Taju pro tebe

Taju pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475872/bmid_taju-pro-tebe-cnG-475872.jpg 4 719 167

Vzplanutí série

Čekanka dostává tipy na svádění od vysportovaného playboye - dokud pravidla nezmění láska. Plachá, neprůbojná dívka si nechá radit od světáckého ragbisty – dokud láska nezmění pravidla hry. Nespolečenská Joellen Bixbyová má každou sobotu dostaveníčko – se svým kocourem, škopkem zmrzliny a fantaziemi o neskutečně pohledném Michaelu Maddoxovi. Tolik po něm touží, ale jak by asi tak mohla nedosažitelného generálního ředitele získat, když prakticky splývá se šedí pracoviště? Řešení je možná blíž, než myslela. Cameron McGregor je nafoukaný potetovaný kapitán skotského rugbyového týmu. Právě se nastěhoval do bytu naproti Joellen. Cam je notorický playboy a není Joellenin typ – ani trochu ne –, ale nabídne se, že zakřiklou dívku naučí vše, co ví o podněcování touhy. Pod Camův skotský kilt už nahlédla spousta žen, ale Jo je jiná než všechny ostatní. Sama se považuje za ošklivé káčátko, ale Cam ji vidí úplně jinak: připadá mu bystrá, vtipná a nesmírně sexy. Joellen díky němu získá sebejistotu a celá rozkvete. Muž jejích snů se náhle ocitne na dosah. Cam má smůlu. Dochází mu, že ženě svých snů pomohl do náruče jiného muže. A musí svést životní boj, aby o tuhle krásku nepřišel.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Melt for You , 2018

Jita160
28.03.2022 5 z 5

Super...super.
Joellen velmi sebekritická,hodná, šedá myška,která tajně miluje svého překrásného šéfa...už deset let.
A ona má nového souseda Camerona,Skota,ragbistu ,který se samozřejmě představí v kiltu...chjooo!!!
.A ten ji rádi jak to udělat aby se do ní šéf zamiloval.
Úžasný,vtipný a originální příběh,který měl šťávu a jiskru.Vůbec jsem se u čtení nenudila a jen se culila jak měsíček na hnoji.
"Láska je válka,puso.Jediná věc v životě kvůli které stojí za to prolévat krev"
Rozhodně doporučuji!!!!

NikolaSkop
28.03.2022 5 z 5

Super ! Kniha se mi velmi líbila a jsem opravdu ráda že jí mám v knihovně !! :) Jedná se o klasickou oddechovku ke které se zcela jistě ještě někdy vrátím ! :) Navíc, tento druhý díl ze série mě bavil o něco víc než ten první ... :) Každopádně, neváhám a jdu předobjednat další díl - Toužím po tobě ! :)

Zuzana215
20.03.2022 5 z 5

Mnohem lepší díl než s Biancou..Stačilo mi dnešních pár hodin. Knihu jsem nemohla odložit, příběh mě vůbec nenudil! JO byla vtipná a sebekritická. Líbilo se mi, že to nebyla vyloženě modelína, co to o sobě ví ..PS: šéf byl fakt nechutnej...Nemám ráda nažehlený panáčky..

Evaho73
19.03.2022 3 z 5

Celkom pohodová a vtipná romantika so sympatickými postavami a príbehom, pri ktorom sa budete usmievať od ucha k uchu.
Miestami dej trochu stagnoval, ale o to zaujímavejší mal koniec.

Sysel
16.03.2022 5 z 5

Ani na okamžik mě nenapadlo, že mě kniha nebaví. Nebo že se mi nechce číst. Byla krásná. Nepřečetla jsem ji jedním dechem. Já si ji vychutnala. Sice jen 2 dny,ale nechtěla jsem ji přelouskat za večer. Tenhle příběh by si to nezasloužil.

petulkapeta
13.03.2022 5 z 5

,,Krása je v očích toho, kdo se dívá, holka. Nevím, jak mě vidíš ty."
„Miluju tě tak, jak mě těší vůně starých knih. Miluju tě tak, jak v chladný den miluju horkou koupel. Miluju tě stejně jako sonety, zmrzlinu a plavky, ve kterých nevypadám, jako bych byla z tvarohu. Miluju tě tak, jak mám v zimě ráda slunce na tváři. Tak, jak moc mám ráda, když se v letní den vracím autem z pláže a z rádia hraje moje oblíbená písnička.“
O boze jak jsem si Camerona zamilovala a jejich vyšetření a přezdívky mě neskutečně bavili,ale jedno velke minus je podle mě to,že zo nebylo jako v predchozi knize vypravěno z obou pohledu,tusim,že by zo bylo ještě lepší.

Dela90
05.03.2022 4 z 5

(SPOILER) Musím se přiznat - první část knihy byla famózní, strašně moc jsem se bavila mezi slovními přestřelkami Joellen a Camerona. V polovině knihy mě začala silně Joellen lézt na nervy. Jasně, chápu, pokud je člověk fakt zamilovaný, tak vidí toho konkrétního člověka jen v růžových barvách a přes ostatní prostě nejede vlak. Jenže mě ta její sebekritičnost, a že on Michael je ten pravý - jako chápete to, milovat 10 let někoho, který o Vás prostě ani koutkem nezavadí, a když konečně dostane příležitost, tak se Vám podlomí kolena. Hrozně mě ta její naivita štvala, i to jak ji Cam házel důkazy, toho že ji má rád před sebe, a ona jen slepě koukala po Michaelovi. Nicméně ke konci knihy se něco změnilo, vlastně to byl jeden zásadní okamžik, který ale nebudu prozrazovat. Kdy prozřela a všechno se začalo ubírat tím zásadním směrem. Tehdy jsem se do knížky zamilovala. A vlastně se mi to líbilo, ačkoliv to mělo své ale. Hrozně fajn se to četlo. Kapitoly ubíhaly, sonety, které hlavní hrdinka psala úžasné. Hlavně ten poslední (nebudu prozrazovat, ale kompletně vystihuje celou knížku.)

“Jsem nepřemožitelná pokrytá teflonovou vrstvou lásky.” - u tohodle přirovnání mi silně cukaly koutky.

“Krása je v očích toho, kdo se divá, holka. Nevím, jak mě vidíš ty.” Cam je podle mě génius, tolik pravdivé a tolik krásné.

“Tvoje tělo je stvořené ze zbytku hvězd a obrovských explozí v galaxiích. Každý několik let se regenerací buněk úplně přetvoříš, ale máš v sobě něco, co je stejně staré jako vesmír. Jsme doslova hvězdný prach. Každý z nás je malý zázrak”
Miluju Cama a myslí,, že si vy si ho zamiluje taky, ačkoliv je to sportovec, který podle většiny obyvatel nemá mozek, tak tohle je přesně muž mého gusta.

“Taju na matraci jako máslo.” - Tohle doslova vystihuje název knížky.

Ella161
27.02.2022 5 z 5

Autorka opět nezklamala! Nedokážu říci, jaký díl se mi líbil více. Oba jsou naprosto skvělé! Ona vždycky vymyslí ty postavy tak, že je snadné se s nimi ztotožnit. Navíc píše vážně čtivě a vtipně. Nejednou jsem se u toho hlasitě rozesmála. Taky se mi moc líbilo, že mezi postavami byl větší věkový rozdíl a v tomhle případě byl mladší chlap. A nikomu to nevadilo. To bylo super.

Joellen byla tak opravdová! Potýkala se s problémy, která má nebo měla snad každá holka. Tedy to, že je moc tlustá, není moc hezká, že není moc dobrá…. Neměla vysoké sebevědomí, ale s tím jí ochotně pomohl Cam. Bylo krásné číst, jak velký kus cesty od začátku knihy ušla. Konečně jí začínalo být jedno, co si kdo myslí. Konečně se nebála promluvit. Konečně nebyla až tak moc hodná. Za tohle všechno vděčila Camovi, který si jí oblíbil hned od začátku. Navíc bylo moc pěkné, že když byla s Camem, tak vylezla ze své ulity a chovala se odvážněji. Jo a moc se mi líbilo, jaký měla vztah s její kočkou. Já ho mám totiž se svýma kočkama stejný a jsem ráda, že takhle bláznivě se k nim chová i někdo jiný (ačkoliv mě celkem znervózňuje, že je to fiktivní postava. No nic…).

Cama jsem měla samozřejmě ráda. Nejdříve jsem si myslela, že to bude typický sukničkář, ale ono vůbec! Byl vtipný a snažil se všechno řešit v odlehčeném duchu, ale když na to přišlo, tak byl neoblomný a stál si za svým názorem. Joellen strašně moc pomáhal. Už jen tím, že jí pomáhal získat sebevědomí. Bylo vidět, že mu na ní opravdu záleží. A sice se prezentuje jako srandista, ale uvnitř se skrýval rozumný chlap, který ví, co je správné.

Ála1968
27.02.2022 5 z 5

Bylo to skvělé,romantické,lehce erotické a hodně vtipné.Zkrátka jsem se celou dobu bavila.Super

MAU256
25.02.2022 5 z 5

Moc se mí líbil první příběh, proto jsem neváhala a začetla se i do druhého příběhu. Byl s úplně jinými postavami a jiným příběhem, ale i přesto byl stejně čtivý jako ten první. Upřímně obdivuji Cama, že vydržel hrát tu hru s Joellen tak dlouho. Mé romantické já děkuje za krásný konec. Knížku mohu jen doporučit.

Myška43
24.02.2022 5 z 5

,, Lidé jsou schopni přijmout i nejzjevnější lež, pokud je opakována dost často. Jste-li obklopeni negativismem, máte sklon osvojit si ho. Stáváte se tím, co o vás tak často říkají. "

Tak tady před autorkou smekám. Pět hvězdiček je opravdu málo. Tento díl hned tak nezapomenu. Nechybí mu vůbec nic. Když čtete anotaci, máte pocit, že to bude další bezduchý příběh, který vás nijak neobohatí, ale není tomu tak. Za typickým scénářem, jak se do šedé myšky zamiluje krásný a úspěšný sportovec, se skrývá mnohem víc. Ostatně přesvědčte se sami a dejte se do čtení.

,, Krása je v očích toho, kdo se dívá, holka"
,, Nejhorší je věnovat někomu svůj život a oplátkou nedostat nic"
,, Láska je válka puso. Jediná věc v životě, kvůli které stojí za to prolévat krev"

Takových mužů, kteří smýšlí jako Cameron je pomálu. Ale kdo hledá a nevzdává se, tak ho najde. A díky němu se opět cítíte být lidskou bytostí a po čase i sebevědomou ženou, která si zaslouží být milována.

dooky
22.02.2022 5 z 5

Opět moc povedený kousek. Díky stylu psaní autorky je to záživné, zábavné, má to jiskření, není to povrchní jako romance někdy přehnaně bývají a mě to prostě sedí. Cameron byl úžasný. Kocour taky :-) musím přiznat, že Hořím pro tebe mě dostalo víc, mělo to pro mě větší hloubku a emoce, každopádně i tak dávám plný počet.

Laf
20.02.2022 5 z 5

Tuto knihu bych zařadila mezi ty, které když se vám od začátku zalíbí, vydržíte u ní sedět tak dlouho, dokud se nepročtete ke konci, a i pak stejně chcete nějaké pokračování :). Přesně tohle se mi stalo. Hned od prvních stránek se mi zalíbila a čtení mne hodně bavilo. Autorka má poutavý styl. Všem vřele doporučuji :)

Fidibus
18.02.2022 5 z 5

(SPOILER) "Upeč mi jeden z těch svých pastýřských koláčů a budu tichý jako myška."
Takhle to začalo - nový soused, známý sportovec, a holka, co miluje 10 let šéfa a myslí si, že je ošklivá a tlustá. On jí ovšem nabídne pomoc s tím, jak na chlapy, a pak už jen čekáme, který z těch dvou vyhraje. Víme, že... , ale vztahy nejsou jednoduché, včetně toho s kocourem. Vtipná oddechovka, zajímavé myšlenky a romantika k tomu.
"Bylas vždycky labuť, ty trdlo."
"Žij svou pravdu... Nelez nikomu do zadku, ale taky nebuď potvora."

ivetdos
17.02.2022 3 z 5

Nesebevědomé, sebeponižující hlavní hrdinky, které se honí za ženatým chlapem, který o nich nemá valný zájem, není už asi není nic pro mě. Tahle kniha mě ale bavila. Kromě toho, že byla nesmírně vtipná, mi přišla i celkem originální. Čte se sama, ale to občasné stěžování si a egoistický soused, který nemá (hlavně ze začátku) určitý pud sebezáchovy :D mě lehce iritovali. Kniha se podle mého názoru řadí mezi ty lepší ve svém žánru, ale asi jsem čekala víc, po těch nadšených ohlasech.

Jako celek mě kniha bavila, ale asi ji nepotřebuji číst znovu. Na odreagování a pobavení se je to dobrá volba

Lovana
17.02.2022 4 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila, první díl Hořím pro tebe byl skvělý a já byla zvědavá, jaký bude tento díl. A musím říct, že autorka opět nezklamala.
Hlavními postavami druhého dílu jsou Jo a Cameron a tato dvojka prostě nemá chybu. Oba dva jsem si oblíbila, zejména Cameron je opravdu úžasný... Jedna z vedlejších postav (záměrně nepíšu která, ten kdo knihu četl jistě ví...) mi neskutečně pila krev...
Velmi mě bavilo špičkování hlavních postav, bylo velmi zajímavé sledovat jejich vztah od začátku až do konce knížky.
Je pro mě velmi těžké rozhodnout se, která kniha byla lepší, oba dva díly se mi moc líbily a i když možná o trošičku více první díl, tak hodnocení zůstává stejné jako u prvního dílu. Určitě si přečtu i další díly ze série.
Co mi u této série trochu vadí jsou obálky, které vůbec nekorespondují s hlavními ženskými hrdinkami v knihách...
Hodnocení 4,75*/5*

milst
16.02.2022 5 z 5

To byla paráda, skvělé pokračování série. Doufám, že se brzy dočkáme posledního dílu a dalších knih od této autorky. Její styl psaní jsem si zamilovala.

tefree
14.02.2022 5 z 5

Konečně knížka, která mě natolik vtáhla do děje, že jsem se ani nenadála a během pár hodin ji měla přečtenou. Zkrátka se od ní nedalo odtrhnout. Jasně, nejedná se o nějak originální zápletku a hned od začátku je jasné, jak to celé dopadne, ale způsob, jakým je kniha napsaná mě uchvátil. Neuvěřitelně čtivé, vtipné, roztomilé…prostě něco co vás zahřeje u srdíčka.
Joellen jsem si jako hlavní hrdinku opravdu oblíbila a do Camerona „hopsala“ McGregora se zamilovala. Vřele doporučuji a jenom doufám, že u nás brzy vyjde další kniha/y od této autorky.

0197
13.02.2022 5 z 5

Tak tohle se sakra povedlo. Z první knihy z této série jsem byla hodně nadšená a druhý díl jsem si proto rozhodně nemohla nechat ujít. A pane jo. Chci víc knih od této autorky. Ten její humor nemá absolutně chybu. Kam na ty hlášky chodí?

Joellen není typická sebevědomá kráska. Její sebevědomí je na nule. Má potřebu se neustále shazovat, vidí na sobě jen to špatné, necítí se krásná a už vůbec se necítí dobře ve svém těle. Štvala mě její rodina. Není divu, že si nevěřila. Přijde někomu normální se takhle ke svému dítěti chovat? Mně ne. Každopádně i přesto byla vtipná, správně drzá a roztomile nešikovná. Zábava začíná když se naproti přistěhuje nový soused Cameron.

Druhý hlavní hrdina Skot a ragbista Cameron byl dokonalý. Jako opravdu.
Už jak otevřel dveře polonahý jen v kiltu, věděla jsem, že je na co se těšit. Byl to samozřejmě kus chlapa, sexy, potetované a vyrýsované tělo, krásná tvářička, sebevědomí až na měsíc a zpátky. Ovšem to, co se skrývalo za tím krásným zevnějškem bylo snad ještě krásnější. To jak se vždycky naštval, když se před ním Jo shodila, bylo tak rozkošné. Měl to v hlavě srovnané, ty myšlenky, hlášky, které pronášel, a které Jo zvyšovaly sebevědomí byly bezkonkurenční. Co si budem, každá by občas potřebovala takového Camerona. Trochu mě překvapilo, kolik mu bylo let, ale nechci spoilerovat, tak už mlčím, nechte se překvapit :-). Líbily se mi přezdívky, které pro sebe vymysleli slečna Smrkáčková a Hopsal :-).

Jejich postupně vznikající kamarádství bylo krásný. To jak mu Jo vařila a jak Camovi chutnalo a dožadoval se dalších večeří. Jejich sportování, nakupování, trénink líbání, společné večeře, dlouho jsem se u knihy takhle nebavila. Jak si Jo nemohla všimnou, že se do ní zamiloval? Vždyť to bylo tak jasné :-D.

Chvíli trvalo než se kniha rozjela, řekla bych tak 40-50 stránek, ale potom už se nešlo odtrhnout. Byla jsem malinko překvapená, že tu byl pohled jenom Jo. Přeci jenom první díl obsahoval pohledy obou hrdinů a tak člověk nějak automaticky očekává to samé. Ale jen mě to zaskočilo a vysloveně nevadilo. Sečteno podtrženo, tato kniha bude patřit rozhodně k top knihám roku a Cameron se dostává do úzkého výběru mých top knižních hrdinů.

EasyReads
12.02.2022 5 z 5

Už první kniha z této série se mi líbila, ale teprve tento díl se stal jednou z mých oblíbeným knih v žánru.

Naprostá většina příběhu byla pro mě téměř bezchybná – chytré a vtipné dialogy, k poslintání úžasný skotský polobůh, hlavní hrdinka, se kterou se lze snadno ztotožnit, a nepříliš složitá zápletka zaručující pohodové čtení a skvělou zábavu.

Typově bych knihu trochu přirovnala k Bridget Jones – tedy pokud uberete na trapných nehodách hlavní hrdinky a přidáte notnou dávku sexuální přitažlivosti mezi hlavními postavami.

2021  88%Hořím pro tebe
2021  89%Taju pro tebe