Ve tvých očích

Ve tvých očích https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401315/bmid_ve-tvych-ocich-YCh-401315.jpeg 4 394 107

Colin Hancock má za sebou divokou minulost, a přestože se snaží žít správně, stále se nad ním vznáší hrozba vězení. Maria Sanchezová, dcera mexických přistěhovalců, je jeho zdánlivý opak; úspěšná, tvrdě pracující, dokonalá. Ani jeden nehledá vážný vztah, ale náhodné setkání na deštivé silnice zkříží jejich cesty nečekaným způsobem. Silně zakořeněné předsudky nakonec nejsou tak silné jako pouto, které se mezi nimi vytvoří. Nový román Nicholase Sparkse připomíná, že ti, kdo nás dokážou vidět v nejjasnějším světle, se zprvu mohou skrývat ve stínu…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

See Me , 2015

mariva
01.03.2017 4 z 5

Kniha se hodně liší od toho, co jsem od autora zatím četla a docela příjemně mě překvapila. I když základní téma - vztah muže a ženy z rozdílného prostředí a rozdílných povah - je stejné, tuto knihu bych zařadila spíš mezi detektivky nebo thrillery. Je napínavá až do poslední stránky, i když pachatele čtenář časem odhalí.

Terka18
28.02.2017 5 z 5

Pekný příběh, tak jako vždy od Sparkse. Jen je trošku méně obvyklý. Není to typická Sparksova romantika. Mě osobně to nevadilo. Ze začátku trochu pomalejší rozjezd, ale pak to bylo velice povedené. Rychlí spád i rozuzlení zápletky a kdo čte příběh opravu pečlivě, tak mu dojde viník ještě dřív než knihu dočte do konce.

helenkan
13.02.2017 4 z 5

Pěkný příběh,ale měla jsem pocit,že mi chybí Sparks.

Šánka
05.02.2017 3 z 5

Kdo očekává autorův typický, dojemný milostný příběh bude asi zklamaný. Komu ale naopak autorovy romantické dojáky nesedí, snad by se mu mohla kniha líbit. Já bohužel patřím do té první skupiny.
Ale....Sparks je vynikající vypravěč, první část, do tradičního zvratu, není zase až tak špatná, jenže pak se děj přesouvá do detektivní roviny a ač ten žánr mám moc ráda, tady to nebylo ono. A abych zápletku a pachatele uhádla téměř na začátku....!!!
Tak bych poprosila, pane Sparksi, dopřejte nám jednou za rok ten váš nádherný pohádkový mix sentimentality, nekonečné lásky a přeslazenosti, jak to umíte jen vy. Ať ten balíček kapesníků můžu u vašeho příběhu zase jednou použít :-).

kalinkacz
02.02.2017 3 z 5

Nicholas Sparks je můj srdcový autor! Jeho knihy jsou naprosto skvělé a za srdce beroucí... Tento román je opravdu hodně obsáhlý a jako jediný má malou detektivní zápletku... No, jelikož nejsem detektivkový typ čtenáře, tak mě tato část příliš nebavila a proto jsem hodnocení knihy musela snížit... Nicméně kniha je to opět překrásná a za přečtení rozhodně stojí!

jaspis
01.02.2017 5 z 5

Zatím jsem moc knih od N. Sparkse nepřečetla, ale z těch, které se mi dostaly do ruky je tahle nejlepší. Sparks umí lehce ukolébat, že má člověk pocit, že se v knize skoro nic neděje, ale přitom se děje všechno. Není to tradiční autor romantických knih, což je podle mě fajn změna, ale taky na konci čtenář nebude rozhozený.

RyxiraAmyGinger
17.01.2017 3 z 5

Nicolas Sparks asi nikdy nebude můj favorit.