Cesta za láskou

Cesta za láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/438953/bmid_cesta-za-laskou-L6e-438953.jpg 4 17 2

Westcottovci série

Po románoch Krásna dedička, Horúce objatie a Vysnívaný manžel prináša neprekonateľná Mary Baloghová štvrté pokračovanie úspešnej série o osudoch rodu Westcottovcov. Začítajte sa do príbehu Violy Kingsleyovej, bývalej grófky Riverdalovej. Za dva roky, čo uplynuli od smrti grófa Riverdala, sa jeho rodine podarilo prekonať hanbu, že prišla o tituly a majetok, len bývalá grófka Viola sa s tým stále nevyrovnala. Keďže deti sú dávno dospelé a ona už nie je súčasťou spoločenskej smotánky, netuší, kde by mala hľadať šťastie – až kým jej náhoda neprivedie do cesty príťažlivého Marcela Lamarra, markíza Dorchestera. Z Marcela Lamarra sa po smrti manželky takmer pred dvadsiatimi rokmi stal notorický sukničkár a búrlivák. Viola ho poznala už ako mladá matka, no vtedy odolala jeho zvádzaniu. Marcelovi sa aj po rokoch zdá krásna vdova neodolateľná a zaumieni si, že tentoraz mu neunikne. Na svoje veľké prekvapenie však zistí, že Viola túži po vášnivom dobrodružstve rovnako ako on...... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Someone to Care , 2018

pip11
18.03.2022 4 z 5

Příběh Violy, která má potřebu neustále utíkat před sebou i ostatními a to od doby, kdy ‚ovdověla‘. Utápí se v pochybnostech myšlenek i pocitů, se kterými si neumí poradit. Bylo to pěkné, i když ze začátku trochu rozvláčné.

munka
14.04.2021 4 z 5

Zaujímalo ma ako dopadne Viola, či dostane priestor na samostatnú knihu. Moje želanie sa splnilo. Pekne napísaný príbeh o zbližovaní dvoch stratených duší. Prostopašník a dokonalá dáma. Teším sa na pokračovanie.

historické romance

Mary Balogh
britská, 1944
2010  79%Nečekaná svatba
2011  87%Utajený poměr
2005  88%Čary lásky
2010  83%Vášnivé námluvy
2010  85%Vše končí láskou

Kniha Cesta za láskou je v