P.S. Stále Tě miluju

P.S. Stále Tě miluju https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284294/bmid_p-s-stale-te-miluju-KpP-284294.png 4 1021 196

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i to, co k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou? Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Still Love You , 2015

sd1992
02.09.2017 5 z 5

Další skvělý díl! :-) Vytkla bych tomu snad jen to, že mi tam hrozně chybí Josh! Skoro vůbec tam není! Snad ho Jenny více začlenila v posledním dílu.. Je to milý, romantický, vtipný.. četlo se mi to stejně lehce jako první díl Všem klukům, které jsem milovala.. Tak jsem zvědavá, co přinese poslední díl! Přijde mi v pondělí, takže hned se na něj vrhnu.. :-D Jsem hrozně zvědavá jak to skončí.. :-D !!

Brambu
25.08.2017 3 z 5

I pokračování se nese v duchu stále stejného příběhu. Hlavní hrdinka stále neví, jakého přítele si vlastně vybrat a když už se zdá, že si jej vybrala, tak následuje rozchod. Do toho se na scéně objevuje její stará láska z dětství a příběh se začne zamotávat. Nebyla by to ovšem autorka, kdyby nám nedopřála happyend. Zda to bude již konečný přítel Lary Jean na to si budeme muset počkat do dalšího dílu.

Arwen329
20.08.2017 4 z 5

Druhý díl hezký, čtivý.

Jakahol
27.07.2017 5 z 5

Druhý díl byl stejně (ne-li více) milý jako první. Chytnul mě za srdce. Musela jsem ho zhltnout za jediný den. Splňuje přesně to, co od něj člověk očekává, což je příjemné, roztomilé, romantické a často vtipné čtení.

Někdošťastný
14.07.2017 4 z 5

Knihu jsem četla dřív než první díl. To mě teď docela mrzí, ale první si i tak určitě přečtu. (Tím se vysvětluje má počáteční nechápavost.)

Lucinka007
11.07.2017 4 z 5

Co dodat, prostě super pokračování prvního dílu. Opět se setkáváme se skvělou Larou Jean a Peterem Kavinským. Knížka se mi moc líbí. Čte se skoro sama. Když jsem si poprvé přečetla název knihy, měla jsem strach, že obsah bude i na mě moc "přeslazený", ale opak je pravdou. Teda, aspoň mě se zdá :). Abych to shrnula, lehké letní čtení, které mi vykouzlilo úsměv na rtech a sem tam i slzy v očích.

pichova.veru
14.06.2017 5 z 5

První díl byl lepší...Zklamaná ale nejsem, kniha se hezky četla a Laru Jean mám velmi ráda :) Těším se na třetí díl :)

Kiwi24
13.06.2017 5 z 5

No jejda... Dopadlo to trochu jinak, než jsem čekala, ale to nevadí! :) hezký konec

Alien.
08.06.2017 4 z 5

Jednoduše ale krásně napsaná knížka. Podle mě je tenhle příběh autentický s tím, co se v životě prostě stává a není to nic výjimečného. Uvidíme, co přinese třetí díl. :)

Jass
31.05.2017 4 z 5

Komentář obsahuje spoilery
První díl se mi asi líbil krapet víc, přišlo mi, že jen co se na scéně objevil John, začal být Peter popisován docela jinak, každý má svoje nedokonalosti, ale tohle bylo nesnesitelně prvoplánové. Nicméně důsledkem toho bylo, že se mi začal líbit i John, skutečně nepříjemná situace :) asi za to mohl ten vojenský večírek, který na mě prostě působil neskutečně romanticky (v té dívčí náklonnosti k uniformám asi něco bude...). Petr ale stále zůstává mým velkým favoritem :D. Stormy byla samozřejmě úžasná, stejně tak Kitty a... celkově jsou postavy v této sérii věrohodné, opravdové a sympatické. Nemůžu se dočkat třetího dílu.

Marthas
06.05.2017 2 z 5

Ano, tenhle díl se mi zdál lépe napsaný nebo přeložený, to nemohu posoudit. Až na jednu chybu, kdy uniklo pomotání jmen...
Ten sloh je stále dosti jednoduchý, ale kniha se právě proto krásně a rychle čte.
Za mne by to tedy bylo 2,5 hvězdy - půlku ale udělit nemůžu, tak opět dvě, ale tentokráte žádnej propadák ze strany nakladatelství.

Rose18
22.04.2017 3 z 5

Miloučké pokračování příběhu Lary Jean - na oddech ideální. Musím ale uznat, že mě překvapil konec, protože ho autorka napsala jinak, než asi většina čtenářů očekávala.

PinkAlicorn
23.03.2017 4 z 5

Opět oddechovka, bylo to milé počtení a líbilo se mi to. Přesto musím říct, že jsem celou dobu držela palce Johnovi a konec mě docela zklamal. Scénky se Stormy ale byly jednoduše boží! Zajímalo by mě, čím nás překvapí poslední díl...

Donna_Lucca
23.03.2017

Stejně užasná jako ta první!

Kitty18
12.03.2017 5 z 5

Tato série patří mezi mé oblíbené. Tato knížka je velmi hezky napsaná a určitě jak mě tak i vám přiroste k srdci. Určitě doporučuji přečíst :) Už se nemůžu dočkat posledního dílu :3

Mark2000
12.03.2017 3 z 5

Jenny Hanová opět nezklamala, oddechová knížka, která vás přinutí vytěsnit všechny starosti. Doporučuji!!

salča
03.03.2017 5 z 5

Zrovna tak dobrá jako první díl.Otáčela jsem stránku za stránkou a najednou mi bylo líto,že už jsem ji přečetla.Opět moc hezký obal.

Adele02
26.02.2017 4 z 5

To je tak neskutečně sladký, toto :D Místy už jsem nad Larou Jean i Peterem vážně kroutila hlavou, ale furt se to čte tak hladce... A ten konec, maximálně vyvedený. Už teď jsem zvědavá na třetí díl.

bubblebut
15.02.2017 5 z 5

U tohoto dílu byl děj mnohem víc propracovanější a dramatičtější, což oceňuji. Ke konci mi začala lézt na nervy Peterova arogance a samozřejmě proto jsem si více oblíbila Johna. Dopadlo to, jak to dopadlo a myslím, že víc věcí už se vyčítat nedá :) doporučuji

KateChatt
03.02.2017

Úžasná knížka, jen mě trochu mrzí, že si Lara Jean vybrala Petera (Johna mám mnohem raději, i když Peter taky není špatnej).