P.S. Stále Tě miluju

P.S. Stále Tě miluju https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284294/bmid_p-s-stale-te-miluju-KpP-284294.png 4 1024 196

Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí kluk, co se jí dříve líbil, a spolu s ním i to, co k němu cítila. Je možné, aby byla holka zamilovaná do dvou kluků najednou? Půvabné pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale že možná to ji činí tak úžasnou.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Still Love You , 2015

Market116
08.12.2020 5 z 5

Ani se mi nechce věřit, že už jsem knížku přečetla...tak rychle to uteklo a tak úžasné to opět bylo. Čtivé, zábavné, romantické...nemůžu nic vytknout.
Lara Jean je pořád stejně skvělá...tak správně trhlá a hlavně svá.
Co se týče Petera a Lary Jean věděla jsem to, nemohlo to být jinak...za to John se mi tady vůbec nelíbil...spíš jsem se nemohla nabažit romantických a i hrozně vtipných chvilek Petera a Lary Jean...jsou stvoření jeden pro druhého.
Za to Gen je neskutečná mrcha...člověk si chvíli říká, že by jen přece měla srdce? Ne opravdu ne.
A teď, když mám dočteno, si určitě pustím i druhý film, protože první se mi moc líbil. A pak se hned vrhnu na třetí díl...už se na něj moc těším.

AlexandraBane
02.12.2020 4 z 5

Opět super knížka, stejně jako předchozí díl. Skvěle jsem si u ní odpočinula. Akorát ten konec mě rozsekal

tadobra
01.12.2020 3 z 5

takova oddechovka no... ja cetla v aj, takze jsem si cteni uzila a docela me to zbavilo takovyho toho strachu ze cteni v anglictine. tohle bylo super easy and super cute, nejradsi mam stejne kitty:D

Fortuna7
26.10.2020 5 z 5

Za mě lepší než první díl. Líbilo se mi vysvětlení minulosti...

Denca423
18.10.2020

Tato knížka se mi moc líbila sice první díl byl o trochu lepší ale to neznamená ze tato knížka byla špatná naopak líbila se mi.
Vím že je i filmová verze na kterou jsem se už podívala musím říct že tato knížka se filmu moc nepodobala a to se mi na ní líbilo.

JessieEx
13.08.2020 5 z 5

4,5*
P.S. Stále miluji tuhle sérii!
Ano, první díl byl o kousek lepší. Ale všechno to, co se mi líbilo na jedničce - hlavně co se týče stylu psaní a té atmosféry, to všecko zůstává stejné. Musím ale říct, že mě trochu začala štvát Lara Jean. K Peterovi i Johnovi se chovala docela hnusně. Přitom tyhle dva kluky jsem si zamilovala. Asi tak, jako jsem si v prvním dílu zamilovala Joshe. Ten mi tady ale hodně chyběl. Mrzí mě, že jej autorka úplně vystrčila z děje. Jsem zvědavá, co přinese třetí díl :)

AshleySimmer
21.07.2020 4 z 5

Tak... První díl byl o něco lepší než tenhle, ale taky ušel :D.
Zakončení knihy byl krásný, bylo fajn jak Laře Jean všechno docházelo, uvědomovala si ty věci, které ji předtím unikaly.
Ale neušlo mi, že tam Josh skoro nebyl, jakože si vzpomínám, že snad jen dvakrát se tam ukázal :/.
Ale jinak jsem se u knihy nenudila, netáhla se, byla super a doporučuji :).

bookworm_girl
28.06.2020 5 z 5

Jasných 5/5. Tento díl byl o něco lepší než ten první, ale oba miluju. Je tu víc "akce", děj je zajímavější, napínavější a já osobně do psolední chvíle nevěděla jak to teda bude nebo nebude.
V předchozím díle jsem si Petera moc neoblíbila, tady jsem ho měla každou stránkou radši a radši. Teda... asi jen do 150 - 160 strany. Po té jedné "události" jsem ho opravdu neměla ráda a proto jsem také z konce zklamaná, chtěla jsem, aby to skončilo jinak.
Zamilovala jsem si Johna. Objevil se až za půlkou, ale za tu dobu jsem si ho oblíbila moc, mnohem více než Petera za celé dvě knihy. To je ten kluk, se kterým by podle mě určitě Lara Jean měla skončit, protože on aspoň nemá místo v srdci i pro jinou, horší.
Trošku mě zamrzelo, že se v tomto díle skoro úplně zapomnělo na Joshe, nebo aspoň mně to tak přišlo. Byl párkrát zmíněný, ale prostě se mi zdá, že na něj autorka při psaní zapomínala a když si vzpomněla, že tam vlastně je, bylo mu věnovaných pár řádků.
Knížka mi několikrát vykouzlila úsměv na tváři, nutila mě číst pořád dál a dál a to se mi jen tak u nějaké knížky neděje.
Proto dávám 98% a 5/5 ♥

Cress
18.06.2020 4 z 5

3,5
Ten první díl byl prostě o něco lepší. Ale můžeme se chvilku zastavit nad Johnem Ambrosem? Já toho kluka miluju. Vždycky budu shipovat Petera a Laru, ale John je prostě tak úžasnej. Teď si budu trochu protiřečit, ale nemyslím si, že Peter je pro Laru ten pravý. Mám je spolu ráda a chci aby spolu byly, ale nemyslím si, že by to mělo být na celý život.

todilka
05.06.2020 3 z 5

Řekla bych, že druhý díl byl o chlup lepší, než díl první...jakoby společně s Larou Jean dospívala i autorka a proto jazykově, myšlenkově i dějově byl tento díl dál...závěr si proto nenechám ujít, nad filmy ale váhám...
*čtenářská výzva 2020: Kniha, jejíž obálka se vám nelíbí

m.and.books
31.05.2020 5 z 5

Tenhle díl se mi asi z celé série líbil nejvíc. O Laře Jean už jsem věděla všechno potřebné a zase se to četlo hrozně dobře. Četla jsem to už podruhé a to kvůli filmu, který vyšel v únoru. Z filmu už jsem sice tak nadšená nebyla, ale pořád se mi to líbilo. #TeamPeter

vera5841
23.05.2020 4 z 5

Tento díl jsem musela mít - musím se přeci dozvědět, jak to S Larou a Peterem dopadne! Jenomže se vše zamotá a ani já nevím zda se přidat do teamu Petera nebo do teamu Joshe. Jasně Lara je občas trochu naivní, dělá trochu nelogické a emocionálníé rozhodnutí, ale... nebyla taková každá? Milé, oddechové, je fajn chvíli vypnout a zavzpomínat na časy, kdy nám přišly malicherné problémy jako malé katastrofy
Konec byl tentokrát takový ucelený, že přemýšlím, jestli začít i poslední díl.

Andynka
21.05.2020 4 z 5

Je to zvláštní, ale mě se druhý díl líbil mnohem víc, jak první. U filmu to mám přesně naopak. :-D
Jasný, je to jednoduchá romantika, ale na vypnutí po práci je to přesně ta pravá. Příběh vás mile provede láskou několika puberťáků. Pořád se mi hrozně líbí ta naivní Lara Jean. A to jak opravdu miluje lásku a snaží se jí celou prozkoumat. Ta její dětská duše mě prostě baví. :-) Taky oceňuji, jak je v knize upřednostnotněná rodina a jak hezky spolu vycházejí, i když ani pro ně to nebylo nejlehčí .
Takže pokud si potřebujete odpočinout , na nic nemyslet... tak tahle kniha bude to pravé pro vás. A to i když je vám víc, než pro koho je kniha určená.

ImGinny
19.05.2020 2 z 5

Další úžasně přeslazený díl od Jenny Hanové.
S tímhle tempem brzo dostanu cukrovku.

Opravdu se musí Lara Jean s Peterem 5x rozejít?

Nezklamaná, nenadšená.
3/5

Ani832
15.05.2020 4 z 5

(SPOILER) Obvykle mi milostné trojúhelníky vadí, ale tady se mi to zase tak nepříčilo. Jak to ale častokrát bývá, mám občas tendenci fandit tomu druhému, i když předem vím, že je to prohraná bitva a holka stejně skončí s tím prvním. Upřímně, Petera jsem moc nemusela, a když se tam objevil John, který je naprosto úžasná postava, zrodila se ve mně trocha naděje. Já mám prostě raději Johna než Petera.

Ale teď zpátky ke knize jako celku. Dějově nebyla tak dobrá jako první díl, ale pořád se to četlo skvěle. Děj někdy trochu stagnoval, přišlo mi, že se tam celkem dost řeší minulost, domek na stromě a zakopaná schránka, vzpomínání, jak to bylo dřív...
Na oddech ale skvělá volba, fajn druhý díl.

“I can see now that it’s the little things, the small efforts, that keep a relationship going. And I know now too that in some small measure I have the power to hurt him and also the power to make it better.”

Adél784
10.05.2020 5 z 5

Film i kniha jsou skvělé, ale kniha se mi líbila o trošku více, bavila mě i hra na mafii, která ve filmu není.
Je to strašně milá a sladká knížka:)))
líbila se mi o trochu více než první díl 4,5 /5 a doporučujiii

peeetta
27.04.2020 5 z 5

Navazuje plynule na příběh z prvního dílu. Velmi čtivé, nemohla jsem se odtrhnout. Láska není vůbec jednoduchá natož v dospívání.

Špekyn
23.04.2020 3 z 5

Kniha přesně navazuje na předchozí díl, což je fajn. Dějově je kniha trochu slabší než první díl. Rozuzlení situace s Genevieve mi přišlo až moc prvoplánové a jednoduché. Láska Lary Jean a Petera je velmi naivní, ale je to prima relaxační čtení.

KateTheBlogger
10.04.2020 4 z 5

Na té knížce něco je... zaprvé, je rozhodně lepší než film, zadruhé... je to celé takové roztomilé, milé, že se to čte samo a naprosto dokonale mě to odreagovalo. Během čtení jsem byla ponořená do života LJ a holek Songovek a nevnímala jsem co se kolem mě děje, a přesně toho by se mnou měla udělat každá knížka - nejen ta oddychová :-)

Adelhyskova
29.03.2020 4 z 5

Asi stačí dodat jediné - stejně dobře jako první díl.