Démoni ekniha

Co se stane s dobrými lidmi, když se střetnou s ryzím zlem? Bill Black je chlápek, co jezdí na harleyi a nahání strach všude, kde se ukáže. Jedním z mála lidí, kteří se ho nebojí, je drsný drogový dealer z Maconu a jeho lstivá milenka. Tahle dvojka Billa naopak považuje za docela dobrého kumpána, který by jim mohl pomoci s kšefty. Nemají nejmenší tušení, že Bill je ve skutečnosti agent GBI Will Trent, který jim jde po krku. Zároveň se snaží uniknout z dosahu Sáry Lintonové, ženy, kterou miluje, ale která se nesmí dozvědět, jaké obrovské riziko Will podstupuje. Sára také přijela do Maconu, i když ji tam přivedly úplně jiné důvody. Dozvěděla se o pokusu o vraždu policisty, který je synem jejího mrtvého manžela, a ona mu chce být nablízku. Nikdy by ji nenapadlo, že na místě potká Willa, o jehož misi nic netuší – a že vlastně oba nevědomky pracují na stejném případu. Oba mají brzy na vlastní kůži zjistit, že démoni se mohou vyskytovat na obou stranách zákona......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/181930/demoni-181930.jpg 4.4194

Will Trent (7.)

Unseen (2013)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno: (ekniha), Domino

DericCaster

Další díl a opět velmi příjemné a napínavé čtení. Tato série mne neskutečně baví a tento díl mi přišel velmi dobrý. To jak se vyvíjí život agenta Trenta a Sáry - už jen proto se vždy těším na každý další díl. Spisovatelka píše neuvěřitelně poutavě - knížka zaujme od prvních stran a jen velmi těžko se odkládá.

Agatha84

Tento díl mi přišel prozatím jako nejslabší,kdybych jím začala,do dalších se už ani nepouštím,a to by byla věcná škoda.
A co mě vytáčelo úplně nejvíc? Vážně dají hlavní záporné postavě přezdívku 'Mocný běloch' ?? Tak to bylo ujetý!!

Gibis

Pro mě jeden z lepších dílů celé této série. Napínavé, strhující, drsné...
Trochu více poznáme Lenu Adamsovou a Will se ocitne v tolika nebezpečných situacích, že na jeho těle přibude spousta nových jizev (a bůh ví, že ten člověk už žádné další nepotřebuje). A i když mě nakonec skutečná identita Mocného bělocha moc nepřekvapila, kniha mě hodně bavila.

ZuK1

Mimo kriminální zápletky se dozvíme opět něco dalšího z vývoje vztahu mezi Willem a Sárou, dost velký prostor tentokrát dostane i Lena, setkáme se také s Faith, či dalšími osobami, které známe z předcházejících dílů. Hodnotila bych tak 3,5 *.

NADEI

Karin opět nezklamala a Will mi přirostl k srdci. Skvělá série.

miloslava1386
22.10.2017

Je to moje čtvrtá kniha od této autorky. Líbila se mi.
Míla.

strippedd
06.09.2017

Tolik mi chyběl Will se Sarou a i když jsem se k nim vrátila po delší pauze jako by to bylo včera. Opět řešili zapeklity případ, do kterého byla zase zapletena Lena,
ale už mi tolik nevadila, protože to naštěstí nebylo hlavně o ní. Doufám, že už se k ní Karin nebude dal vracet. Těším se na další případ.

Lotka
16.07.2017

Každý další díl je krapet slabší, ale Will si svou kvalitu pořád drží. Těším se na další.

Kerberos
25.06.2017

Celá série byla skvělá.

TaLu
07.11.2016

Nemůžu říci, že bych se u knihy nebavila. Will je někdo, kdo se skrze přečtené řádky dokáže "zapsat do života" .
Jen mi tentokráte bylo líto, že je tam méně jeho parťačky, kterou mám také ráda.
Leně nerozumím, snad je to tím, že jsem nečetla sérii se Sářiným mužem, ale jako postava mi Lena připadá taková "ode zdi ke zdi" a nemohu si na to zvyknout.
Ale jak jsem napsala na začátku - bavila jsem se a přečetla za krátký čas. Jen překlad slov "mocný běloch" je skutečně neštěstí - ale to tu již zaznělo, přemýšlím, co by bylo lepší. Snad jen běloch? Nebo něco úplně jiného ?

PetK
16.10.2016

Přiznám se, že jako závěr celé série, resp. spíš dvou, mně to přišlo malinko slabší. Ale třeba si autorka nechává otevřená zadní vrátka ;-) Nicméně celou sérii hodnotím velmi kladně a řadím ji mezi své nejoblíbenější. Některé díly jsou parádní, jiné maličko slabší, žádný z nich vyloženě špatný. Doporučuji, ale vzít to pěkně od začátku, od Grand County a pokračovat Wilem Trentem. A já si jdu najít novou sérii :-)

Aymira
15.09.2016

Je pravda, že tento dil je malinko slabší, ale davam 5 hvězdiček, protoze me Karin a především Will moc baví. Příběh s Mocným bělochem (mimochodem, v češtině zni tohle jméno fakt hrozne) je předvídatelný. Na muj vkus bylo v příběhu az moc Leny a rozhodne nemusela byt součástí happyendu, ale asi si tím autorka zametala cestičku pro další dil, který, doufám, v češtině vyjde co nevidět.

konicekbily
24.04.2016

Po všech přečtených knihách této série mám pocit, že jejich úroveň pomalu klesala.Po strhujícím začátku ke překvapivým koncům vede trnitá a zdlouhavá únavná cesta průměrnosti.

p.svatka
01.02.2016

Opět doporučuji. Kniha se mi moc líbila.

PolBara
19.11.2015

Kniha mě příliš nenadchla, nemohla jsem se pořádně začíst do děje. Určitě jsem od autorky četla zajímavější, lepší knížky.

nejpet
11.10.2015

Zápletka s Mocným bělochem mě moc nenadchla, byla celkem předvídatelná a po propracovaných a napínavých předchozích dílech byla z mého pohledu slabší. Potěšilo mě zakončení příběhů Sáry, Willa a Leny.

cie
03.09.2015

Další bezva díl, i když celkem lehce předvídatelná zápletka.

Cuprinka
30.07.2015

Opět skvělé čtení, knížku jsem přečetla jedním dechem :)

LolaSta
23.06.2015

Zase to byl masakr, nechápu, kam na ty zápletky autorka pořád chodí :-)
Mám od ní přečtené téměř vše a vždycky mě to rozuzlení dostane. Doporučuji.

Dumicek
09.06.2015

Opět musím pochválit. Já jsem s knihou byla spokojena. Děj byl plynulý, napínavý a nic mi v knize nescházelo. Téma příběhu se mi v knize líbilo, chvílemi bylo teda pro mě trochu víc násilí, ale dalo se to zvládnout..Postava Willa jako vždy parádní, pro mě prostě oblíbenec :) Se všemi autorčinýmí knihami jsem velice spokojena.

šipek
07.06.2015

Tak má oblíbená autorka se mi zdá že nějak stagnuje.

martula.07
22.03.2015

Má první kniha od Karin a jsem velmi spokojená. Děj plynule odsýpal a permanentní přítomnost nepolapitelného přízraku, Mocného bělocha, kterého nikdo nikdy nespatřil, tomu dodávala ten pravý náboj. Přece jen touha po jeho polapení byla hnacím motorem obou hlavních aktérů ve službách zákona. Určitě se vydám do jejich minulosti.

Selinute
05.02.2015

Knížku jsem nedočetla. Po 83. straně jsem to vzdala. Nevím..... nějak mně nesedla. Nebylo to nic pro mě.

čef
19.06.2014

Pro mne na autorku překvapivě dobrá detektivka, kde jsou vztahové problémy, u ní většinou předimenzované, přeci jen snesitelné. Je tu sice jako vždy přefeminizováno, hrubou práci však dělají muži, jinak by to bylo možná až směšné. Ti mládenci, kteří jsou jako já, by sice přivítali ještě údernější styl a seškrtání tak o třetinu, ale zázraky se nedějí a už by to nebyla Slaughter, ale někdo z drsné školy.

Hella
11.04.2014

Přečetla jsem všechny autorčiny knihy a ačkoliv jsem byla ze začátku naprosto nadšená, tak bohužel můj aktuální pocit je, že tendence je klesající. Už u Kriminálníka jsem měla pocit, že mě to tolik nebaví a teď znovu...

v.e.v.er.ka
22.02.2014

Slaughter nezklame ale už jsem četla napinavejsí díly... a vzhledem k tomu ze je ctu na preskacku podle toho jak se objevi v knihovne budu mit asi jiný nazor na viníka... kdyz o nem budu tedka cist jakoby zpetne ;-)

Aja12
16.02.2014

Opět výborná knížka od Karin Slaughter. Určitě lepší než předchozí díl.

Luca287
13.02.2014

Opět skvěle napsaná kniha, měla spád, dobře se četla..mám tuto autorku komplet... tato patří mezi slabší...ale každopádně doporučuji... :-))

isobel2000
31.01.2014

Parádní čtení, napětí a příběh super, pro mne zase skvělá Karin Slaughter.

Patapuf
29.01.2014

Paráda i když oproti minulé knize to nebylo tak dobré. A na to jak sem byl napnutý, tak konec mě zas tak neuspokojil.....