Žabí bratrstvo

Žabí bratrstvo https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64252/bmid_zabi-bratrstvo-mO1-64252.jpg 4 155 30

Detektiv Elk série

Druhé vydání jednoho z nejlepších detektivních románú Wallaceho.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Karel Voleský

The Fellowship of the Frog , 1925

Pet007
09.10.2016 3 z 5

Dobrá kniha. Dobrá společnice pro sezení ve volební komisi. Čas s ní utíkal rychleji.

MayB2
28.04.2016 4 z 5

Četla jsem jí asi ve dvanácti a ještě několikrát potom. Zkoušela jsem později i jiné Wallaceovky, ale tahle je pro mě stále ta nejlepší. Napětí, hrůza, překvapení + všechno v té správné "retro" době.

adelinka
14.09.2015 4 z 5

tiež zaujímavý príbeh, kde sa detektív snaží odhaliť nebezpečnú skupinu - spolok ktorým vládne žabiak....netrúfala som si nejako niekoho podozrievať, takže som bola aj prekvapená z odhalenia....

Lucila
08.09.2015 4 z 5

Super čtení, byla jsem moc spokojená. Doporučuji. A šťastný konec byla prámie navíc.

Selinute
15.10.2014 5 z 5

Jedna z mých oblíbených. Taky jsem ji četla už několikrát a určitě ne naposled.

marcela111
10.05.2013 4 z 5

Byla to vůbec první kniha "továrníka na hrůzné detektivky" (řečeno s panem Jirotkou), kterou jsem četla někdy v ranné pubertě a dodnes se k ní občas vracím. Je to výtečně napsaná napínavá oddechovka a můžu ji než doporučit.

kusma
10.04.2012 4 z 5

Nejsem čtenář detektivek. Přesto musím konstatovat, že tato se mi četla dobře.
Sice mě na další detektivkové čtení nenalákala (na mě až moc klasická), ale myslím, že kdo si chce přečíst nějakou kvalitní klasickou detektivku, tak ať šáhne po této - nebude zklamán.

Francoa
17.01.2011 5 z 5

Jedna z nejlepších Wallacovek!!! Četl jsem jí nesčíslněkrát.Výborné čtení,je zvláštní,že knihu četlo tak málo čtenářů.Každý čtenář detektivek by jí měl znát,patří mezi základní kameny detektivního žánru.

Rokytka
30.11.-0001 5 z 5

Tuto knížku mně půjčila spolužačka na gymplu a byla jsem z ní úplně paf. Mám ráda napínavé příběhy s překvapivým odhalením. Velice dlouho ji žádná nepřekonala. Určitě si ji přečtu ještě jednou.

pajonek
30.11.-0001 5 z 5

tuhle skvělou detektivku jsem četl tolikrát, že se to stydím sem napsat ..........