Werwolfové: Hitlerova poslední tajná zbraň

Werwolfové: Hitlerova poslední tajná zbraň https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48318/bmid_werwolfove-hitlerova-posledni-tajna-oV6-48318.jpg 4 12 4

Zplnomocnění zástupci Německa podepsali v květnu 1945 bezpodmínečnou kapitulaci. Tím však boj s nacismem neskončil. Tisíce jeho podporovatelů vytvořily podzemní organizace, všeobecně ztotožňované s werwolfy - vlkodlaky. Autor přináší vzrušující příběhy plné nečekaných zvratů a dramatických událostí.

vvikingg
05.04.2023 3 z 5

Zklamání v podstatě Cílkova starší kniha Vlkodlaky kryje stín a dost očesané , osekané ta starší je mnohem lepší

WolfIssen
29.03.2023 4 z 5

U nás pravděpodobně ojedinělá kniha na téma Werwolfů a jiných německých podzemních jednotek, které se, stejně jako jiné tajné projekty a akce Třetí říše, snažily změnit neodvratitelný konec války. Jde o nesmírně zajímavé a originální dílo překypující množstvím zajímavých informací a nejde jen o Werwolfy samotné, ale také o málo známé jednotky jako byly Guttenberg, Einheit Josef, Freikorps Adolf Hitler, Zeppelin nebo Svatováclavská dobrovolnická rota.
Mimochodem jsem moc rád, že se mi knihu podařilo sehnat zde na bazaru, protože jde o jednu z knih, která se opravdu těžko shání.

jirka_karas
02.12.2020 4 z 5

Dobrá kniha, doporučuji.

pavel80
16.10.2015 5 z 5

Do povídkového hávu fiktivních postav zabalená literatura faktu, což činí líčení německých "podzemních" hnutí koncem války velmi zajímavým. Kniha je čtivá a má spád.