Vášnivé námluvy

Sestry Huxtableovy: - Nečekaná svatba - Vášnivé námluvy - Vše končí láskou - Svedený anděl Katherine je nejmladší ze sester Huxtableových. Je uvedena do vyšší londýnské společnosti a stane se předmětem sázky- má ji svést lord Jasper Finley, baron Montford. Sázka se dostane na veřejnost a propukne skandál. Situace je ještě komplikovaná tím, že Montford vychovává svou nevlastní sestru. Musí tedy přesvědčit další poručníky, že je výchovy schopen a zároveň přesvědčit Katherine, že je dámou jeho srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42248/vasnive-namluvy-mmB-42248.jpg 4.275

Sestry Huxtableovy 2.

Vydáno, Baronet

Then comes seduction, 2009

Kniha Vášnivé námluvy

petraj30
07.10.2020

Kniha se mi líbila, ale řekla bych, že předchozí díl byl lepší.
Oba hlavní hrdinové se mi moc líbili a ani Jasper se mi nejevil jako příliš velký bručoun. Jen v první kapitole jsem měla malý problém. Pak jsem pochopila, že Jasper byl oslovován křestním, titulem a přezdívkou, pak už mi to dávalo smysl:-)
Con mě v prvním díle moc nepřesvědčil, i když si někdy hrál na hodnou chůvu, moc jsem mu nevěřila, až ten konec změnil můj úsudek a tady v tomto díle jsem si jej moc oblíbila.
Knížka byla pěkná, ale bylo tam několik hluchých míst, ale na druhou stranu to zachránil ten úžasný konec a hlavně ten humor. Ale nejvíc se těším na příběh s Meg.

účetní
30.07.2020

Celkově musím říct, že si mi kniha líbila, ale myslím, že byla zbytečně zdlouhavá, zbytečně moc stran, první půlka mně zase tak nebavila, ale konec byl pěkný a Jasper i Katherine se mi nakonec moc líbili.

Lembac
21.04.2020

Do manželství byli hlavní hrdinové uvrtáni na základě docela krkolomného skandálu, jehož důvodem byla pitomá Jasperova potřeba vsázet se o každou blbost. Po svatbě odjíždí na venskovské sídlo, kde se věnují zahradničení a dlouhým procházkám po svých latifundiích. A přitom se poznávají. Jestli se jedná o opožděné vášnivé námluvy, jak čtenářům sugeruje titul knihy, to je otázka. Námluvy snad ano, ale vášnivé? Především druhá polovina knihy trochu ztrácí dech. Novomanželé spolu hovoří, svěřují se, přemýšlejí o sobě a světu, což ale může po pár stránkách začít nudit. I tak se mi kniha líbila.

rena4166
17.03.2020

Ďalšie pokračovanie sestry Huxtableove má už zaujalo menej zaujímavé. Zo začiatku ten príbeh vyzeral byť dosť sľubný ale stred deja bol hrozný. Veľmi zložité na čítanie, keď sa pri čítaní dostanete do fáza nuda. Stále doookola som čítala o nejakej stávke, čo mi nedávalo žiaden zmysel. Ako by sa celý dej zastavil a na konci sa to všetko rýchlo zhrnulo a bol koniec. Katarina a Monty ako postavy neboli zlé ale predsa mi tam chýbala nejaká iskra tych postáv.

havrmoni
05.10.2019

Tato autorka asi nebude můj šálek. Popis šatů, míst i budov mi nevadí, ale sáhodlouhé myšlenky ve kterých jsem se ztrácela, ty ano. Hrdinka opět tak kladná až mě z ní trnuli zuby. A ke konci ta hysterická scéna s tím jak.... no nebudu prozrazovat. Nejraději bych přeskočila až na díl o Conovi, jsem však zvyklá přečíst serie postupně a dočítat. Takže jen doufám, že to bude jen lepší.

vcielka
17.08.2018

Hlavny hrdinovia sa mi velmi obaja pacili ale ak este raz budem pocut slovo stastna alebo uz ma milujes asi si zacnem buchat hlavu o stenu. To je tak silene a rovnako tieto veci mala autorka aj v predchadzajucej knihe serie a strasne mi to liezlo na nervy. Ale rozhodne to bola novela zaujimavejsia a lepsie napisana knizka nez jednotka. Akurat ze hlavny hrdina ma okolo seba az prilis vela sentimentu. A nejak mi neprisiel ani raz ako nejaky velky zhyralec.

karamelka57
03.08.2018

Tak toto už hej, oveľa lepšie ako prvý diel. Sestry Huxtablové sú síce slušňačky, ale tento diel mal oveľa viac šťavy a iskrenia. A hlavný hrdina, šarmantný beťárisko, samozrejme láskou napravený roztopášník... až teda znova to vykanie v slovenskom preklade, to mi teda ide pekne na nervy ....

moudivlacek
29.07.2018

Ohó - tomuto já říkám dobré čtení, je to klasický příběh ze staré Anglie s pořádnou dávkou humoru a jako protistrana je tu nevtíravě pořád nadhazována společenská morálka. Hlavní hrdinové se mi líbili hned od prvních řádků a opravdu si s nimi člověk užil. Velmi se mi líbil přístup hrdinů "po skandálu", který vlastně ani nebyl, ale mohl je zničit. Rozhodně o hodně lepší než první díl.