P.S. Stále Tě miluju

P.S. Stále Tě miluju https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284294/bmid_p-s-stale-te-miluju-KpP-284294.png 4 1021 196

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i to, co k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou? Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Still Love You , 2015

subisi
03.08.2016 5 z 5

Úžasná knížka nadchla mě stejně jako první díl! Měla jsem ji přečtenou během dne a určitě doporučuju přečíst všem, kdo četl první díl.

teresinha
03.08.2016

Na úvod si dovolím jednu radu: Při čtení téhle knížky u sebe mějte zaručeně vždycky něco dobrého k jídlu. Ideálně něco sladkého. Aspoň sušenky. Furt se tu totiž peče!
A jinak? Lara Jean je pořád rozkošně nesnesitelná, občas jsem měla chuť tu holku popadnout za ramena a zatřást s ní. Peter se chová trochu jako pitomec a pak je tu ještě John, ach John… zkrátka a dobře první láska jako ze žurnálu, však uvidíte ;)
Jo a Margot je jen v první části knihy, takže její přemoudřelé výlevy si nemusíte užívat po celý příběh, jupí!

Natyna3
02.08.2016 4 z 5

Ano, za přečtení určitě stojí, ale já už asi vyhledavam knihy s nějakou hlubší myšlenkou. Osobně se mi víc líbil 1.dil, ikdyz "hra o přežití" byla super. Jako prázdninová oddechovka splnila svůj účel.

KaileyBlot
31.07.2016 5 z 5

Musím říct, že tahle kniha je prostě tak strašně milá a roztomilá. Jako první díl. Taky je vtipná, Kitty je opravdu dílo. Bylo to krásné, takový to, když si přejete, aby to nikdy neskončilo. Postavy mě přirostly k srdci, ale taky si myslím, že už pokračování nebude, protože se to vše tak správně uzavřelo. Peckovní konec!
Obě knihy pro mě budou už asi napořád znamenat hodně. Jsou tak správně originální.
Rozhodně doporučuji všem, kdo nepohrdnou trochou romantiky.

TerraNova
31.07.2016 5 z 5

Nádherná kniha. Podle mě je tohle jedna z nejlepších Young Adult knih.

Někdy v únoru jsem četla první díl a musím říct, že jsem se na tenhle těšila. A nezklamala mě. A ani konec, jsem ráda - moc!!! - jak to dopadlo.

Tenhle příběh mi bude chybět, to vím už teď. Někdy v budoucnu si obě tyhle knihy budu muset přečíst znova, protože jo! :D

kalinkacz
12.07.2016 3 z 5

Pokud se vám líbil první díl Všem klukům, které jsem milovala, tak vás tento rozhodně nezklame.. Je to opět oddechovka založená na zlomených srdcích, odpuštění, zamilovanosti a samozřejmě i vtipnosti… Příběh je vyprávěn opět s lehkostí a je ideální pro slunečné dny… Takže neváhejte a vemte ho s sebou do tašky k pláži a nebudete litovat!

šipulka
06.07.2016 5 z 5

Vážně se mi líbila. Snad bude pokračování. I když už je to dost nepravděpodobné.

LilianaFalcon
04.07.2016 5 z 5

Ze začátku mě naštval náběh na Gossip girl, ale tak nějak jsem se s tím vypořádala a byla jsem hrozně vděčná, že autorka všem těm postavám nechala jejich náturu :-)
Mockrát se nestane, že máte tolik favoritů, tolik lidí na černý listině a stejně vás to baví a vlastně fandíte všem.
Lara Jean je prostě hodná holka a těch v knížkách moc nepotkáte. A o tom to celé je.
Je hodná jen ona? jsou hodní všichni? Kdo je z nich nejzkaženější, koho jeho rodinné zázemí omlouvá a koho ne? I když je ta kniha vlastně o ničem, tak je úžasná :-)

kklepkaa
29.06.2016 odpad!

Tak po dočtení téhle knihy mám pocit, že jsem uběhla maraton. Ufff...

Už po pár prvních kilometrech jsem to chtěla vzdát a s každou další stránkou jsem se musela překecávat to nezapíchnout. Naprosto zbytečná kniha, která zkazila celkem i pozitivní dojem z první knihy. Prvních pár stránek bych hodila do jedničky jako epilog a zbytek byl totální odpad, jen bezduchá nastavovaná vata na které chtěla autorka či vydavatel vydělat. Byla jsem dokonale zklamaná, protože jsem se opravdu těšila a dostala jsem tuhle hrůzu. Hlavní hrdinka byla totálně na přes držku. Její názory a činy téměř na vše byly absolutně pitomé a nesmyslné. Většina kapitol naprosto o ničem jak se hlavní hrdinka baví v domově důchodců... Zmizel vtip z jedničky a dostali jsme se k dalšímu pečení, fňukání, závisti a důchodcům. Nakonec byl nejlepší asi John Ambrose McClaren, ale chudák to od autorky pěkně schytal a starý dobrý Kavinský vlastně v knize ani moc nebyl, na to že byl taky de facto hlavní postava a když už tam byl, tak to stálo za starou belu.

A možná už jsem jenom na tohle stará...

PS: Jestli ještě někdy v dohledné době někde uvidim či uslyšim slovo scrapbookování či nějaká příbuzná slova, tak dostanu osypky!

anisek189
19.06.2016 5 z 5

Naprosto dokonalá oddechová knížka. Jak první díl tak i druhý mě zaujal na 100%. Pro mě nejoblíbenější série romantických knih. Johnny mi byl opravdu moc sympatický už od první chvíle. Jednu kraťoulinkou dobu jsem ho měla i radši než petera, ale pak se vše vrátilo do starých kolejí a já byla nejšťastnější, že se dali zase dohromady.. Konkrétně tato knížka je jedna z hodně mála, která mě bavila už od první stránky. Líbil se mi konec 1.knihy a tím pádem i začátek druhé. Pro mě totání srdcovka..DOPORUČUJU!

Heli.Annabell
15.06.2016 5 z 5

Jako 1. Díl jsem si i ten 2. strašně moc užila. Trochu mi vadila přehnaná žárlivost Lary Jean. John A. mi byl už od začátku hrozně příjemný, ale NIKDY jsem neopustila tým ♡Petera, kterého mám hrozně moc moc ráda ♡ Konec se mi líbil a trochu jsem byla smutná,když jsem to dočetla. Takovouhle (pro mě)procítěnou knížku jsem už dlouho nečetla... Miluju tuhle sérii a zatím je u mě pořád na 1. Místě!!!

TerkaM
15.06.2016 5 z 5

Dočetla jsem a jsem neskutečně ráda za ten konec, protože kdyby se Lara Jean rozhodla jinak, brečela bych ještě teď a proklínala autorku... já tak nerada u knížek brečím (nevidím pak na písmenka), ale zároveň to stále tak strašně miluji!

I když budete chtít Laře Jean asi tak milionkrát nafackovat a Peterovi taky, prostě si tohle pokračování přečtěte. Stojí to za to.

(A já se jdu teď modlit tak, jak jen může nepokřtěný člověk, aby to zůstalo jen u dvou dílů - sice to miluji, ale mám strach, že třetím by mi tuhle sérii autorka pokazila...)

Adris
12.06.2016 4 z 5

Měla jsem ji přečtenou během dvou dní. Je úžasná, stejně jako první díl♥ Recenze u mě na blogu.

teresinha
08.06.2016

Mikik
06.06.2016 5 z 5

Krásná kniha, první díl se mi líbil opravdu hodně, takže nad přečtením druhého jsem ani chvíli neváhala a nelitovala jsem :-)

blonďatá.luc
05.06.2016 4 z 5

Po otevřeném konci prvního dílu byla koupě druhého dílu téměř povinností. Stejně jako první díl i druhý díl se četl dobře, děj svižně utíkal a v některých momentech jsem se skvěle bavila. Kniha pro mě měla jen jednu nevýhodu a to, že skončila. První díl se mi líbil ale o něco víc a to díky lepšímu nápadu, který děj rozjel - toto považuji spíš za takovou sladkou tečku.