Vítek na výletě

Vítek na výletě https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252784/bmid_vitek-na-vylete-252784.jpg 4 56 9

Vítek série

< 3. díl

Další příhody Vítka, který skončil první třídu a má před sebou prázdniny, jsou určeny mladším dětem.

simca9342
24.03.2024 5 z 5

" Z pravěku"
Hodnocení trilogie a samostatné knihy:
Příhody Vítka, které zažije na prázdninách v hlavním městě ČR spolu
s porovnáním, jaký je život u něho doma a stejný, který se stará o les. Ale důvod proč jel takovou dálku je malé chundelaté klubíčko...
Více už prozrazovat nebudu,
Mimochodem... Vítek udělá neplechu!

jan.para
08.04.2023 5 z 5

Čteno zamlada.

Kontryhelka
30.01.2021 5 z 5

Vítka zbožňovala moje sestra a já si ke knize také nacházela pomalu cestu, protože ségra byla lenoch na čtení a já jí knihu četla.

SSTknihy
19.06.2018 3 z 5

Jedna z knih ze série o prvňákovi Vítkovi. V tomto příběhu se vydá sám na výlet za strejdou hajným, aby od něho dostal štěně pro svou pražskou tetu. Takové pohodové prázdninové čtení, kterému dominovaly obrázky Adolfa Borna.

topi80
23.02.2018 4 z 5

Jsou letní prázdniny a na vesnici vládne ranní ospalá pohoda. Tak začínalo letní ráno nejednoho z nás a tak začíná i to Vítkovo. A každý den začíná přemýšlením, co by se asi dalo podniknout. Co takhle vzít kolo (nebo dokonce koně) a někam vyrazit? Hezká kniha s banálním, ale pěkným příběhem. Tak, jak to mistr Říha vždycky uměl.

Tereza.K91
05.09.2017 5 z 5

Mám moc ráda knížky od pana Říhy a moc ráda je čtu synovi před spaním. Krásné mohu jen doporučit.

martas006
09.01.2017 5 z 5

Moc krásná knížka, rozhodně doporučuji

dalfy
28.03.2013 5 z 5

Moje první knížka,kterou jsem přečetla na tu nikdy nezapomenu

kika 13
25.01.2013 3 z 5

Četla jsem již dávno,ale nezapoměla jsem na Vítka.