Väznená

Väznená https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523757/bmid_vaznena-651d9f81e4a5b.jpg 4 251 251

Will Trent série

Manželia a manželky. Matky a dcéry. Minulosť a budúcnosť. Tajomstvá ich spájajú. A tajomstvá ich môžu zničiť. Autorka knihy Pekné dievčatá sa vracia s pútavým, citovo spletitým trilerom, v ktorom sa šarmantný hlavný hrdina dostane do najtemnejších hlbín tajomstva, ktoré ho môže zničiť. Willa Trenta z Georgijského vyšetrovacieho úradu (GBI) privolajú k prípadu vraždy na opustenom stavenisku. Všetko sa skomplikuje, keď mŕtveho muža identifikujú ako bývalého policajta. Keď však Sara Lintonová – nová súdna lekárka GBI a Willova milenka – obhliadne telo, zistí, že obrovské množstvo krvi nájdené na mieste činu nepatrí mŕtvemu policajtovi. Krvavé stopy vedúce z miesta činu naznačujú, že môže ísť o ďalšiu obeť – ženu, ktorá zmizla... a ktorá zomrie, ak ju nenájdu včas. Will ťahá za kratší koniec, pretože stavba patrí najobľúbenejšiemu človeku v meste: bohatému a mocnému športovcovi s konexiami na tých najvyšších miestach – mužovi, ktorému napriek Willovej snahe prešlo znásilnenie. Keď však dôkazy spoja Willovu problematickú minulosť s prípadom, následky na seba nedajú dlho čakať a spôsobia v jeho živote, ako aj živote jeho blízkych vrátane kolegov, rodiny a priateľov a rovnako v živote podozrivých, ktorých prenasleduje – hotovú smršť.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Aktuell

The Kept Woman , 2016

lifeoptimist
26.01.2020 4 z 5

Tak oproti minulému dílu, který byl pro mě jednoznačně zatím nejlepším ze série, strhávám hvězdičku.... teda spíš bych strhla půlku, kdyby to šlo.
No ... ať chci nebo nechci, nechápu jak může být někdo taková odporná mrcha, hraničící až se zrůdností. I když se s ní život nemazlil (hodně), tak není důvod, aby se takhle chovala (právě proto by se neměla TAKHLE chovat.... ale to je asi cílem psychologického thrileru...), naštěstí i Will jí konečně trošku vrátil ... a jak jsem četla i v komentáři dole, taky mi vadí, že se dva lidi, které život už taky vymáchal v kde jaké hrůze, nedokáží srovnat, a je to pořád dokola... ale i tak jim fandím a doufám, že si Will a Sára konečně koupí ten svůj domeček :-)

NADEI
12.01.2020 3 z 5

Tak trošku zklamání, zatím nejslabší co jsem od K. S. četla

ivoiro
10.12.2019 3 z 5

Úvod byl hodně rozvláčný a trošku chaotický. Nicméně, pak se příběh rozběhl.

patricia8137
12.08.2019 5 z 5

Momentálne som dočítala poslednú knihu Druhá obeť (8. knihu) zo série Will Trent. Prečítala som bez prestávky všetky knihy z tejto série a musím povedať, že to bolo zaujímavé čítanie. Všetky knihy hodnotím pozitívne, príbehy boli napínavé a plné zvratov a akcie. Mám rada Karin Slaughter, ale je načase si chvíľu od kriminálnych thrillerov odpočinúť.

petraj30
06.08.2019 5 z 5

Byla jsem nadšená z celé série, opět napínavé od začátku do konce. Angie dostala na frak a Sára s Willem mohou být konečně šťastni (pokud Angie přestane s pronásledováním)

Erlif
29.05.2019 1 z 5

Náhodou jsem narazila na žhavou novinku - Will Trent se vrací... Jupí... Mé nadšení hodně rychle opadlo, autorka měla tuto sérii nechat spát. Kniha mi přijde jako totální průser. Ano zajímalo mě, jak to s jednou ženskou osobou vypadá, ale ani to, že od půlky knihy se děj vrací před začátek a je psaný z jiného pohledu mě nijak nezaujalo a jen jsem se těšila, jak knihu dočtu. Nic moc se tam ani nedělo... I přesto mě mrzí, že nemůžu hodnotit jinak než 1 * :-(

šipek
10.01.2019 3 z 5

Mám přečtenou celou sérii detektivek s Willem Trentem a tuto knihu hodnotím jako nejslabší. Nemohl jsem se začíst a jsem rád, že jsem knihu dočetl do konce.

nadenka13
02.12.2018

úžasná série doporučuji

DericCaster
05.11.2018 5 z 5

V pořadí osmý díl v serii o Willu Trentovi... Ač se mnohým už tolik nelíbí, mně se knížka líbila. Velmi mne baví sledovat život agenta Trenta a Sáry... Lehce otevřený konec v tomto směru dává naději na další díl, na který se budu těšit.

kap66
09.05.2018 4 z 5

Byla jsem zvědavá, co udělá s mým názorem celkem dlouhá pauza mezi přečtením předchozích dílů a četbou tohoto; přece jen jsem mezitím četla mnoho dobrých i výborných autorů. Ale musím uznat, že to vidím stejně jako tehdy: nikoliv dokonalé, ale čtivé a napínavé - tedy v zápletce. Ubrala bych ale pasáže o vztahu Willa a Sáry: jejich rozchody nerozchody, přibližování se a zase oddalování, to bylo tentokrát přes čáru mé trpělivosti.
Ale co; chtěla jsem si mozkově odpočinout a to se mi vyplnilo.

ZuK1
25.03.2018 4 z 5

Tento závěrečný díl série se prakticky celý točí okolo Angie, a to jak v kriminální zápletce, dalších podrobnostech z její minulosti, tak i v pokračování jejího chorobného vztahu k Willovi a samozřejmě i k Sáře. Knihu bych hodnotila tak slabší 4 *.

jaroslav63
09.02.2018 4 z 5

Domníval jsem se, že minulá kniha byla uzavřením příběhu Willa, Sáry a Leny. Ale zdá se, že autorka se rozhodla tu kaši ještě jednou naředit a prodat. Kniha je celkově slabší než první díly řady a jako obvykle ji sráží nekvalitní překlad („pistole s bubínkem“ opravdu neexistuje, to je prostě revolver).

Lucindael
28.12.2017 3 z 5

Pro mě, jakožto fanynku Willa a Faith, těžké zklamání... Knihu odkládám, což se mi u Karin nikdy nestalo. Nemá takový spád jako předchozí knihy.

Lotka
26.12.2017 3 z 5

Sáry, Angie a Willa už bylo dost. Dobře se četla, ale myslím, že už to autorka patlala tak, aby zaujala čtenáře, ale zbytečně to komplikovala a hrdinům to ublížilo.

111moni
25.12.2017

Karin nezklamala,kniha je jiná než předchozí, ale na to asi ti,co četli o Willovi a Såře čekají.Jak se bude/nebude vyvíjet i jejich vztah s ohledem k Wilově minulosti.Za mě zajímavá zápletka i "podivným nechutným" hlídáním psem,vícecrovin pŕíběhu,napětī vyvolané na úvod a otázky. ..tak jak to bylo.Postupné rozmazávání .

JezinkaJ
04.12.2017 2 z 5

Tak mě tak napadlo, necílí se zde na skupinu čtenářek ženských románů? Celý díl je jedna velká milostná slátanina a k tomu přilepená vraždička/y. S detektivkou tohle dílko moc společného fakt nemá.

Vzhledem k tomu, že hlavní figury přežily, můžeme se těšit ještě na mnoho pokračování. ... a to jsem měla Willa docela ráda. Je to tak na 2,5 hvězdičky.

Kerberos
24.11.2017 4 z 5

Předchozí díly se mi líbily více.

helcab
30.08.2017 5 z 5

Opět velmi napínavá kniha, jak jsem od této autorky očekávala. Ráda čtu detektivky, ve kterých se na pozadí odehrává i civilní příběh. Za mě super a doporučuji.

cedos
19.08.2017 5 z 5

Za mě skvělá kniha, i když zrovna tuhle bych nezařadila do krimi, ale do psychologických thrillerů. Měla jsem spíše dojem, že se jedná o osobní příběh Wila Trenta a Angie Polaskiové a jejich psychologický profil, než o zápletku samotnou. Kdybych nečetla předchozí knihy z této série a neznala jejich osudy od samého začátku, tak bych s tím měla asi trošku problém. Ale jinak skvěle vystavěný příběh, napětí, skvělý závěr. Knihu určitě doporučuji, ale jak jsem napsala, je lepší číst sérii postupně, pak je to o hodně větší zážitek.

Shanib
04.07.2017 4 z 5

Některé pasáže jsem přímo hltala a byla jsem napjatá jak kšandy a jiné mě zase vůbec nebavily. Půlka knížky byla o vyšetřování a půlka o Angie. Brala bych trochu víc prostoru pro Willa, protože jeho scény mi přišly poněkud odbyté. Nicméně i přes to dávám vysoké hodnocení, protože jsem si sérii s Willem oblíbila a s hrdiny se ráda znovu setkávám v kvalitně provedeném příběhu