Taju pro tebe

Taju pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475872/bmid_taju-pro-tebe-cnG-475872.jpg 4 719 167

Vzplanutí série

Čekanka dostává tipy na svádění od vysportovaného playboye - dokud pravidla nezmění láska. Plachá, neprůbojná dívka si nechá radit od světáckého ragbisty – dokud láska nezmění pravidla hry. Nespolečenská Joellen Bixbyová má každou sobotu dostaveníčko – se svým kocourem, škopkem zmrzliny a fantaziemi o neskutečně pohledném Michaelu Maddoxovi. Tolik po něm touží, ale jak by asi tak mohla nedosažitelného generálního ředitele získat, když prakticky splývá se šedí pracoviště? Řešení je možná blíž, než myslela. Cameron McGregor je nafoukaný potetovaný kapitán skotského rugbyového týmu. Právě se nastěhoval do bytu naproti Joellen. Cam je notorický playboy a není Joellenin typ – ani trochu ne –, ale nabídne se, že zakřiklou dívku naučí vše, co ví o podněcování touhy. Pod Camův skotský kilt už nahlédla spousta žen, ale Jo je jiná než všechny ostatní. Sama se považuje za ošklivé káčátko, ale Cam ji vidí úplně jinak: připadá mu bystrá, vtipná a nesmírně sexy. Joellen díky němu získá sebejistotu a celá rozkvete. Muž jejích snů se náhle ocitne na dosah. Cam má smůlu. Dochází mu, že ženě svých snů pomohl do náruče jiného muže. A musí svést životní boj, aby o tuhle krásku nepřišel.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Melt for You , 2018

MaláKnihomolka
22.06.2022 5 z 5

Knihu jsem četla už v únoru, jenže jsem jaksi zapomněla přidat recenzi, tak to pojďme před třetím dílem napravit.
Taju pro tebe se mi líbilo o něco víc než první díl. Navíc se zde setkáváme s problémem, který je v dnešní společnosti bohužel dost častý. A to nespokojenost sama se sebou, se svojí postavou… Líbilo se mi jak autorka toto téma do svého příběhu zakomponovala.
Také jsem se u čtení dost pobavila a zamilovala si Hopsálka Camerona, hned od začátku mě bavil a nešlo si ho nezamilovat. Joellen byla také skvělá, jen mě prostě mrzelo jak se viděla. A tím narážím i na její rodiče a samotného Michaela… u těch mi docela vařila krev v žilách.
K romantické lince, ta byla skvělá, zvlášť ze strany Hopsálka jsem to naprosto žrala. Chemie, jiskření, všechno to tu skvěle fungovalo a věříte jim to. Pro mě to byla jedna z letošních top knih a nemůžu se dočkat třetího dílu této skvělé série.

kacenka6144
20.06.2022 5 z 5

Vtipné, zábavné, romantické. Už se těším na další část.

Haňulilinka
12.06.2022 5 z 5

Po dlouhé době knížka, u které jsem se dost nasmála. Humor hlavních hrdinů a některých situací byl skvělý. Sice je už od začátku jasné, jak to dopadne, ale to mi vůbec nevadilo. Děj ubíhal rychle (možná až moc). Nemůžu se dočkat na další díl, protože jestli bude ještě lepší než tento, tak se máme na co těšit.

whiolet
09.06.2022 5 z 5

Skvělé to bylo!
U čtení jsem se nenudila, několikrát jsem se nahlas smála jako praštěna.
Oba hlavní hrdinové byly moc fajn a ta chemie mezi nimi byla skvěle vykreslená.
Cameron je vlhký sen každé druhé ženy a každého šestého muže :D
Za mě super nenáročná oddechovka.

Ešína
07.06.2022 5 z 5

Bože!! To bylo tak hezký. Cam je snem snad každé ženy. Strašně mě kniha bavila, byla opravdu vtipná a osvěžující. Těším se na další.

Toledo
01.06.2022 5 z 5

Parádní příběh, nemohla jsem ho pustit z ruky. No a Cameron byl jedním z nejlépe vykreslených postav z románů pro ženy, prostě k sežrání.
Zaslouženě 5* !

Janápek621
30.05.2022 5 z 5

Tak to bylo prostě super. Po delší době kniha s vtipnými průpovídkami, kdy jsem se usmívala od začátku do konce.

renulkam
29.05.2022 5 z 5

Uznávám, že děj je dost pritažený za vlasy a do reality to má hodně daleko, ALE knížka je vtipná, milá, plyne a je tu úžasný chlap. Příjemná oddychovka.

kalinka99
17.05.2022 5 z 5

Druhý díl se mi líbil mnohem více. Cam byl prostě chlap k sežrání a kdo by nechtěl takového souseda?

anndrra
10.05.2022 5 z 5

Přiznávám, že jsem od knihy nic moc nečekala. Přesněji, čekala jsem jen zábavnou oddechovku, stejně jako u Hořím pro tebe. Jenže jsem dostala mnohem víc. Má to opravdu hloubku, ale zároveň to neztrácí na čtivosti. Rozhodně doporučuji.

Jája92
09.05.2022 5 z 5

Pustila jsem se do druhého dílu s patřičnou zvědavostí a doufala jsem, že mě autorka nezklame a musím uznat, že ústřední dvojice Joellen a Cameron mě neskutečně bavila.
Knihu jsem přečetla na dva zátahy, i když jsem se snažila ve čtení brzdit, kapitoly naplněné vtipnými dialogy, ale i hlubšími myšlenkami, se četly skoro samy.
Líbilo se mi, že Joellen nebyla typická hrdinka erotických románů, tzn. neskutečně dokonalá, sebevědomá a mlaďoučká, ba naopak potýkala se svými vnitřními démony, nespokojeností se svou váhou a pekelně nízkým sebevědomím, a aby toho nebylo málo, nešťastně se zaláskovala do Michaela, po kterém marně prahne neskutečných deset let!
A pak se zjeví přidrzlý soused Cam, skotský ragbista, obletovaný miláček, který má však nepěknou pověst. Joellen vyvádí z míry, obzvlášť, když se před ní promenáduje pouze ve skotské sukni a ještě si klidně pouští muziku nahlas jako by se nechumelilo. Joellen s ním čeká nejedna pekelná chvíle, ale i dobrodružství.
Postupně dochází ke zjištění, že vše nemusí být takové, jak se na první pohled zdá.
Kniha navíc obsahuje sonety, které Joellen skládá, jestli pak uhodnete čí osoby se týkaly ? :-) Rozhodně nesmím opomenout roztomilého kocoura Bingleyho, který dělal osamělé Joellen společnost.
V mnoha věcech jsem Joellen chápala, především její shazování své osoby, nejistota a pochybnosti, které ji trápily.
Mimochodem, jsem jediná, která čekala, že ji Cam opravdu naplácá ? :-D

krevetka79
08.05.2022 5 z 5

I druhý díl je parádní :-)
Came by byl dokonalý chlap :-) Obrovský, potetovaný, svalnatý a hlavně upřímný...
Bavila jsem se od začátku do konce
Příběh v poděkování mě dostal :-(

Ewe291
06.05.2022 5 z 5

Ja som sa zamilovala .... Toto bola NADHERA!!!!! CAM bol skvely, uzasny, mily, zabavny..... Prosto DOKONALO NEDOKONALY. JO bola utiahnuta a mala slabe sebavedomie ale nastastie si to uvedomila. Nemohla som sa odtrhnut od knihy a urcite sa k nej budem vracat. A uprimne priznavam, ze mi pomohla pri tom ako mam vnimat svoje telo, pretoze priznajme si kazda zena sa posudzuje a popritom staci sa len mat rad taky aky sme.

Tvoje tělo není věc, na jakou by ses měla dívat a posuzovat ji podle nereálných měřítek dokonalosti. Tělo je nádoba, loď, která tě veze životem a umožňuje ti zakoušet vše krásné, co život nabízí. Jídlo. Sex. Západy slunce. Hudba. Objetí. Smích. Zdravé tělo je dar. Nepovažuj to za samozřejmost. Nejednej s ním jako s náhodnou známostí, aférkou na jednu noc. Chovej se k němu jako ke své životní lásce. S úctou a něhou, a hlavně s vděčností.
A taky se zdravou dávkou úžasu. Tvoje tělo je stvořené ze zbytků hvězd a obrovských explozí v galaxiích. Každých několik let se regenerací buněk úplně přetvoříš, ale máš v sobě něco, co je stejně staré jako vesmír. Jsme doslova hvězdný prach. Každý z nás je malý zázrak. Ty jsi zázrak, Joellen. Uvažuj o tom, až budeš příště stát nahá před zrcadlem, aby sis prohlédla nějaký rušivý dolíček, který se ti nelíbí.

knihomolkaL
06.05.2022 5 z 5

Naprosto kouzelné. Joellen a Cameron alias Hopsal mě fakt dostali. V knížce je vše, co mám na tomto žánru ráda: hodně romantiky, hodně vtipné slovní přestřelky a trocha sexu. Dost se román věnuje i otázce sebeúcty, sebelásky a tomu, jak moc nás ovlivňují ostatní, především nejbližší rodina, v nahlížení na sebe sama. Tohle téma je mi hodně blízké, tudíž jsem si příběh užila ještě o to více.

Katie88
18.04.2022 5 z 5

Cameron McGregor je oficiálně můj nejoblíbenější hrdna! Myslela jsem si, že Jacksonovi z prvního dílu se nikdo jen tak nevyrovná, ale opak je pravdou. JT prostě ví, jak si mě získat :)

Pája699
14.04.2022 5 z 5

Tak tohle bylo něco :-) Za mě o chlup lepší jak první díl, i když v určitých pasáží chování hlavní hrdinky mě trošku udivovalo. Jako opravdu se takhle chová šestatřicetiletá žena? Občas horší jak patnácka :-D Ale úsměv na tváři vám nezmizí po celou knihu. Vtipné scénky, romantika, jiskření. Playboy Cameron a stydlivka Joellen vás určitě budou bavit. Já se nenudila ani chvilku, bylo to prostě skvělé. Těším na další příběh autorky.

Miliamka
11.04.2022 5 z 5

Možná v tom vidím něco víc, ale za mě teda vložení té "psychologické" části o negativním přístupu k ženskému tělu a vlastnímu shazování se, bylo úžasné, nenásilné, ale k zamyšlení. Knížka parádní, emotivní, romantická i vzrušující.. Zaslouží si plný počet.

Knihomolka97
04.04.2022 5 z 5

Taju pro tebe. Kniha, kterou jsem dlouho předlouho odkládala a jsem na sebe naštvaná!
Přečteno během dne, úplně jsem se do příběhu vžila, protože mi hlavní hrdinka Joellen připomínala mě. Úplně jsem chápala její trápení ohledně postavy a tak dále.. O nízkém sebevědomí ani nemluvím.
Do Camerona jsem se zamilovala od prvního momentu. Mohla bych se tady dlouho rozplývat, protože on byl prostě dokonalý ve vsech směrech. Ale hlavně ta jeho povaha mě naprosto odzbrojila. Úžasný muž! A navíc skot. To je vražedná kombinace. Začínám mít slabost pro muže v kiltech.. :D
Jo a Cam se od začátku perfektně doplňovali. Bavily mě jejich slovní sarkastické přestřelky, u kterých jsem se smála i nahlas. Trochu mi to připomnělo film Chceš mě, chci tě. :)
Jejich sbližování bylo nenásilné, chemie a jiskření fungovalo skvěle.
A myslím, že jsem ještě nečetla knihu, kde by jeden z aktérů chodil neustále polonahý jako tady. Ne, že bych si ztěžovala, představivost mám fakt dobrou. :D

werunka488
31.03.2022 2 z 5

Kniha byla hezky napsaná, ale nejvíc se mi líbil pouze konec u toho jsem se usmívala. Ale popravdě začátek knihy mě vůbec nebavil a chvílí jsem přemýšlela že to odložím na jindy. Postava Joellen jsem docela dost chápala i já mám hodně malé sebevědomí. Ale Cameron měl dobrý přístup a chvílemi jsem si říkala že bych si něco mohla vzít k srdci

AnnaNes
30.03.2022 3 z 5

Začátek mě moc nebavil, víc se mi líbil první díl. Nejvíc jsem si užívala dialogy mezi Camem a Jo, zároveň mě dost štval její nedostatek sebevědomí a naivita. Kniha se mi líbila spíše ke konci, jakmile se postavila sama za sebe.

Je smutné, jak jedna malá poznámka může někoho poznamenat a dotyčný ztratí sebevědomí a myslí si o sobě to nejhorší.

2021  88%Hořím pro tebe
2021  89%Taju pro tebe