Vše končí láskou

Sestry Huxtableovy: - Nečekaná svatba - Vášnivé námluvy - Vše končí láskou - Svedený anděl Skandály, intriky, fascinující vášně v podání královny romantického psaní, která čtenáře znovu zavádí do rodiny Huxtableových. Tentokrát jej seznamuje s riskantním dobrodružstvím nejstarší ze sester, Margarety. Zoufalý Duncan Pennethorn, nechvalně známý hrabě ze Sheringfordu, je nucen se, kvůli mimořádnému skandálu, vrátit domů. Navíc se musí do patnácti dnů oženit, jinak přijde o všechny své příjmy. Vybírá si ženu, o níž ví, že potřebuje manžela, a přemluví Margaretu Huxtableovou, aby přijala jeho nabídku. Ta pozdě zjišťuje, kdo se stal jejím manželem. Ale dává mu ultimátum: pokud ji chce, musí se jí dvořit. A tak mezi se partnery, kteří se spojili z praktických důvodů, postupně rozněcuje vášeň...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42249/vse-konci-laskou-42249.jpg 4.363

Sestry Huxtableovy 3.

Vydáno, Baronet

At Last Comes Love, 2009

Kniha Vše končí láskou

havrmoni

Tak tohle se mi líbilo zatím nejvíc. Nebylo to jen o drbech, které ničí pověst. Tenhle opakující se námět mě už nudí. Tady šlo o víc a to mě bavilo, jen zase ta zbytečná hysterická scéna na konci, ta mi ani k Maggi moc nepasovala. Duncan se mi líbil a ona až na tu scénu taky.

vcielka
17.08.2018

Velmi sa mi pacil zaciatok, ked Duncan Maggie dvoril, potom to u bola nuda a nijak ma to neoslovovalo. Hrdinovia podla mna nemali ziadnu iskru. Predchadzajuce knihy a tie potom sa mi ovela viac pacili.

karamelka57
08.08.2018

Ale ale ale, pozrimeže, vždy rozvážna, spôsobná a rozumná Meg dostala chuť urobiť niečo crazy :) a ako sa jej to oplatilo! skvelý príbeh, zatiaľ hodnotím ako najlepší z tejto série... zo zdanlivého zloducha sa vykľul úžasný človek. Z toho posledného tajomstva sa mi až žalúdok dvíhal, chudák nebohá Laura, čím si prešla.... No nakoniec ako vždy všetko dobre dopadlo, v Meg sa nezapreli materinské city a celé to bolo proste krásne prekráááásne, aaaach..... :)

moudivlacek
04.08.2018

Na díl s Meg jsem se těšila od prvního dílu, protože jsem si ji moc vážila a oblíbila a moc jsem jí přála štěstí. Teď se tedy jedná o Meg, zralou ženu, která vše obětovala pro rodinu, přesto náhle zatouží i po svém štěstí, a že shodou různých náhod rozpoutá zajímavý příběh, ze začátku určitě netušila. A Duncan? Jestli umíte číst mezi řádky tak jako já, pochopíte, že je v něm něco víc, než dává najevo i před Meg. Pravdu jí podává po malých lžičkách, až se mu to málem nevyplatí. Ale tam, kde jsou 2 srdce naplněná láskou a nesobectvím, tam se nakonec vše v dobro obrátí.
Tento díl pro mne moc znamenal. Skvělé. Jsem zvědavá na další díly.

ketvin
26.03.2018

Díl o Duncanovi a Meg byl skvělý. Asi druhý nejlepší (nejlepší byl určitě poslední díl o Conovi). Líbilo se mi, jak se postupně vztah hrdinů mění a jak Duncana rozdílně vnímají různí lidé v různých chvílích. Jeho proměna z vyvrhele v hrdinu byla krásně napsaná a změna názoru na svatbu u Meg rovněž. Líbilo se mi také, že příběh byl zamotaný a obsahoval spoustu "překvapení". Bylo tu i dost dojemných momentů - když Stephen vede Meg do kostela, když Duncan konečně řekne pravdu o všem a Meg ho podpoří.... Také se mi moc líbilo, jak se rodina za Sherryho postavila ve chvíli kdy přijeli Turner a spol. Prostě kniha byla super, krásně napsaná, napínavá, dojemná, radostná.... měla vše ;)

alzbeta4340
30.08.2017

Hodně dobře napsané romantické čtení. Nejstarší sestra, co vždy byla mladším sourozencům oporou, se chce narychlo neuváženě provdat. Při čtení jsem se skvěle bavila.

TaLu
20.04.2017

Sérii jsem přečetla již před časem. Tento díl byl opravdu zdařilý - téměř jako můj nejoblíbenější první. Vtipné dialogy, velmi zajímavá zápletka, romantika, komplikace a postupné zjištění, že vše dopadá tak, jak má. Co víc si můžeme od takové knihy přát. Hlavním hrdinům jsem přála to nejlepší od začátku do konce. :o)

helenkan
20.01.2017

Pěkná romantika,při které jsem byla stále zvědavější a zvědavější na pokračování.