Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4203 1336

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

knihovnička007
10.02.2018 4 z 5

Skvělá kniha! Ač obvykle tento žánr nečtu, toto přečteno za jeden den! Čtivá, velmi dobře se četla.
V jednu chvíli jsem měla strašnou chuť mrsknout s knihou hodně daleko (nemůžu napsat nic bližšího, protože bych ostatní připravila o moment překvapení). Na jednu stranu hodně šílené čtení-co všechno je možné a co člověk nevidí-na druhou stranu autorka to napsala tak skvěle, že jsem nemohla přestat číst.

kkristynaa
10.02.2018 5 z 5

Skvělá kniha, zhltla jsem ji za 2 dny, čte se hrozně jednoduše a člověk prostě musí co nejdřív vědět, jak to dopadne :) Bylo pro mě nereálné představit si takového člověka, jako je Jack Angel a během čtení knihy jsem byla tolikrát šokována a zírala na to s otevřenou pusou .. Je to skvělé téma, které by se mělo objevovat častěji. Moc doporučuju

Varování: pro lidi, kteří jsou milovníky zvířat, zejména psů, bude kniha i přespříliš krutá - zadržovala jsem slzy

Vlčice7
08.02.2018 5 z 5

Skvělá kniha, velmi čtivá, takže za dva dny přečteno ani člověk nestihne mrknout :)

Mahulenka86
07.02.2018 4 z 5

Až to,že ráno brzy vstávám mě donutilo v jednu hodinu po půlnoci knížku odložit -'za dva večery prečteno. Ač to není můj žánr a asi ani nebude, tak se mi to líbilo....při čtení jsem občas zvedla oči a rozhlédla se po pokoji abych se ujistila kde jsem a že se mi nic podobného neděje :).

pavpaz
07.02.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem doslova přečetla jedním dechem. Skvěle napsáno.

Alysa
07.02.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi je pro mě úžasné překvapení. Pár knih o týraných ženách jsem již četla, proto jsem neměla přehnaná očekávání - bohužel se tyto knihy od sebe moc neliší. Tuhle knihu jsem ovšem zhltla jedním dechem. Skvělý, skvělý, skvělý.

mjanu
07.02.2018 5 z 5

Začnete se bát vlastního manžela!

katst
06.02.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila. Je velmi čtivá, nemohla jsem se odtrhnout a to u knih fakt miluju. Tu touhu jen číst, číst a nepřestat :-).
Není to sice thriller z kterého byste měli husí kůži, nebo se pak báli vlastního stínu, ale zažít by z toho nechtěl nikdo ani trošku... Oceňuji promyšlený konec.
Jediné, co mi vrtá hlavou, je, co jezdil dělat do Thajska...?!?

Jessica007
05.02.2018 5 z 5

Thrillery jsou žánr, který zrovna moc nečtu. Tento thriller - nebo spíše psychothriller se mi ale líbil. Bylo to napínavé, čtivé, obsahující překvapivé momenty a také do sebe pěkně zapadající.

Calibra
05.02.2018 5 z 5

Asi knih na toto téma bude víc, ale nic to nemění na tom, že se mi moc líbila a četla se sama. Trochu mi vadilo, že se Grace přeci jenom nesnažila víc vymanit ze sparů netvora, ale o čem by to pak bylo, že? Už se nemůžu dočkat dalšího autorčina počinu.

Rihatama
05.02.2018 3 z 5

Hrozná představa, v jak velké a nebezpečné iluzi můžeme žít a jak snadno se v ní ocitnout. Hlavní zápletka chytlavá a taky uvěřitelná, děj napínavý a čtenář je do něj vtahován, takže čte dál a dál. Jenom příběh je až příliš lineární, místy přitažený za vlasy a také závěr je snadno předvídatelný. Knihu jsem si ráda přečetla, další díla už asi ale zkoušet nebudu.

Briony
04.02.2018

Mě se kniha nelíbila. Začátek byl napínavý, velmi dobré téma, těšila jsem se, až se pročtu k dalšímu pokračování, pak přišla nuda..Začalo to být hodně přitažené za vlasy a takové ploché. Knihu jsem poslala dál, byla jsem zklamaná.

Dogberry
04.02.2018 4 z 5

Velmi čtivá, přečteno "na jeden zátah" ....

Paja85
03.02.2018 5 z 5

Kniha kvůli které jsem byla do 1 vzhůru....což moc nedělám. Většinou je rozum silnější a vím, že ráno je nelítostné. Neříkám, že kniha je vrcholné dílo, ale byla svižná, relativně krátká...taková jednohubka

oleg121
03.02.2018 5 z 5

Napínavé, strhujúce, chytľavé a v mnohých prípadoch žiaľ aj kruto reálne.

Michaela91
02.02.2018 4 z 5

Mě se kniha líbila. Hlavně byla hodně čtivá takže strašně rychle vše utíkalo. Je pravda, že mohla být více akční a ten konec jsem od půlky tak trošku tušila ale i tak jsem se nenudila.

Silwinka87
02.02.2018 2 z 5

Knížka se četla dobře,námět byl zajímavý,ale celé to bylo takové nedotažené a místy ,,přitažené za vlasy.”
Hvězdičku navíc jsem dala za ten konec,který byl sice očekávaný,ale dobře promyšlený..

NikaSedova
30.01.2018 4 z 5

Dobrá kniha s ještě lepší reklamou. Kniha je čtivá, za dva dny jsem měla přečteno, ale děj je předvídatelný, stejně tak jako konec a já jsem ráda překvapená, takže mezi výborné knihy bych ji nezařadila. :-) Asi jsem poněkud divná, ale nepřišla mi mrazivá, ani se mi z děje nedělalo špatně. Možná byla na vině i velká naivita hrdinky, která mi ze začátku šla na nervy, protože dokonalý chlap prostě neexistuje a ostražitost byla na místě. :-) Přesto se kniha čte vážně dobře a strašně pěkně voní. ;-) Doporučila bych nenáročným čtenářům.

bela100
30.01.2018 2 z 5

....označení "světový bestseller!" je celkem dobré lákadlo ,dejme tomu že je to autorčina prvotina...,ale jinak musím souhlasit s výroky už tady v diskuzi napsanými..(bohužel v negaci),z počátku jsem čekala něco víc,o to překvapující byl celkem rychlý,jednoduchý a trochu nelogický konec bez výrazné pointy!

maizy
29.01.2018 5 z 5

Není vše takové, jak se na první pohled může zdát....

Velice mrazivý příběh, ze kterého mi bylo až nevolno. Velmi čtivá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout, protože jsem prostě chtěla vědět, jak to s tou dokonalostí je. A jak je vůbec možné, aby k takovéto situaci došlo? Jak to vzniklo? Proč to došlo tak daleko?
A konec tomu dodal korunu.

Moc se mi kniha líbila a doporučuji všem čtenářům!