Vianoce, zas Vianoce

Vianoce, zas Vianoce https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503697/bmid_vianoce-zas-vianoce-fcb-503697.jpg 5 4 1

Zbierka poviedok, ktorú by ste si priali na Vianoce! Poviedky: Tri listy Ježiškovi, Malá prianočná hudba, Poľovačka na Santu, Do nekonečna a ešte ďalej!, Život na splátky, Ochladzovač, Fľaša šnapsu, Ten najlepší darček, Odchýlka na západnom fronte, Nešťastné a neveselé, Adventná návšteva, Mama, Znamienko, Jožo, Fero a Dedo Mráz, Vianočná nakládka, Kde je Ježiško ?, Démonikine Vianoce, Aj v noci noc, aj vo dne noc, príďže mi voľakto na pomoc!... celý text

TerkinKnižnySve
28.12.2023 5 z 5

Kolektiv autorov - Vianoce, zas Vianoce

Počet strán: 417
Vydavateľstvo: @vydavatelstvohydra
Žáner: #horor #scifi #fantasy

Sbornik rôznorodych vianočných poviedok, ľúbite sci-fi, horor či fantasy?

Toto bola úžasná nalož - s každého rožka troška a spolu výborné dielo.

Samozrejme ako pri všetkých poviedkových knihách niektoré vás zaujmú viac niektoré menej, každý si nájde to svoje pravé orechové a nudiť sa rozhodne nebude!

Prinášam moje mini recenzie na tie ktoré sa páčili mne

Monika Kandrikova - Malá priamočna hudba - krásny príbeh o tom, že viera nikdy neumiera a jedno male úprimné želanie môže zmeniť váš svet

Ivana Molnárová Dubcova - Život na splátky - výborná fantasy, kde dobrý skutok môže znamenať i ztratenie vlastného života

Pavel Skořepa - Nešťastné a neveselé - Zimomriavky mám ešte teraz!

Lucia Braunova - Adventna návšteva - Táto bola úžasný psychotriler

Ivan Kučera - Mama - Ako môžu dopadnúť deti v zlých rukách?

Katarína Soyka - Demonikine Vianoce - pohladenie na duši vďaka upirom a diablom

Dakujem @vydavatelstvohydra za poskytnutie knihy v ramci #spoluprace ako #recenznivytisk

#kniznarecenzia #recenzieTerka #milujemeknihy2 #podporujemeslovenskychautorov #vianocezasvianoce

Obsah:

Zbierka poviedok, ktorú by ste si priali na Vianoce!

Jana Tabačková – Tri listy Ježiškovi
Monika Kandriková – Malá prianočná hudba
Anna Olejárová – Poľovačka na Santu
Miňo Tichý – Do nekonečna a ešte ďalej!
Ivana Molnárová Dubcová – Život na splátky
Ivan Kučera – Mama
Naďa Vojteková – Znamienko
Marián Kubicsko – Jožo Fero a Dedo Mráz
Patrik Slanina – Vianočná nakládka
Miro Švercel – Kde je Ježiško?
Katarína Soyka – Démonikine Vianoce
Lenona Štiblaríková – Aj v noci noc, aj vo dne noc, príďže mi voľakto na pomoc!