P.S. Stále Tě miluju

P.S. Stále Tě miluju https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284294/bmid_p-s-stale-te-miluju-KpP-284294.png 4 1024 196

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i to, co k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou? Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Still Love You , 2015

Kyta
17.08.2019 3 z 5

Další oddechovka, která vám nic nedá, ale aspoň nějak zabijete čas. Do tohoto dílu jsem se pustila proto, že nerada nechávám rozečtené série a také proto, že je to celkem milé čtení, ačkoliv někdy dost stupidní. Ale kniha se čte aspoň rychle.
Řekla bych, že druhý díl je slabší než ten první - všechno se točilo kolem toho videa, Belleview a té jejich hry. A samozřejmě tu nechybí nějaké milostné drama, ale stejně bylo hned jasné, jak to dopadne.
John byl zajímavá postava a rozhodně oživil celý příběh. Byl milý, pozorný a k Laře Jean se hodil více než Peter, jehož chování vůči ní v tomto díle nebylo zrovna ukázkově. Na vztahu Petera a Gen je vidět, že dva lidi, kteří se jednou milovali, na sebe nedokážou úplně zapomenout a to zvláštní pouto mezi nimi vždy zůstane.
Druhý díl nebyl ničím výjimečný, chvílemi to bylo i nudné, ale za mě super rozptýlení.

tynka65
13.08.2019 2 z 5

První polovina knížky byla strašně slabá. Vlastně se tam vůbec nic nastalo. V druhé časti se dej konečně rozjel. A moc se mi líbil, ale oproti prvnímu dílu je to hodně slabé, ale ještě dám šanci tomu poslednímu :)

LiLinka
07.08.2019 5 z 5

Jenny Han opět nezklamala. Lara Jean je šíleně milá hlavní hrdinka, se kterou se čtenář rychle zžije. S čím mám menší problém je to, že jsem se před čtením druhého dílu podívala na film a při čtení už si Kavinského nepředstavila jinak, než jako herce Noaha. I když, ono mi to asi až tolik nevadilo... O:)

Allys
25.07.2019 4 z 5

Druhý diel mi príde ako pekná oddychová kniha, ale predošlá časť sa mi páčila viac. Peter trochu sklamal, ale nebudem spoilerovať. Postava Johna bola super a Lara toho napiekla oveľa viac, ako v predošlej knihe - neviem tak celkom o čo autorke šlo, asi aby mladé čitateľky zavítali sem tam do kuchyne, inak nevidím význam toľko pripomínať hobby jednej postavy :-D V príbehu sa miestami vyskytujú zaujímavé myšlienky. Ak by som mala dospievajúcu dcéru, knihu by som jej určite kúpila, Lara ide dobrým príkladom ;-)

Sariklen
19.07.2019 4 z 5

První díl se mi líbil o malinko víc. Tady nebylo tolik nečekaných zvratů. Hodně se mi líbila dějová vsuvka s domovem pro seniory, která pomáhá stírat rozdíly mezi generacemi. :) A stejně jako v prvním díle, i zde můžete čekat sem tam hodně hlubokou myšlenku, která rezonuje.

monika011
16.07.2019 4 z 5

O tom, že se ta kniha dobře čte, nejsou žádné pochyby. Stejně jako první díl. Přitom nějakým způsobem mi přišlo, že v příběhu jsou úplně jiní lidé než v prvním díle. Jiná Lara Jean, jiný Peter Kavinsky. A tihle se mi rozhodně nezamlouvali. Ale milá, malá Kitty zůstala stejná, stejně tak starostlivá Margot a praštěná Chris. Těm děkuji, stejně tak nové postavě- Johnovi, který oživil a pravděpodobně zachránil celý příběh. Zamotal hlavu nejen Laře Jean, ale i mně. A upřímně na setkání Lary Jean a Johna jsem se těšila více než na Petera a Laru Jean. Vztah s Peterem mi přišel takový nijaký, nudný. Možná i trochu chladný, Peter se k ní moc neměl. Naopak vztah s Johnem byl nový, čerstvý.
Ale nakonec P.S. Stále tě miluju je roztomilé dílo. Takové nevinné, příjemné, čtivé a odpočinkové. Akorát na letní dovolenou.

bookwoman
15.06.2019 4 z 5

Protože jsem od této autorky četla i první díl této série, a to Všem klukům,které jsem milovala, rozhodla jsem se ve čtení této série pokračovat a přečíst si i tuto knihu. A byla to opět další skvělá a odpočinková knížka! Laře Jean a Peterovi jsem jejich vztah přála, takže jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo. I když mě mrzelo, že Peter věnoval více času Genevieve než Laře Jean, se kterou chodil. Ale chápu, že ho Genevieve asi potřebovala po tom, co jsem se dočetla o jejím tajemstvím. Vztahu Lary Jean s Johnem Ambrosem McClarenem jsem nedávala moc šancí, i když se k ní choval opravdu pěkně. Přišlo mi, že Lara Jean se chovala trochu dospěleji než v prvním díle. A protože jsem zvědavá na to, jak to bude s postavami z této série pokračovat, určitě si přečtu i třetí díl!

Saryinka
02.06.2019 2 z 5

Laru Jean mám docela ráda, je to skvělá postava...
Co mě docela zklamalo byl vztah, kterej měla s Peterem. Chodí spolu, ale netráví spolu skoro žádnej čas. On se tahá radši s Gev... Jako cože?
Třetina knihy by se dala vyškrtnout.
Rozhodně se mi líbily chvíle, kdy byla s Johnem. Aspoň to tam bylo rozepsaný a rozhodně víc uvěřitelný.

A to co udělal Peter po jejich rozchodu. dost trapárna...

Takže za mě jednou a dost...

adela2230
30.05.2019 5 z 5

Člověk si u této knihy odpočine, první díl jsem měla do Čtenářské výzvy, ale neodolala jsem a musela dočíst celou sérii. Dobře napsaná.

mia.com
10.05.2019 4 z 5

Jsem o deset let starší než cílovka a stejně jsem si tento příběh zamilovala. První díl jsem nečetla, viděla jsem film a do toho jsem se tak šíleně moc zamilovala, že jsem se musela pustit do pokračování aspoň knižně, než natočí další film (což má být 2020), a hned se vrhám na další díl.

Aristea
19.04.2019 4 z 5

Pořádná dávka cukru! Kitty byla sakra vtipná a její hlášky jsem si často zapisovala. Jen vztah Petera a Lary Jean mi připadal slabí.

whiolet
16.03.2019 4 z 5

Četlo se to dobře,ale o proti jedničce to bylo poněkud slabší.
Kitty je tu jako v jedničce naprosto skvělá, Peter se pořád motá ve vztahu k Gen a Lara Jean se stane přelétavou včelkou.
Přesto všechno je to oddechové čtení, které mi vykouzlilo úsměv na tváři.

Merrit999
11.03.2019 1 z 5

Za mě o dost slabší než první díl

Mišule_11
05.03.2019 5 z 5

Čtivé a napínavé pokračování příběhu Lary Jean, kdy neví, jak se poprat s první láskou a jak si jí k sobě pustit i jak se s ní poprat! :) Čím víc se pustíte do příběhu, tím vás to pohltí a nutí číst čím dál víc až do úplného konce :)

vonMalik
27.02.2019 4 z 5

Mně se to líbilo :) Je to milé a příjemné čtení a je to tak trochu vzpomínání na středoškolská léta. Už se těším na další díl.

Haneez
11.02.2019 3 z 5

Milá knížka,ale to je tak vše

Páájinka
06.02.2019 3 z 5

Knihu jsem přečetla za 1 den. Peter je fajn.

heliiinka
28.01.2019 5 z 5

Středoškolské romantické drama. Je milé, že v šestnácti je to celý jejich svět. Bavilo mě, že do děje přišly nové postavy z dětství. Vlastně dávám 5* jen kvůli Johnovi, protože je zlatý.

Purple7
27.01.2019 2 z 5

Vím, že je toto čtivo určeno pro náctileté, nic převratného jsem proto neočekávala, chtěla jsem jen na chvíli vypnout a užít si něčeho "milého" bez mrtvol. Jako jo, účel to splnilo, jenže tohle bylo nakonec za trest. I kdybych na to koukala svýma 16letýma očima, spokojená bych nebyla. 140 stránek se tam neřeší nic jiného, než video a to, co LJ pekla/vařila. Video, jídlo a vzpomínky seniorek z domova důchodců. Nic víc. Konečně cca na 145. straně se objevuje ten, koho slibuje anotace, takže prakticky až v půlce. Druhá část byla sice zajímavější, ale zase nic světoborného. I když tam byly okamžiky, které mi velmi připomínaly mé vlastní dospívání, tudíž trochu nostalgie se přeci jen dostavila, celkově se "děj" nesl v duchu "Ne, ne, ne, já jsem hodná holka! Chybí mu to? Co s ní má, je lepší jak já?" Z hlavní hrdinky se v druhém díle stala dokonalá puťka. Škoda. Nicméně kdybych měla dospívající dceru, tuhle knížku bych jí jedině schvalovala, Lara Jean je hodná holka, miluje svou rodinu a nenechá se do ničeho vnutit. Takže očima (prudérní) matky, ano - víc takových knih! Očima náctileté holky - i knížka pouze s lehkou romantikou se dá napsat lépe, takže nuda! Ale jedno velké plus tato kniha má - navnadila mě na něco kvalitnějšího, i když drsnějšího.

Lemra794
19.01.2019 3 z 5

Stejně jako první díl mi i ten druhý přišel zkrátka milý. Příjemné oddechové čtení dávající možnost zapomenout na vlastní problémy a nechat se pohltit problémy lásek hrdinů. Kniha opět plná stylových outfitů a korejské kultury se mi líbila.