Taju pro tebe

Taju pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475872/bmid_taju-pro-tebe-cnG-475872.jpg 4 719 167

Vzplanutí série

Čekanka dostává tipy na svádění od vysportovaného playboye - dokud pravidla nezmění láska. Plachá, neprůbojná dívka si nechá radit od světáckého ragbisty – dokud láska nezmění pravidla hry. Nespolečenská Joellen Bixbyová má každou sobotu dostaveníčko – se svým kocourem, škopkem zmrzliny a fantaziemi o neskutečně pohledném Michaelu Maddoxovi. Tolik po něm touží, ale jak by asi tak mohla nedosažitelného generálního ředitele získat, když prakticky splývá se šedí pracoviště? Řešení je možná blíž, než myslela. Cameron McGregor je nafoukaný potetovaný kapitán skotského rugbyového týmu. Právě se nastěhoval do bytu naproti Joellen. Cam je notorický playboy a není Joellenin typ – ani trochu ne –, ale nabídne se, že zakřiklou dívku naučí vše, co ví o podněcování touhy. Pod Camův skotský kilt už nahlédla spousta žen, ale Jo je jiná než všechny ostatní. Sama se považuje za ošklivé káčátko, ale Cam ji vidí úplně jinak: připadá mu bystrá, vtipná a nesmírně sexy. Joellen díky němu získá sebejistotu a celá rozkvete. Muž jejích snů se náhle ocitne na dosah. Cam má smůlu. Dochází mu, že ženě svých snů pomohl do náruče jiného muže. A musí svést životní boj, aby o tuhle krásku nepřišel.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Melt for You , 2018

georginaa
21.11.2021 5 z 5

Poslední dobou mi docela vadí zavádějící obálky, které vůbec nejsou v souladu s příběhem. Kdyby tam byl třeba jen nápis, neřeknu ani popel. Zřejmě ten kdo vytváří obálky vůbec neví o čem příběh je.
No a co se samotné knihy týče, tak ta je opravdu skvělá. Joel nenechá se jen tak omámit Camovo mužstvím, i když je to fakt nadprůměrný chlap se vším všudy. Dokáže mu slovně čelit a odpálkovat, že Cama to bude spíše přitahovat, než odpuzovat. Ze sousedů se stanou přátelé, později něco...a to si každý přečte sám. No v každém případě, knihu přidávám do oblíbených a s ním i spisovatelku, která doufám v brzké době opět vydá něco tak neskutečně vtipného jako tuto sérii.

Lucienna
20.11.2021 5 z 5

Výborná :-)

Zomy
20.11.2021 5 z 5

Absolutní klišé, víceméně žádný děj, dvě prostředí - v práci a doma, pár postav a hotovo. A přesto báječná a vtipná romantika, autorka opravdu umí.
Cam byl balík, rádoby hulvát a primitiv, ale úplně boží.
Přesně taková knížka vám udělá dobře na duši v tomhle podzimním i jiném marastu.

Raislin
18.11.2021 5 z 5

Prvni kniha byla skvělá, ale tato byla bomba! Chybí mi hvězdičky. Pět je zatraceně málo! Příběh je naprosto pohlcující. Je vtipný, plný lásky. Přesně tyto knihy se mi líbí a takové chci číst! Cam je miláček a Joellen je skvělá, vtipná, trochu trhlá s obrovským srdcem. Doufám, že brzo vyjde další kniha od autorky a bude stejně skvělá, plná citu,
sarkasmu, prostě super humoru a slz. Jednoznačně stojí za přečtení a věřím, že se k této knize zase jednou vrátím!

Ellinek
14.11.2021 5 z 5

Já jsem snad ještě nadšenější než u prvního dílu. Hned první kapitola mě upřímně rozesmála a chtěla jsem číst dál, i když to kvůli práci pořádně nešlo. Bylo to prostě boží. Joellen byla skvělá, zamilovala jsem se do její prořízlé papuly a Cam byl správný týpek, co jejímu sarkasmu dokázal čelit s grácií a ještě ji vytočit. :D Líbilo se mi celkové vyznění knihy - člověk by měl být spokojený se svým tělem a nejít z extrému do extrému, měl by se mít rád takový jaký je a takový je i nejlepší. S Jo jsem v mnoha takových situacích soucítila a kolikrát jsem v ní viděla samu sebe. Každý potřebujeme nějakého takového Cama. :D Je to skvělý, zábavný příběh, z něhož si ale odnesete i něco navíc. Závěry těchto knih jsou sice jasné, ale co na tom? Ta správná slow burn romantika, navíc tak skvěle napsaná, je přesně ten oddych, který člověk čas od času potřebuje, a já jsem v téhle autorce našla nového favorita. Těším se na další!

Kudík
14.11.2021 5 z 5

Předně musím napsat, že kniha nijak nenavazuje na první díl a dále, že anotace je lehce zavádějící. Joellen není až tak plachá a neprůbojná dívka, jak je zde uvedeno, konkrétně označení dívka v šestatřiceti je trošku mimo a plaše zrovna v souvislosti se seznámení se a jednání s Cameronem nepůsobí. Nad věkem Cama jsem celkem tápala, protože chováním mi zaručeně nepřišel starší než Jo. Autorka to naštěstí prozradí a nijak mě to nepřekvapuje. Obálka (stejně jako prvního dílu) moc nekoresponduje s popisem hlavních postav.
První polovina je skvělá, hlavně co se týče půtek mezi Jo a Camem a celkem mi dal zabrat i únos pana Bingleyho a vměšování se paní Dinwiddleové. :) Ale druhá polovina ztrácela trochu vtip a dech. Závěr, např. co se týká Michaela a Portie a rozhodnutí Jo nepřekvapí. Epilog to celé tak nějak završí. Každopádně za vtip a sarkasmus hodnotím vysoko, protože jsem se dobře bavila. 4,5*.

anna7852
13.11.2021 5 z 5

Aaa Came,taky pro tebe taju:)
I druhý díl úžasný,snad na další nebudu tak dlouho čekat.
Autorky styl psaní se mi moc libi

2021  88%Hořím pro tebe
2021  89%Taju pro tebe