Zůstaň

Zůstaň https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357614/mid_zustan-E0T-357614.jpg 4 1058 175

WAGs série

< 2. díl

Může se člověk zamilovat do někoho, koho nikdy nepotkal? Hailey Taylorová Emeryová tuší, že její oblíbený klient v Aportu – anonymní virtuální asistenční službě – je ve skutečnosti hokejová hvězda Matt Eriksson. Nahlédnout do složek klientů je sice proti pravidlům, je si však téměř jistá, že si každý den píše se svým celoživotním idolem a plní mu každé jeho přání. Hailey si stále léčí srdce po nedávném rozchodu, stačí jí proto jen nezávazné flirtování… Jenže pak se se svým klientem musí setkat tváří v tvář a zpanikaří. Matt Eriksson ví moc dobře, co je to zlomené srdce. Ještě stále se nevzpamatoval z krachu svého manželství, navíc je v týmu jediný, kdo zná strašlivou pravdu: že hokej a dlouhodobé vztahy k sobě nejdou. Sotva se vidí se svými dětmi a jakékoli setkání s bývalou manželkou ho přivádí k šílenství. Jediný člověk, který ho zřejmě chápe, mu navíc nechce ukázat svou tvář. Naštěstí to není nic, co by lístky na hokejové utkání nevyřešily. Hailey té nabídce nemůže odolat a Matt nemůže odolat Hailey.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Stay , 2017

kacenka6144
16.10.2020 5 z 5

Tenhle smoking ti budou závidět i tučňáci a nebudou to ti z Pittsburghu - tohle mě prostě bavilo. Obě postavy napsané vtipně a svižně. Hlavní hrdinka není ufňukaná nána.

Vendulik
12.10.2020 2 z 5

Začátek knihy byl parádní ale potom příběh začal klesat postupně dolů. Kniha mě moc neoslovila. Čekala jsem od ní více. A závěr mohl být více dramatický.

Siegrid
30.09.2020 2 z 5

Průměr

ivetapl
20.09.2020 5 z 5

Aaa. Opět úžasný. Zase jednohubka, protože jsem nemohla přestat číst. Takovéhle knihy miluji. Top top top!

Jeninas
08.09.2020 4 z 5

"Všichni sklapněte," syknu. "Už je tady. Předstírejte, že jste normální."
"S tím teda hodně štěstí," uchechtne se Wes.
Přiznávám, že jsem se rozplývala nad každou zmínkou o Wesovi a Jamiem - z toho už se asi nikdy nevyléčím. I Matt je sympaťák, toho si prostě musíte oblíbit. Je vtipný, v hlavě to má srovnaný a zbožňuje svoje děti. Hailey je z něj nervózní, odvařená a taky je zajímavým příkladem ženy, která si vzala svého kamaráda z dětství. Moc si mě však nezískala. Elle a Sarina umí ukázat zranitelnou stránku naoko dokonalých hrdinů a přihrát jim protějšek, který je ukonejší. V tomto případě to celkem fungovalo. Tak kde máme tu knížku s O'Connorem?!

Bet
31.08.2020 5 z 5

Autorka opět nezklamala super počtení, příběh se mě také moc líbil.

havrmoni
30.08.2020 5 z 5

Tohle už sice nebylo takové lehké čtení bez zvratů a problémů, nicméně se to také velmi dobře četlo. Oba díly splnily mé očekávání.

leník511
17.08.2020 5 z 5

Tenhle díl byl narozdíl od minulého takový dospělejší, protože hlavním hrdinům bylo už okolo 30, ale i když se to některým líbilo kvůli tomu víc, tak mně se to líbilo nějak tak nastejno a dávám zase 5*.

KláraH.
09.08.2020 3 z 5

Čtu asi trochu napŕeskáčku, ale po obou Wesmie knihách to bylo trochu zklamání. I pokud bych nesrovnála, tak mi přišel děj trochu prvoplánový, některé dialogy obtížně uvěřitelné (např. postelové hodnocení týmového spoluhráče a jeho práce nohou při zápase, to už bylo fakt moc...), na začátku až obsesivní zachovávání anonymity klientů agentury, ale na konci se klidně podíváme na výpisy z karty a jméno spolustolovníka nevěrnice... Ufff.
Jinak ale příjemná oddychovka na sobotní letní žhavé odpoledne na dece pod strom. Od přečtení Hodnýho kluka mě to neodrazuje:-)

Bettybook
06.08.2020 4 z 5

Autorky opět zazářily, tentokrát s dalším hráčem torontského týmu, Mattem Ericssonem.
Líbilo se mi, že se linka hlavního hrdiny usídlila na pomyslné dospělejší úrovni, protože jak Matt sám řekl, už se necítí na vztahy na jednu noc.
Samozřejmě vedlejší postavy opět excelovaly, hlavně Blake s Jess a Wesmie :)
Budou mi všichni chybět.

tittanie
18.07.2020

Ráda čtu knihy od tohoto spisovatelského dua. Velice se mi jejich knihy líbí. Těším se na další.

Leniii
02.07.2020 5 z 5

Čtivý, jiskřivý příběh..prostě přesně letní oddechovka :)

Kakatja
28.06.2020 5 z 5

Krásný, sladký a něžný. Romantika.

ovecka535
12.06.2020 5 z 5

Velice čtivá kniha

Kočičáci
31.05.2020 4 z 5

Ve druhém dílu série WAGs se tentokrát posuneme za "vyzrálejším" hokejistou Erikssonem, který se vzpamatovává z rozvodu. Do života mu vstoupí taktéž manželstvím zklamaná Hailey, která Mattovi poskytuje služby své "aportovací" agentury.
Zamilovaný pár Hottie a Sniper nám připraví skvělou hokejovou jízdu plnou vztahů, sexu a vtipu. Naštěstí nezůstaneme ochuzeni ani o zbytek úžasného torontského týmu, především Blakea a jeho Jess.
Pro mě další výborná odpočinková jednohubka, slupnutá během deštivé soboty. Autorkám se psaní daří, přeji jim další úžasné knihy, hodně podobné sérii HIM, protože Wessmie u mě zatím vedou na plné čáře.

muchomurka
29.05.2020 3 z 5

Oddechový příběh, který naprosto vyhovoval mému rozpoložení a tomu, co jsem od knížky chtěla. Žádné velké zvraty, děj si poklidně plynul. Osvěžující, že Hailey nepropadla půlknihové depresi, že ji nechce, ale pěkně k němu naklusala a jasně řekla, co si myslí.
Také jsem ráda, že jsem se zde setkala s postavami z předchozích knih, i když bych snesla delší setkání.
Co se týče porovnání s ostatními knihami, tato se mi líbila nejmíň, Hailey mi přišla taková plochá postava, jak kdyby její popis klouzal jen po povrchu. Nějak bych si představila živelnější hlavní hrdinku k Mattovi. Ale co, hlavně, že to dobře dopadlo.

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Tahle knížka se mi líbila více než Hodnej kluk. A mohli za to hodně hlavní postavy, které už měli něco za sebou a chovali se dospěleji než Blake a Jess. Matt a Hailey byli sympatická dvojka a jejich příběh jsem si užila.

Ella161
18.05.2020 4 z 5

Příjemná kniha

Kekik
09.05.2020 5 z 5

Maximální spokojenost.
Byla bych ráda, kdyby vydali další díl. Docela by mě zajímal příběh o O'Connorovi.

helenkan
18.04.2020 5 z 5

Další pěkný romantický příběh zvládnutý za den. A proč? No byl přeci bezvadnej a hokejisti k ,,sežrání". :-)))