Vášnivé námluvy

Sestry Huxtableovy: - Nečekaná svatba - Vášnivé námluvy - Vše končí láskou - Svedený anděl Katherine je nejmladší ze sester Huxtableových. Je uvedena do vyšší londýnské společnosti a stane se předmětem sázky- má ji svést lord Jasper Finley, baron Montford. Sázka se dostane na veřejnost a propukne skandál. Situace je ještě komplikovaná tím, že Montford vychovává svou nevlastní sestru. Musí tedy přesvědčit další poručníky, že je výchovy schopen a zároveň přesvědčit Katherine, že je dámou jeho srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42248/sestry-huxtableovy-v.jpg 4.365

Sestry Huxtableovy 2.

Vydáno, Baronet

Then comes seduction, 2009

Kniha Vášnivé námluvy

havrmoni

Tato autorka asi nebude můj šálek. Popis šatů, míst i budov mi nevadí, ale sáhodlouhé myšlenky ve kterých jsem se ztrácela, ty ano. Hrdinka opět tak kladná až mě z ní trnuli zuby. A ke konci ta hysterická scéna s tím jak.... no nebudu prozrazovat. Nejraději bych přeskočila až na díl o Conovi, jsem však zvyklá přečíst serie postupně a dočítat. Takže jen doufám, že to bude jen lepší.

vcielka
17.08.2018

Hlavny hrdinovia sa mi velmi obaja pacili ale ak este raz budem pocut slovo stastna alebo uz ma milujes asi si zacnem buchat hlavu o stenu. To je tak silene a rovnako tieto veci mala autorka aj v predchadzajucej knihe serie a strasne mi to liezlo na nervy. Ale rozhodne to bola novela zaujimavejsia a lepsie napisana knizka nez jednotka. Akurat ze hlavny hrdina ma okolo seba az prilis vela sentimentu. A nejak mi neprisiel ani raz ako nejaky velky zhyralec.

karamelka57
03.08.2018

Tak toto už hej, oveľa lepšie ako prvý diel. Sestry Huxtablové sú síce slušňačky, ale tento diel mal oveľa viac šťavy a iskrenia. A hlavný hrdina, šarmantný beťárisko, samozrejme láskou napravený roztopášník... až teda znova to vykanie v slovenskom preklade, to mi teda ide pekne na nervy ....

moudivlacek
29.07.2018

Ohó - tomuto já říkám dobré čtení, je to klasický příběh ze staré Anglie s pořádnou dávkou humoru a jako protistrana je tu nevtíravě pořád nadhazována společenská morálka. Hlavní hrdinové se mi líbili hned od prvních řádků a opravdu si s nimi člověk užil. Velmi se mi líbil přístup hrdinů "po skandálu", který vlastně ani nebyl, ale mohl je zničit. Rozhodně o hodně lepší než první díl.

ketvin
26.03.2018

Monty a Katherine - druhý díl byl mnohem lepší, než ten první, oba hrdinové byli skvělí, do Jaspera se člověk zamiluje hned, jak ho lépe pozná a Kate se také skvěle "vyvine". Nejvíce se mi líbila část, kde už jsou manželé "doma" a pořádají oslavu, ale zpětně se mi kniha dost plete s dalším dílem o Sherrym... :D Oba jsou však super a čtení stálo za to. Každopádně v tomto díle je super, jak spolu hrdinové vedou vtipné dialogy a oba se učí více o vzájemné vztahu až v jeho průběhu, tím že to kazí a napravují stále dokola. Konečná sázka je zajímavá, ale Jasper se zde ukazuje trochu jako ignorant...i když pomilováníhodný ignorant :) Autorka v mnoha dílech ukazuje mužské slzy, což je oproti ostatním autorům unikátní a líbilo se mi to - ukazuje totiž, že i její dokonalí hrdinové jsou jen lidi :)

Rodina Huxtable je skvěle napsaná, člověk se s nimi nechce rozloučit.

LilianaFalcon
18.05.2017

Ja ty zapletky se sazkama nejak nemusim... a i kdyz to ze zacatku vypadalo, ze se toho rychle zbavime a bude vse ok, tak se to pak ke konci neskutecne vleklo... cele by se to dalo zredukovat na polovinu a zazitek by byl dvojnasobny...

TaLu
20.04.2017

Knihy série jsem četla již před časem. Nejvíce jsem si oblíbila první díl a nejstarší sestru, ale tato část je také velmi zdařilá. Romantické a radostné čtení i když samozřejmě hlavní postavy musejí projít i nějakou tou nelehkou zápletkou. Odpočinkové a příjemné. Autorka umí.

Marlis555
29.12.2015

Tak túto knihu som čítala aj v Slovenčine, aj v Češtine, ale super v oboch jazykoch.