Druhá šanca na lásku

Osudy šľachtického rodu Westcottovcov pokračujú piatou časťou série – fascinujúcou regentskou romancou, v ktorej Elizabeth Overfieldová rúca spoločenské konvencie tým, že sa zaľúbi do oveľa mladšieho muža. Lady Elizabeth trávi Vianoce na vidieku v dome svojho brata a jeho manželky, grófa a grófky Riverdalovcov. Pred niekoľkými rokmi ovdovela, a tak uvažuje, že by sa znovu vydala – ak nájde muža, ktorý sa k nej bude správať láskyplne a úctivo. Medzi hosťami je aj grófkin brat Colin Handrich, lord Hodges. Elizabeth a Colin sa spriatelia a ich náklonnosť vyvrcholí nečakaným bozkom, keď pri sánkovačke skončia v snehu. Obaja vedia, že vážny vzťah neprichádza do úvahy, veď Elizabeth je o deväť rokov staršia než Colin. Elizabeth aj Colin sa vrátia do Londýna pevne rozhodnutí, že si počas nasledujúcej spoločenskej sezóny nájdu iného, vhodnejšieho partnera. Napriek tomu naďalej udržujú priateľský vzťah a dohodnú sa, že na každom bále si spolu zatancujú jeden waltz. Táto na pohľad nevinná dohoda však obráti ich život naruby, keďže s každým ďalším tancom silnie ich vzájomná príťažlivosť a čoraz nástojčivejšie si kladú otázku, čo sú ochotní obetovať pre lásku......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456241/druha-sanca-na-lasku-ezL-456241.jpg 3.76

Westcott 5.

Vydáno, Slovenský spisovateľ

Someone to Trust

Kniha Druhá šanca na lásku

pip11

Velmi krásný příběh a tak reálný… Moc jsem se na laskavou Elizabeth těšila a taky jsem si knihu skvěle užila. Elizabeth coby vedlejší postavu jsem si oblíbila hned v první knize. Byla radost přečíst si tento díl.

levap

Opět krásné počteníčko asponˇpro mne těším se na na další díl

marianamik

Pre mňa bol tento diel sklamaním, taký nemastný, neslaný.Tri hviezdičky, aj to len pre to, že je to moja obľúbená autorka.