Vražedný rozsudek

Vražedný rozsudek https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432812/mid_vrazedny-rozsudek-X0i-432812.jpeg 5 336 336

Maarten S. Sneijder série

KDYŽ FALEŠNÁ STOPA VEDE PŘÍMO DO PROPASTI... Ve Vídni zmizela desetiletá Klára. Když se o rok později znovu objeví zcela zmatená na okraji nedalekého lesa, má celá záda potetovaná motivy z Dantova Pekla – a nikdo z ní nedostane ani slovo. Mezitím nizozemský případový analytik Maarten S. Sneijder na akademii Spolkového kriminálního úřadu ve Wiesbadenu probírá se svými studenty nevyřešené případy vražd. Jeho nejlepší studentka Sabina Nemezová objeví mezi těmito zločiny souvislost – avšak dílo rafinovaného vraha není ještě zdaleka u konce. A stopa vede do Vídně... Případový analytik Maarten S. Sneijder a komisařka Sabina Nemezová na lovu bezohledného vraha... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Todesurteil , 2015

Skalara
18.06.2020 5 z 5

Tak tato kniha mě dostala :) Miluji Bryndzu a jeho knihy, ale tento autor překročil velmi vysokou laťku Roberta Bryndzy.Dle mého názoru jsou jeho knihy lepší... Mám ráda vyšetřovatele Sneidera ajeho hulení marihuany a pití vanilkového čaje. Vypadá protivně přitom je milá dušička :D A vraždy jsou skvěle promyšlené :) Doufám, že tento autor neztratí nápady a ještě něco napíše.

alzbeta4340
10.06.2020 4 z 5

Za pomalejší střední část strhávám jednu hvězdičku. Je to ale v podstatě nespravedlivé, protože závěrečná třetina této rakouské detektivky je strhující, dramatická a plná zvratů. Na rozdíl od prvního dílu jsem přišla na chuť i vyšetřovateli Sneijderovi, začíná být dokonce i sympatický. Velmi slušné čtení, doporučuji.

SilvieSisinka
07.06.2020 5 z 5

Bravo, skvělé čtení. Nečekané rozuzlení.

kachnat
28.05.2020 5 z 5

Přečteno za 2 večery. Dobře napsané, skvělá zápletka.

Jiparis
26.05.2020 5 z 5

Zlo spáchané na dětech dokáže zatemnit mysl, a pokud se spoji s vysokým intelektem a postavením téměř nic ho nedokáže zastavit.

SimonaP
24.05.2020 3 z 5

Knížka byla čtivá, bylo zde plno zvratů, ale přišla mi až překombinovaná a občas jsem se ztrácela v přepínání na dvě vypravěčské linie. Vražedná lhůta se mi líbila víc.

Lenkafrankova
23.05.2020 5 z 5

Super. Další oblíbený autor.

denca6077
21.05.2020 3 z 5

Nebylo to spatne, dobra detektivka se zajimavou zapletkou i rozuzlenim, ale nejak mi nesedel ten styl psani (nebo mozna preklad). Chvilema mi to prislo dost pritazene za vlasy, nepravdepodobne situace a chovani nekterych postav. Za me takovy prumer, neurazi, nenadchne.

Pája699
19.05.2020 5 z 5

První kniha od autora se mi líbila, ale tohle vážně předčilo mé očekávání. Kniha vážně nemá chybu a opravdu nejde odložit z ruky :-) Spadla mi brada úžasem. Četla jsem každou volnou chviličku, vážně napínavé. Dvě dějové linky, které na konci příběhu krásně do sebe zapadnou. Sabina a Maarten mě dostali na svojí stranu a už se moc těším na další jejich případ.

MichaelaS081
14.05.2020 5 z 5

Kniha byla super. Nečekaný konec. Přečetla jsem ji jedním dechem.

Katania
12.05.2020 5 z 5

Za mě perfektní série! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu! Maarten a Sabina mě opravdu baví! Tleskám autorovi!

ElikaS
10.05.2020 5 z 5

Paráda, i druhý díl jsem si neskutečně užila. Sabina a Maarten mě opravdu baví. Je to skvělá dvojka. Navíc příběh je nepředvídatelný a opravdu až do konce člověk čeká než se mu všechno propojí. Rozhodně doporučuji.

AlbionFoxyFox
04.05.2020 5 z 5

Jednoduše skvělé :) Tahle dvojice vyšetřovatelů mě prostě baví.

kneslova
03.05.2020 4 z 5

Výborně napsaná detektivka, sympatičtí vyšetřovatelé, dvě dějové linky, které se protnou ke konci. Hodlám si přečíst i první knihu autora, za mne 4,5 hvězdiček.

Ticiana
28.04.2020 5 z 5

Druhej dil mi prisel mnohem spletitejsi. Nejvic se mi libila statni zastupkyne Melanie. Ta za mne nemela chybu. Maarten a Sabina jsou hodne zajimava dvojka. Dej je na zacatku trosku zmateny. Odehrava se toho zas hodne. Mne urcite spojitosti napadli driv nez v knize a taky urcite postavy se mi nezdaly, v jinych jsem se spletla. Autor to ma dobre vymyslene, a ted jen cekat na dalsi dil, kde se snad potkaji se zahadnym Pietem van Loonem :P

Lena081
27.04.2020 4 z 5

Váhala jsem zda si knihu pořídit,první díl Vražedná lhůta se mi moc nelíbil,ale tohle byl pravý opak.Dobře se čte,má dobrý děj a ke konci se už nejde od knížky odtrhnout.

astra3
26.04.2020 5 z 5

Tak to byl mazec. Hodně zamotané, ale čtivé. Už se těším na další pokračování.

wendulka321
26.04.2020 5 z 5

Opět skvěle napínavé četní, určitě překonal první díl, tohle bylo ještě lepší.

Pavlína2019
25.04.2020 3 z 5

Geniálně promyšlené! Ze začátku trošku složitější - ale třeba jen pro mne. Poté hrozně napínavé. Nedá se odtrhnout. Výborně popsané postavy. Velmi zvláštní vyšetřující. Výborná zápletka a děj. Doporučuji!

klarinka9974
20.04.2020 5 z 5

Já jsem se tak těšila na druhý případ a jsem nadšená. Je jasný, že první díl byl lepší, o tom žádná ale i tento děj byl napínavý. Akce se sice dočkáte až od půlky knihy ale postupné odhalení vás nebude nudit. A když už se to rozjede tak hodně rychle a nelze knihu odložit. Autor to má všechno promyšlené a samotný čtenář jako by byl součást knihy. Už se těším na další případy, protože Sabina mě vážně baví svoji nebojácností a Sneijderovi začínám přicházet na chuť :)

rakouská literatura

Andreas Gruber