Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248725/bmid_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-248725.jpg 4 1721 401

Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara žádnému klukovi nedala najevo, že se do něj zamilovala. Místo toho mu napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem svým pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before , 2014

sola_lupa
19.01.2020 5 z 5

Konečně jsem nejen viděla film, ale i četla knihu. Můžu říct, že obojí je velmi povedené a milé.

Hania932
03.01.2020 4 z 5

Na tuhle sérii se chystám už skoro 2 roky a konečně jsem se k tomu dokopala a knihu si přečetla. Musím říct, že je to hezká, roztomilá a čtivá knížka. Četla se mi opravdu rychle a čte se i velmi dobře. Lara Jean mi je sympatická a hned jsme si sedly. Moc se mi líbí ten "milostný trojúhelník", který Lara Jean zažívá. Johna jsem si oblíbila už od začátku, je to prostě typický hodný kluk, kterého máte prostě rádi. Co se týče Petera tak to bylo už od začátku jasné. Je to namachrovaný frajírek a vy víte, že to není kluk pro vás, ale stejně vás přitahuje. A tak jsem to měla i já. Příběh hezky plyne. Postupně to začíná být čím dál více komplikované a to se mi líbilo. Čím dál jsem četla tím víc jsem si začala zamilovávat Laru a Petera. Konec byl dobrý a nalákal mě na pokračovaní.
Kniha je oddechová, hezká a jednoduchá. Hezky se u ní odreagujete.

peeetta
31.12.2019 3 z 5

Klasická romance teenagerky. Velmi čtivé. Půjčila jsem si i další pokračování.

Analady
16.12.2019 3 z 5

Měla jsem chuť na nějakou oddychovku, a když jsem narazila při hledání na tuto knihu, tak jsem si řekla, že to zkusím. Pravda, měla jsem značné pochybnosti, jestli to bude kniha pro mě, když jsem věkově někde jinde. A ukázalo se, že moje pochyby byly oprávněné. Nebylo to úplně špatné, ale nijak zvlášť mě to nenadchlo. Přeci jen je to knížka pro náctileté.

TheBookReaderM
14.12.2019 3 z 5

Velmi průměrná kniha, která ale neurazí. Pevně věřím, že někomu se velmi líbila, ale já o bohužel nejsem.
Ani hlavní postavy knihu nezachránili, z toho jsem asi nejvíce zklamaná. Nebyla tam ani jedna postava, se kterou bych sympatizovala.

Beky
04.12.2019 2 z 5

Asi jsem očekávala něco víc, než čeho se mi dostalo ...
Nic extra, neurazí - nenadchne.

Bórborka
03.12.2019 4 z 5

Po několika letech se mi do ruky dostalo pokračování této série, a tak jsem se rozhodla přečíst i první díl, abych se dostala zpátky do děje. Krásná odpočinková knížka (, která je trochu přitažená za vlasy), kterou přečtete a ani nevíte jak.

Irimie
27.11.2019 5 z 5

Úžasná knížka! Přečteno za 2 dny a i slzička ukápla. V knihovně ji měli v sekci pro mládež, ale za sebe mohu říct, že má co nabídnout i mnohem starším čtenářkám. Mně je 29 a fakt mě chytla. Líbí se mi taky, že tu není jen rovina s kluky, ale i vykreslení vztahů mezi sestrami a přítelkyněmi.

Nany_cz
12.11.2019 5 z 5

Úžasná YA u které mi ukápla i nejedna slza! Příběh je hrozně čtivý a tak jsem zvědavá i na další 2 díly . Snad jsou napsané na tak dobré vlně jako tento díl. Protože asi všichni známe, jak to chodí s knihami či filmy na více dílů...první je super a další už tak dobré být nemusí. Hodně se mi líbila hlavní hrdinka, která je správně ztřeštěná a rovněž její sestra Kitty. Opět je to oddychové čtení, které vás pobaví a třeba i dojme (nebo jsem možná taková plačka jenom já?!)

Sasha001
11.11.2019 5 z 5

Pohodová oddechovka, kterou jsem četla kvůli čtenářské výzvě. No ty zbylé dva díly si také musím přečíst.

LucySmile
07.11.2019 5 z 5

Nádherná kniha hlavně pro náctileté ale i já se rychle začetla a Laru si zamilovala. Naprosto oddychová knížka, nenáročný příběh. Ráda se k celé sérii znovu vrátím.

sarsevcikova
03.11.2019 2 z 5

Ideální kniha pro mladé holky, na konec jsem se hodně těšila. Snad bude pokračování.

Kacennnka
02.11.2019 5 z 5

Jenny píše roztomilé a oddychové příběhy bez zbytečného drama, ale s příjemnými hrdiny, lehkým humorem a rodinnými vazbami. Lara Jean je od ní asi nejlepší série, je přesně tak miloučká jako obálka a v žánru YA contemporary rozhodně must-read. A má asi to nejlepší filmové zpracování na světě.

barca9312
28.10.2019 5 z 5

Dobre YA

m.valova
25.10.2019 4 z 5

Je to sice pro mládež,ale jako oddechovka fajn..co bychom my dospělí za to dali,kdybychom byli opět v takovém věku a řešili jen první lásky..určitě se těším na pokračování.

Beruska18
10.10.2019 3 z 5

Takové to lehké a zábavné letní čtení.

Bettyriverdale
09.10.2019

Tato kniha a recenze na ni mě velmi zaujaly, tak jsem si ji prostě musela koupit. Musím říct, že se to ze začátku docela táhlo, ale na konci jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Konec knihy byl velmi napínavý, ale zklamal mě nedokončený konec.... Už se moc těším, až se dostanu ke druhému dílu, ale celkem mě odrazují velmi špatné recenze. No snad to nebude tak strašný...
Pro nějaké otázky mi prosím pište.

Lachtan714028
07.10.2019 3 z 5

Kniha nijak extra nenadchla ale ani neurazila, nedokončený konec mě docela zklamal...

natylavirova
02.10.2019

Když jsem začala tuto knihu číst, bavila mě od samého začátku. Kniha mě hned zatáhla do děje a postava Lary Jean mi byla velmi sympatická. Kniha mě dokázala, jak pobavit, tak jsem se nad ní dokázala i dost zamyslet a vcítit se do hlavní postavy.
Příběh kde Lara Jean píše svým tajným láskám dopisy na rozloučenou a nebo i dopisy kde popisuje co k nim cítí. Také se v knize dobře popisuje jak se zvládají rodinné situace a jak je hlavní postava prožívá.

Kniha se mi líbila a můžu ji doporučit. :)

AnDyB
30.09.2019 5 z 5

Nejprve jsem četla knihu před filmem a ani jsem nečekala že z young adult knihy budu takhle nadšená. Opravdu se mi moc líbila postava Lary Jean, občas jsem se nad její situací opravdu pobavila. Knihu jsme zhltla za 3 dny a hned si pustila film. SPOILER : cítím podtatný rozdíl mezi filmem a knihou. V knize je například polibek Joshe a zájem o Laru Jean, což je důležitý bod i pro Petera a ve filmu to takto není. Tudíž za mě kniha 100X lepší, je tam ta hloubka toho proč a co se mezi postavami opravdu dělo.

Každopádně super kniha hned si jedu pro 2. díl :)