Vražedný rozsudek

Vražedný rozsudek https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432812/mid_vrazedny-rozsudek-X0i-432812.jpeg 5 333 134

Maarten S. Sneijder série

KDYŽ FALEŠNÁ STOPA VEDE PŘÍMO DO PROPASTI... Ve Vídni zmizela desetiletá Klára. Když se o rok později znovu objeví zcela zmatená na okraji nedalekého lesa, má celá záda potetovaná motivy z Dantova Pekla – a nikdo z ní nedostane ani slovo. Mezitím nizozemský případový analytik Maarten S. Sneijder na akademii Spolkového kriminálního úřadu ve Wiesbadenu probírá se svými studenty nevyřešené případy vražd. Jeho nejlepší studentka Sabina Nemezová objeví mezi těmito zločiny souvislost – avšak dílo rafinovaného vraha není ještě zdaleka u konce. A stopa vede do Vídně... Případový analytik Maarten S. Sneijder a komisařka Sabina Nemezová na lovu bezohledného vraha... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Todesurteil , 2015

cathyblack
06.04.2020 3 z 5

Fajnovy čtení. Líbila se mi tedy více první kniha, ale co. Když to srovnám s ostatníma thrillerama na pultech knihkupectví, je tohle úplnej poklad. Takže za mě, doporučuji.

lenka.g
05.04.2020 5 z 5

Skvělé! Napínavé od první stránky. Rozhodně ještě mnohem lepší než první díl. Doufám, že pan autor s psaním nekončí.

Anne123
02.04.2020 5 z 5

Přesně tohle mám ráda. Když druhý díl překoná ten první. Skvěle promyšlené případy, sympatické postavy a nechutné vraždy. Netrpělivě čekám na další díl.

Albi94
28.03.2020 5 z 5

Tak tohle byla parádní četba!! A taky rozhodně lepší než první díl.

Veju007
09.03.2020 4 z 5

Tohle bylo super! Pěkně nechuťácký, to já můžu. Někdy uprostřed mi to přišlo zbytečně natahovaný, ale pak se to zase parádně rozjelo a já pomalu nestačila otáčet stránky!
Je to zvrácený a tak strašně moc brutálně zamotaný, ale byl vážně skvělej pocit, jak se to pomalu rozplétalo a začalo to dávat smysl. Fakt skvělý, dokonce se mi to líbilo o fous víc, než první díl Vražedná lhůta.

pavla.ba
09.03.2020 5 z 5

Tak tohle byla ovšem pecka! Návykové, brutální, čtivé, jiné, zajímavé téma, Dante. Četla jsem už tolik detektivek a thrillerů, že se v tom člověk začíná ztrácet, ale v této knize teda ne, moc moc moc doporučuji a potřebuji další díl!

Wabinka
07.03.2020 5 z 5

Skvělé,řekla bych,že ještě o trochu lepší než první díl.Maarten S.! Sneijder,cynik se zvláštními vyšetřovacími způsoby,k němu mladá Sabina Nemezová = velmi zvláštní,ale bezvadná hlavní dvojice, k tomu "trošku" brutálnější vraždy,nečekaní podezřelí a máme parádní akční detektivku.Doporučuji.

mirunda
25.02.2020 5 z 5

Jo tak to byla ovšem jízda. Jen mi trochu vadil jakoby nedodělaný konec. Mohl být více propracovaný a ne jen na pár stránkách, ale to nic neubralo knize na zajímavosti a čtivosti.

karantena
24.02.2020 5 z 5

Moc pěkná,napínavá kniha.Čtivá stejně jako první díl.Představivost vám pracuje na plné obrátky.Tak šup sem s další knihou.

blanche11
21.02.2020 5 z 5

Tak to byla jízda!!!Naprosto úžasné! Ještě o hvezdicku lepší než první kniha!

Medovnice
17.02.2020 5 z 5

Plný počet. Napětí od začátku do konce. Dvě vyšetřovací linie se perfektně spojí a závěr je excelentní. Nedočkavě vyhlížím další díl.

Lenny.Wolf
15.02.2020 5 z 5

Už první knížka byla skvělá, ale tato to ještě předčila. Byla to pecka od začátku do konce. Vše dávalo smysl, každý motiv byl vysvětlený přesně tak, jak to mám ráda. Protože není nic horšího, než když mám po dočtení knihy ještě milion otázek, na které mi nikdo neodpoví. Jednoznačně nejlepší kniha letoška, kterou jsem doteď četla!

mysterygirl
14.02.2020 5 z 5

Tak to byla naprostá pecka. Mnohem lepší než první díl, a troufnu si tvrdit, že bude další..
Naprosto úžasnej thriller, chvílema se usmívate, chvílema napětím nedychate, je tam plno zvratů..
Andreas Gruber nastavil latku hodně vysoko a bojím se, že takhle dobrý thriller si dlouho neprectu

hlenicka
06.02.2020 5 z 5

Andreas Gruber píše excelentně!! Tuhle a i dalších jsem četla jedním dechem. Napínavá až do konce.

rakouská literatura

Andreas Gruber