Školní detektiv

Příběh pro děti, v němž se mísí reálný svět se světem fantazie, volně navazuje na předchozí autorčinu knihu Školní strašidlo. O prázdninách se děti ze školy vytratí a Radílek, školní strašidlo, zůstane sám. Trochu se nudí, tak ho napadne zajít do knihovny. Tam přečte všechny knížky s detektivními náměty a touží stát se detektivem. Jeho přání se mu brzy vyplní. Ještě před koncem prázdnin se do školy vloupou lupiči. Radílek nejenže vynalézavě zabrání krádeži, ale ještě pomůže lupiče dopadnout. Když začne školní rok, jeho detektivní práce nekončí – ba naopak!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/65_/65947/skolni-detektiv-65947.jpg 4.523
Pro děti a mládež
Vydáno:, Portál

Kniha Školní detektiv

Lucissia
17.03.2017

Kvůli obrovskému úspěchu prvního dílu jsem musela v knihovně půjčit i tuto knížku. Moc pěkné počtení, zvládli jsme to za jeden večer, vše doprovázeno hezkými ilustracemi. Styl paní Pospíšilové nám sedí, takže to určitě nebude poslední přečtená kniha od ní. A jak jsem se v knihovně dívala, čeká nás jich ještě pěkných pár kousků. :-)

iva23
25.09.2015

Stejně jako první díl, i tento stojí za přečtení - ideální pro prvňáčky a druháčky.

tyzik.cejka
01.04.2013

druhá řada příběhu o Radilkovi už tak dobrá nebyla hlavně kvuli zlodějum to mi přijde že by v knižce pro malé byt nemělo

Autoři knihy

Zuzana Pospíšilová