P.S. Stále Tě miluju

P.S. Stále Tě miluju https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284294/bmid_p-s-stale-te-miluju-KpP-284294.png 4 1021 196

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i to, co k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou? Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Still Love You , 2015

SknihouVrukách
21.05.2018 5 z 5

Krásna knižka. Kniha sa dobre čítala, už len kvôli tomu ako autorka píše. Lara Jean je veľmi sympatická hlavná hrdinka. Občas mi prišlo, že sa tam opakuje stále to isté. Knihe nemám čo vytknúť. Čítala sa sama a na čítanie som sa vždy tešilo. Ak máte v obľube nenáročné knižky, toto bude vaša srdcovku. Ak máte radi akciu sklame vás tom 4,5*/5*

Christianne.K
20.05.2018 4 z 5

Zdálo se mi, že se v knize opakují pořád ty samé věci. Za mě o hodně lepší jednička, ale napjatě čekám až si budu moci přečíst poslední díl.

Svatojánek
15.05.2018 2 z 5

....slaďááárna.. ale docela dobrý nápad :P

Veronika33
06.05.2018 5 z 5

Druhý diel je podľa mňa ešte pútavejší ako "Všem klukum, které jsem milovala". Táto spisovateľka ma fakt baví. Veľmi milá oddychovka. Silne uvažujem o kúpe posledného diela "Navždy s láskou, Lara Jean" ,lebo chcem vedieť čo bude ďalej. (Moja peňaženka však opäť zaplače :P ).

ZNellyZ
27.04.2018 5 z 5

Druhý díl, který jsem přečetla ještě rychleji než první stál opravdu za to! Oproti prvnímu dílu, už se zde nachází více zajímavých situací a objasní se i pár věcí.

Onceuponthetime
17.04.2018 4 z 5

Pro začátek musím opět pochválit obálku, je naprosto nádherná.
Jelikož první díl skončil trošku, no, jak to říct? Jako by ani neskončil, spíš byl utnutý v docela zajímavé chvíli, rychle jsem se hnala do knihkupectví pro další díl. Bylo to opět sladké, romantické a nenáročné pro mé slzné kanálky.
Doporučuji pro chvíle, kdy nevíte o s časem a chcete si prost jen tak posedět, počíst a k tomu pít kávičku (v mém případě horkou čokoládu, protože, ukamenujte mě, kávu nesnáším).

Ewilka
12.04.2018 5 z 5

Ani druhý díl mě nezklamal. Jenny prostě umí psát čtivě. Celá knížka se opět veze na sladké a vtipné vlně. Oblíbila jsem si Petera, ale po tomhle díle nevím, co si o něm mám myslet. Jsem zvědavá, jak to celé dopadne v posledním díle.

Lelaqu
23.03.2018 2 z 5

První díl se mi skoro vůbec nelíbil, takže jsem ani od druhého moc neočekávala.
Velké plus za navázání na první díl a se samozřejmostí, že děj prvního dílu známe, takže se situace předchozího dílu a celkově základních informací (např.jaká její rodina apod.) nerozmazává. Napsáno je to stejně jako první díl velice čtivě, ale děj stále pokulhává. To nejzajímavější přijde až na posledních cca 80-70 stránkách, Příběh aspoň okořenila nová postava Johna, která se objevila sice i v prvním díle ale zde dostane o mnoho větší prostor. Hlavní hrdinka mi byla stále proti srsti a podotknout musím i špatnost obsazení postav. Postavy, které byly důležité c prvním díle a měly by být i v tomto, tu v podstatě skoro žádný prostor neměly. Musím uznat, že autorka dělá vážně dobré konce ala napíšu to tak, abyste si koupili i další díl.
I přes mou kritiků musím uznat, že díky stylu psaní jsem se do knihy začetla, sice příběh celkově moc dobře nepůsobí, ale účel oddychu splnila na jedničku. Stále zastávám názoru, že je kniha spíše pro mladší čtenáře (11-12) než pro (15+)

jani.ruzicko
28.02.2018 4 z 5

V druhém díle už se nám to rozjíždí =) tým John nebo tým Peter? Osobně mě Peter v tomto díle štval, jak pořád tíhl k Gen, takže za mě jednoznačně tým John, a opět se ukazuje, že Johnny bude ten, kdo utře nos, promiň kamaráde, fakt jsem ti fandila =D Kitty je malá manipulátorka a Chris začínám přicházet na chuť =D Knížku jsem přečetla během chvilky, ani nevím jak a už byl konec. Autorka mě překvapila, jak čtivě dokáže psát, nezabíhá do zbytečných detailů, ale přesto máte jasnou představu, co se tam děje, jak to vypadá atd. Tak jo, jsem zvědavá na poslední díl =)

TakumiMisaki
06.02.2018 5 z 5

Druhý díl, je stejně úžasný jako první, ale tenhle si myslím, že je o něco lepší. Však se to tu všechno začalo pořádně hejbat.
Hned jsem začala číst poslední díl. Upřímně se netěším na konec, ale z důvodu, že je to vážně úžasná série a podle mě nejlepší kniha o lásce, kterou jsem kdy četla. (A že já tenhle žánr nemám moc ráda.) Bude mi smutno až to dočtu.

_Žanet_
26.01.2018 5 z 5

Moc hezká kniha. Líbí se mi, že tam v podstatě nejsou nějaký velký dějový linky, v kterých bych se mohl ztratit. Prostě v jednoduchosti je krása. Určitě doporučuju a přečtu si i poslední díl.

Kristýna1904
22.01.2018 5 z 5

Skvělá oddechovka.

silvinka12
02.01.2018 5 z 5

Já jsem ale trdlo. Celou dobu než jsem to začala číst a taky do poloviny knihy jsem si myslela, že je to první díl. Takže teď si jdu pro ten, který je opravdu první a pro příště si to radši budu kontrolovat. :) JINAK moc se mi líbí styl jakým Jenny Han píše a nezatěžuje vás tolika detailama. Moc se mi líbí svět Lary Jean a chci v tom světě ještě zůstat v dalších dvou dílech.

luciefeix
20.12.2017 1 z 5

na knihu jsem už stará

l0st-g1rl
17.12.2017 4 z 5

Opět perfektní oddechovka. Jakmile jsem se začetla, už jsem se nemohla odtrhnout a musela jsem číst dál.
Bavilo mě opět prožívat všechny ty milostné trable s Larou Jean. Ve vší upřímnosti, kdo by se nezamiloval do někoho jako John? Byl opravdu takový kluk snů. Ale u mě i přesto zůstal na prvním místě Peter. ♥
I tak by se ale John ještě mohl objevit. No.. Jak to bude, se dozvím, až se dostanu ke třetímu dílu! :)

Etule
15.11.2017 3 z 5

Nemám příliš v oblibě milostné trojúhelníky. Většinou totiž fandím nesprávnému nápadníkovi/nápadnici. Tady mi to ale překvapivě až tolik nevadilo. Jen jsem zvědavá v jakém duchu se bude odehrávat třetí díl.
Příjemné čtení, pro mě celkem nečekané. :)

Paja58
26.10.2017 5 z 5

Skvělá knížka ze začátku mě nebavila ale pak jsem se do ní začetla

TimetoStyle
17.10.2017 5 z 5

Knížka se mi četla skoro sama, je to moc hezké pokračování prvního dílu. Za mě můžu klidně doporučit :-) ale spíše pro ty, které máte rádi romantiku. Dávám *****

*-*Kleny*-*
04.10.2017 5 z 5

Hezké, roztomilé čtení. Líbila se mi i víc než první díl. Hrozně hezky se četla. Děj pěkně plynul, nebyl zdlouhavý ani příliš urychlený. Líbí se mi, že Lara Jean má občas stejné myšlenkové pochody jako já. Těším se na další díl:)

zuzana5702
18.09.2017 5 z 5