WolfIssen

Profil

Poslat zprávu

Wolf Issen (1984, muž) · Olomoucký kraj · statistiky

Aktivní: předevčírem v 17:52(poprvé: 08.07.2010)
Body:1 877(55 autorů a 101 knih)
Palce:83 za komentáře, udělené: 139

Právě čtené knihy 1

Nedokončené příběhy

Kdo jsem

Purekkari Neem /July 2019/, the northernmost point of mainland Estonia


Knihy, předměty, které lidstvo doprovází již stovky let a staly se nezbytnou součástí společnosti a vyspělé civilizace. Během historie se dočkaly jak likvidace a zakazování, tak úplného zbožštění a úcty. V dnešní době se vlivem elektronických hraček mnoho lidí od knih odvrací, jiní už je začali brát spíše jako raritu, dobrý nápad na dárek a podobně. Stále jsou však pro většinu lidí velkým a nepostradatelným přínosem do jejich života. V zájmu okolo knih však nelze spatřit jediné negativum.

Rád bych na mém profilu poděkoval tvůrcům a provozovatelům této skvělé databáze a vyzdvihnul tak i její velké pozitivum, a to sice, že každý, kdo má chuť, může pomoci v rozšiřování a obohacování této na internetu jedinečné stránky. Databázi knih tak přeji nesmrtelný život.

Osobně upřednostňuji knihy které jsou doslova nabité fakty a informacemi, ať už se jedná o pravdu, teorie nebo dohady. Nejsou mi cizí knihy jak z vědních oborů, jako příroda, historie, geologie, zeměpis, tak především knihy o záhadách, mytologiích a okultismu. Z beletrie sáhnu povětšinou, ale ne tak často, nejraději po fantasy, cestopisu nebo dobrodružném románu.Co mě zajímá: 2. světová válka, tajné projekty Třetí říše, bunkry a pevnosti, podzemí, geologie, geografie, ekologie, záhady, historie, mytologie a okultismus, Keltové, Slované, Germáni a Vikingové, příroda, dobrodružství, treking, cyklocestování, fotografování.

Zonerama: https://www.zonerama.com/WolfIssen/367107

Instagram: https://www.instagram.com/simargi.wi/