P.S. Stále Tě miluju

P.S. Stále Tě miluju https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284294/bmid_p-s-stale-te-miluju-KpP-284294.png 4 1021 196

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i to, co k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou? Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Still Love You , 2015

ooZDEŇKAoo
01.02.2017

Krásna knížka doufám, že bude další díl.

Roselunda 1928
25.01.2017 3 z 5

Ano, druhý díl, takže se dá čekat, že to nebude ono. Vadily mi dvě věci - 1) některé části mi přišly odfláknuté, jako by autorku začaly nudit, a působily na mě: "Tak ať už to mám z krku, řeknou si tři věty a ještě na závěr dám nějakou líbací scénu, ať to není nuda..." a tím pádem se staly celkem povrchními a 2) mám docela problém s Kitty, protože mám podobně starou sestru a přijde mi, že se Kitty moc na svůj věk nechová (a nebo je moje sestra magor, to je asi pravděpodobnější...).

Terinka22
21.01.2017 4 z 5

Kniha, moc pěkně zpracována, ale musím podotknout, že první díl mi přišel mnohem lepší. V tomto druhém díle jsem začala Petera skoro nenávidět a naopak jsem měla za favorita Johnnyho, kterému by to podle mě z Larou Jean slušelo daleko víc. Proto mě moc neuspokojil konec, možná bych i řekla, že se autorka na závěr mohla ještě malinko rozepsat, přidat jednu, dvě kapitolky. Proto ztrhávám hvězdičku, ale každopádně čtení to bylo pěkné, ale souhlasím s některými z vás, že pořádně chytlavé začalo být až od vstupu Johna do děje.

9098
17.01.2017 4 z 5

Rozhodně jedna z nejlepších knih v roce 2016.

knihomolkaŠárka
09.01.2017 5 z 5

Hezké a příjemné pokračování příběhu Lary Jean, které se mi však líbilo přeci jen o trochu méně než první díl. I tak si ale tato knížka zaslouží pět hvězdiček. :)

kendllajf
01.01.2017 5 z 5

Kniha je pěkná, čtivá, prostě normální love story, které 99% holek žerou. Osobně za sebe spíše fandím Johnovi než Peterovi.( Proč bože, proč. Si nemohla vybrat Johna!) Tohle je můj osobní názor. Knihu určitě doporučuji a nejen z důvodu, že všechny o něčem podobném sníme, ale taky z toho, že není dobré si zahrávat s videem. Všichni co četli ví.

alice18
30.12.2016 5 z 5

Pravda, první díl byl možná svým dějem o něco zajímavější, ale přesto musím uznat, že se autorce druhý díl také moc povedl. Řekla bych, že je to trochu víc dramatické a snad i lehce předvídatelné, přesto se mi kniha velmi líbila. Je čtivá a vždy chcete rychle přečíst další kapitolu. Velmi doporučuji!

bookworm_plants
23.11.2016 5 z 5

Takhle autorka píše skvěle. :-)
Trochu jsem byla zklamaná, první díl byl o dost lepší...
Příběh se mi líbil, ale nemám ráda Petera, víc sympatický mi byl Jonny. Škoda, že spolu nebyli... :-/
I tak dám 5* obal je celkem povedený... :-)

svobonís
13.10.2016

Tahle kniha mě trošku zklamala, jasně líbila se mi, ale ne tak jako první díl.

warca
26.09.2016 3 z 5

Knížky od této autorky vážně zbožňuju. Ale bohužel. .. druhy díl byl pro mě obrovským zklamáním.
Až do poloviny knihy, kdy se na scéně konečně objevil John, mě to absolutně nebavilo a nezaujalo.
Potom jsem se konečně na chvíli začetla. Nebylo až tak jasné, jak to cele skončí a děj se zkomplikoval i tou jejich starou hrou.
Konec byl celkem sladký, ale můj názor už nezachránil...

Pedruska01
20.09.2016 5 z 5

Moc milé pokračování, které bylo výborně a čtivě napsáno. Četlo se to samo, což je taky výsledek toho, že jsem to slupla během jednoho dne. Upřímně jsem si myslela, že ten, co se opět vrátil do jejího života je Josh, ale ono ne. A když to tak beru zpětně, bylo to jen dobře, i když jsem si ho v prvním díle dost oblíbila. Co se týče Petera - ten by zasloužil profackovat a zlíbat zároveň. I když John byl naprosto báječněj, bylo jasný, jak to zřejmě bude ke konci - autorka měla jednoznačně vybráno, ale bylo mi ho neskonale líto, protože ten popis toho kluka... - komu by se jen nemohl líbit? Téměř princ na bílém koni - tak snad na další modelový OSN. :) Přesto bych lhala, že se mi Peter nedostal pod kůži a neměla jsem ho ráda.
Další z postav, kdo mě velmi bavil byla Stormy. U ní jsem se fakt nasmála. :D Kitty nebyl až takovej spratek jako v prvním díle a i Margot tu nebyla tak vychvalována, že by to Laru Jean opět zastínilo.
Abych to shrnula, nevadilo by mi, kdyby tohle mělo ještě nějaké pokračování a eskapády LJ a jejích lásek, ale všechno jednou musí skončit (prozatím?), a tento, jako celkový výtvor dopadl víc než dobře. Autorka je opravdu umělec a já se těším na její další knihu, doufám, že brzy. :)

AnetaM
08.09.2016 5 z 5

Prostě moje srdcovka...

elinda02
08.09.2016

Již od začtku jsem doufala, že to dopadne takhle.❤️❤️ Opravdu nejlepší z nejlepších!❤️

elinda02
08.09.2016

Nejlepší kniha! Samozřejmě i s prvním vydáním. Přečtla jsem ji za jeden den a celkem lituji toho, že jsem si ji nenachala na dýl. Moc krásný příběh, sympatické postavy a krásně sepsané. Za mě obrovský palec nahoru, protože mě to opravdu moc bavilo.
Nejradši bych ji četla znovu a znovu.

vendy6619
03.09.2016 4 z 5

Krásná, naivní knížka, která jistě osloví. Mě tedy určitě. Výhodou brigády v malém knihkupectví je, že máte čas na čtení. Já si vybrala P.S. protože už první kniha mě hodně pohltila.
Ale i tak LJ se mi svojí nerozhodností a naivitou moc nelíbí.. nebo spíš bych jí za to dala facku :D
Ale je to krásná letní knížka :) 4 hvězdičky :)

martas1907
29.08.2016 5 z 5

Kniha mě moc bavila a pokračování úžasné, vůbec jsem nečekala, že to takhle dopadne. Přečetla jsem ji za jeden den a knihu opravdu moc chválím a doporučuji si přečíst tuhle knihu i první díl :) Určitě se těším na další knihy od této autorky :)

AWKWARD.
25.08.2016 5 z 5

Ach bože co jsem komu udělala! Kniha naprosto úžasná, miluji takovéhle kde člověk nemusí dlouze přemýšlet. Je to oddech. Ale i tak. Když už se člověk smíří s tím, že Lara Jean a Peter nejsou spolu a že asi ani nebudou (jak jsem se zpočátku domnívala) se objěví John a člověk si hned říká, sakra jo to je ono.
Tak moc jsem chtěla, aby Lara byla s Johnem (když jim to přála i babička), že jsem úplně zapomněla na to, jak moc jsem si nakonec oblíbila Petera.
Omlouvám se, ale moc jsem si přála Laru s Johnem. Láska z dětství pokračující až do jejich puberty, kdo by to nechtěl. Mísily se ve mne divné pocity. Tajemství Gen a Lary výhra v jejich hře. Neočekávané a přesto toužené. Proč když se dostalo k tomu o zboření stromového domu jsem měla slzy na krajíčku jako by jsem v něm seděla já.
Ač se zdálo, že John je pro Laru jasná a lepší volba byla jsem moc ráda, že to dopadlo tak jak to dopadlo. I když podle mého otevřený konec a nutně by jsem potřebovala pokračování. ♥

AnetaM
15.08.2016 5 z 5

♡♡♡♡♡♡MILUJU!♡♡♡♡♡♡
Tahle knížka je neskutečně sladoucka a roztomile pitomá. Margot a Chris tady sice skoro nejsou, za to tu ale máme novou postavu Johna:).
Miluju tady všechny ty vzpomínky do minulosti a pečení a schůzky ve stromovem domě... A hlavně Petera, kterého nepřekoná žádný John;).
PS: Jestli si dobře pamatuji, tak Gen tady popisují jako blondynu... A ja si ji vždycky představovala tmavovlasou:((

verulik196
05.08.2016 5 z 5

Skvělá kniha, u které jen otáčíte stránky dál a dál, až zjistíte, že jste se dostaly na konec.

veronika0378
05.08.2016 5 z 5

Skvělá oddychovka, ale jsem jediná, kdo měl chuť Laře Jean něco udělat, kvůli tomu, jak to skončilo..? Už proto doufám, že bude další díl, který by mohl něco změnit.
Upřímně, Peter mi nebyl sympatický už od začátku, protože mi připadal dost namyšlený a nelíbil se mi styl, jakým se choval k LJ, i když ji to potom asi zase vynahrazoval.