Svatba o Vánocích

Svatba o Vánocích https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503870/bmid_svatba-o-vanocich-nJA-503870.jpeg 4 160 36

Povinná četba pro všechny fanynky a fanoušky série Vested Interest! První ochutnávka příběhů hrdinů z nové generace BAM. Pro Braydena Rileyho a Addison Ridgeovou je to svatba snů: vzít si lásku svého života mezi svými nejbližšími a nejdražšími v nejsvátečnějším období roku. Co může být romantičtějšího než svatba o Vánocích? Všude panuje láska a pohoda… Opravdu? Slídivá družička, potměšilý host a otec, který se nemůže smířit s odchodem dcery – to jsou zádrhele této neobvyklé svatby. A pak je tu ještě jedno vánoční tajemství, které nečekal dokonce ani Santa Claus. Když se k tomu všemu o svátcích přidá ještě sněhová bouře, jedna věc začíná být jasná: Vánoce už nikdy nebudou jako dřív…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

A Merry Vested Wedding , 2020

Renike
25.12.2022 2 z 5

Tak to pro mě nebylo ono. Nebyla strana snad, kde nebylo psáno jak úžasný a ideální je Brayden pro Addison. O ničem jiném to nebylo. Nelíbila.

kristy.books
20.12.2022

Obľúbili ste si autorkine predchádzajúce série Vested Interest a Kontrakt? Potom si nemôžete nechať ujsť ani jej novinku Svatba o Vánocích, ktorá predstavuje jednak začiatok novej série ABC Corp a jednak spojenie už zmienených dvoch sérii.

Svatba o Vánocích je taká jednohubka, ktorú zvládnete prečítať za pár hodín. Bol to pomerne sladký príbeh o láske, rodine a najkrajších sviatkoch v roku.

Ja som si chlapcov z BAM veľmi obľúbila, preto som rada, že sme mali možnosť ich opäť stretnúť a zoznámiť sa aj s ich deťmi, ktoré už poriadne vyrástli. Teším ma, že aj po toľkých sú si naďalej všetci blízki, stretávajú sa, pomáhajú si... práve toto mám na ich skupinke najradšej.

To, čo hrdinom zo série Vested Interest v detstve chýbalo, sa snažia vynahradiť svojim deťom. Medzi rodičmi a deťmi bola cítiť veľká láska a ja sa teším, kedy túto mladú generáciu viac spoznám.

V tejto časti sme mali možnosť zúčastniť sa svadby Addison (dcéry Bentleyho) a Braydena (syna Maddoxa). Bola to detská láska, ktorá sa každým rokom viac a viac prehlbovala. Najviac som sa bavila na Bentleym, ktorý svadbu svojho "malého dievčatka" dosť prežíval.

Zároveň ide aj o navnadenie na ďalší príbeh o Grace, na ktorý sa už teraz teším, keďže zápletka vyzerá zaujímavo, mám rada takéto typy príbehov.

MAU256
04.12.2022 5 z 5

Krásná vánoční jednohubka - pokračování další generace hrdinů z BAM, tentokrát v podání ABC. Bylo to zase tak krásně čtivé jako první série. Chvilku mi trvalo než jsem se zorientovala v těch jménech všech účastníků. Addi a Braydena jsem si hned oblíbila, jejich svatba o vánocích, jak romantické. Už se těším na další pokračování s Gracie a dalšími dětmi chlapců z BAM. Ještě že jich je tolik, máme se tedy doufám na co těšit :-). Romantickým dušičkám doporučuji.

Ketfl
03.12.2022 4 z 5

Ze začátku mi teda dalo pěkně zabrat, než jsem se zase zorientovala ve všech těch postavách, kdo s kým je spřízněný a tak. Kniha obsahuje asi tak miliardu jmen, takže chvíli mi fakt trvalo, než jsem si to celé srovnala v hlavě. Každopádně jsem ráda, že jsme se zase mohli setkat s celou BAM rodinkou a blíže se seznámit s jejich ABC nástupci. Samotný příběh byl opět takový hodně odpočinkový, jak je u této autorky zvykem. Hezky to plynulo, příjemně se to četlo, skvělá romantika. Navíc svatba o Vánocích? Proč ne? Příběh navíc připravil půdu pro první díl série, kde se blíže seznámíme s Grace. Musím říct, že z toho, co jsem si přečetla tady, se už Gracina dílu opravdu nemůžu dočkat. Pěkné.

PS: Naladění na Vánoce taky proběhlo. Prostě milá vánoční jednohubka. :-)

lusitta05
02.12.2022 5 z 5

Krásne a krátke, ale super. Idem na Grace. :)

Andrejka91
30.11.2022 5 z 5

Ze začátku jsem se ztrácela ve jménech, kdo ke komu patří, ale postupem čtení jsem si novou generaci BAM zamilovala.
Vypadají, že budou stejně skvělí jako jejich rodiče, moc mě čtení bavilo a těším se na další díl.

Nermal
21.11.2022 4 z 5

Tak tato ochutnávka nové série měla úplně jinou šťávu než dojezd sedmidílné série Vested Interest. A začínám věřit, že by mě zase mohla bavit. Na 160 stránkách je zde mnohem víc humoru, erotiky i špičkování než mnohde na plných 350 stranách. Naladil jsem se na první díl ABC Corp!

Nuttelka
19.11.2022 5 z 5

Aaaaach.... Oooooch... Bože, tohle bylo tak sladké, až se vám zkroutí všechny prsty u nohou.. ale tak krásně pohádkově dojemné, že to prostě milujete! A k tomu Vánoce, nejkrásnější svátky roku. Úžasná jednohubka, která nás vrátí zpět do rodiny BAM, zároveň přípraví na příběhy rozsáhlého potomstva :-) Těším se na všechny!

Verunka4444
11.11.2022 5 z 5

Jééééé,to bylo takové krásné pohlazení :)
Miluji BAM a každou větu,ve které se objevili,jsem hltala s úsměvem na tváři.
Žádné velké drama a právě proto jsem knihu přečetla hned dvakrát po sobě.
Za pár dní vyjde další příběh...tentokrát s Grace a já se nemůžu dočkat.Melanie píše přesně tak,jak si přeji a pokaždé si knihu ještě několik dní po přečtení přehrávám v hlavě.
Nádhera :)

Kešu1981
06.11.2022 4 z 5

A to byla pěkná návnada... už teď se těším na příběh Gracie a Jaxsona :o)

Njangu
05.11.2022 5 z 5

Sladké, ale čekala jsem to a četlo se to dobře. Bylo to příjem čtení.

Vánočně - svatební glosa do pokračování života BAM.

AliceTief
22.10.2022 5 z 5

Krásná slaďárna, za den přečteno. Komu chyběla parta BAM určitě se bude moc líbit. Těším se na další dílyje to úžasná rodina

hana1039
18.10.2022 5 z 5

Tak, připomenutí, kteří potomci ke kterému z BAM patří a úvod k další sérii je za mnou a strašně moc se těším na jejích pokračování... když ,,kluci,,z BAM vzpomínali,tak jsem vzpomínala s nimi taky, nostalgické, ale krásné vzpomínky...

milst
17.10.2022 5 z 5

Už se moc těším na pokračování , ty vztahy a špičkování mezi nima už mě moc chyběly ;)

KlosKa
14.10.2022 5 z 5

Já vím, že to bylo jen o svatbě a o Vánocích, ale.ja to prostě můžu. Krásná novelka, která nalákala na první díl knihy o Grace. Těším se

evineckY
13.10.2022 5 z 5

(SPOILER) Jak ten čas letí ....
Strejda Aiden už má 50 let, Bentley bude tchán :-)
Nastoupila nová generace BAM a že jich dohromady je !
Tato kniha je opravdu jen svatba , strašně moc krátká, zato se scházejí jako
vždy všichni pospolu a na '' konzervu '' nesmíme zapomenout :-)

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley