Bouřlivé časy

Staré venkovské sídlo, svatba a množství vzpomínek, v nichž ožívají minulé časy Na sídle Dranitz zvoní svatební zvony. Franziska a Walter jsou po dlouhých letech konečně svoji. Všechno mohlo být krásné nebýt rodiny, která se odmítá usmířit. Vytoužená svatební cesta jim poskytne možnost znovu se sblížit a oživit staré vzpomínky. Zvláště pro Waltra je důležité vypovědět Franzisce, co se opravdu odehrálo v oněch hrůzných letech války, proč se navzdory tomu, že se tolik milovali, nemohli vzít......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408884/big_bourlive-casy-toD-408884.jpg 4147

Venkovské sídlo 2.

Literatura světová, Romány, Historické romány

Vydáno: , Ikar (ČR)

Stürmische Zeiten, 2018

Kniha Bouřlivé časy

astroweb

Druhý díl této série už poněkud slabší, více tehdejšího rodinného života a méně historických souvislostí, s dalším dílem si nejspíš dám odstup.

takana

Hezká knížka, zatím mě knížky od této spisovatelky nezklamali.

Petule.brt

I druhý díl se mi líbil, příjemné čtení.
Těším se na třetí díl...

Ira13

2.díl mi přišel nejslabší. Nějak jsem tam nenašla ani pozitivní sympatickou postavu. Hodnotím po dočtení celé trilogie

milena8281

Osudy se nám trochu pomíchaly a zauzlovaly, tak teď jsem tedy zvědavá, jak to nakonec se všemi dopadne. Líbilo se mi to, zatím je to pro mě zajímavější než Panský dům.

Arsi

I druhý díl se mi moc líbil. Rodinná sága se rozjíždí, těším se na poslední knihu ze série.

kudrdlinka

Tak jsem se vrátila na Dranitz a tentokrát jsem knihu četla a ne poslouchala. Knihu jsem četla docela dlouho,přestože to nebylo vůbec špatné. Možná za to může i několikaměsíční odstup od prvního dílu. Víc jsem se začetla až v druhé části a konec byl taky moc pěkný. První díl, který je moc hezky načtený K. Špráchalovou, mě ale asi víc vtahnul do děje. Určitě se na Dranitz vrátím ještě do třetice.

JFK117

Je to jako sledovat nekonečný seriál... vlastně nuda, ale jak to dopadne?