Vášnivý svůdník

Vášnivý svůdník https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237698/bmid_vasnivy-svudnik-ffF-237698.png 4 1095 182

Vášnivý svůdník série

Románky na jednu noc by se měly prožít s někým vhodným – s někým, kdo je magicky svůdný, nebo naopak úplně politováníhodný. Rozhodně ale ne s někým, jako je on. Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým božským, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit. Když se ale za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, který opustila a který byl celý tak nějak šejdrem, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?... celý text

nakavusterezou
17.11.2015 4 z 5

Skvělá kniha! Byla jsem naprosto nadšená, krásně se četla a děj byl také zajímavý. Dávám ale 4 hvězdičky, protože se mi nelíbil konec, kde vlastně všechno vyřešili díky sexu. V realitě by to zcela jasně dopadlo jinak.
Hodně se mi líbilo popsání sexuálních scén a celkově prostě to, jak je kniha napsaná. Ještě jsem nečetla sérii Božský, ale všichni tu píší, že je mnohem lepší než Vášnivý, takže už zcela jistě vím, co budu číst jako další :)

ASIM27
10.11.2015 5 z 5

Pro mě skvělé odreagování, krásně čtivá, dobrý příběh, okořeněný prvky sexu... Moc mě bavila, za mě na stejné příčce, jako série Božských...... Autorky obdivuji!!

kocourjulie
05.11.2015 3 z 5

Jako odpočinková kniha to jde. Nenáročné čtení, ale na odreagování je dobrá. "Božští" byli lepší :-)

Terectioncan
01.11.2015 2 z 5

Joo.. to byla nuda no :D

muchomurka
31.10.2015 3 z 5

Celkový dojem z příběhu je takový padesátiprocentní. Líbil se mi humor autorky, hlavně zpočátku příběhu, Lola a Harlow - jen škoda, že v příběhu byly tak málo. Líbilo se mi, jak Ansel nechával Mii seznam frází, co se má naučit.
Na druhou stranu byl příběh po prvních 150 stranách celkem utahaný, pořád dokola. A to, jak Mia zareagovala na pravdě o Perry, jako wtf? Zbytečně přehnaná reakce, měla jsem na Miu vztek, že se chová jako děsná koza. Navíc to všechno bylo před ní a když se s ní Ansel seznámil, nikoho nepodváděl. Ale je fakt, že to pak na konci lehce připustila, takže budiž.
A k Paříži - fakt mě nebavilo číst, kudy Mia chodí a co vidí. Proč každý autor, který příběh zasadí do Paříže, má pocit, že ji musí podrobně popisovat? To mě tak zdržovalo a nebavilo.

evelýny
20.10.2015 1 z 5

Nemohu říci, že by se mi kniha vůbec nelíbila, ale je nějak divně přeložená. Dost často jsem se musela vracet v textu abych pochopila, o čem to je ( možná jsem skrytý dislektik ). No a konec v podobě ,,baletního představení" mi fakt zvedl obočí hodně vysoko. Kniha je docela psychologicky naladěná s prvky sexu na hranici perverznosti - i když to je na každém z nás, ale ten konec v mých očích dělá z vášnivého svůdníka spíš vášnivého blba a tím pro mě příběh ztrácí. Naštěstí mohu jedním kliknutím nechat knihu zmizet.

Mauri
18.10.2015

Začalo to opravdu záživně,Vegas mě zaujalo a bavilo.....pak to ztrácelo šmrnc,ale i tak sem to dočetla,abych věděla, jak to teda dopadne...;))

dudunka
19.09.2015 3 z 5

Moc mě nenadchla ale dalo se to číst...

Bramhr
09.09.2015 1 z 5

Nedocetla jsem. Nudila mne. Bohuzel nesaha Bozskym ani po kotniky.

Mafie007
08.09.2015 3 z 5

Krásná kniha, autorka nezklamala :) Ale trilogie božských byla o něco lepší :)

Nicki
06.09.2015 2 z 5

Knihu jsem pojala jako odechové čtení na vyplnení času ať už kvůli jednoduchému příběhu nebo tomu, že jsem neměla problém kdykoliv knihu odložit. Ve srovnání s Božskými jsem měla pocit, že knize něco chybí, ale i přesto nemůžu zapřít, že tam byly i dějově zajímavé momenty vzniklé díky minulosti hrdinky.

Sonula25
26.08.2015 3 z 5

Pěkná kniha, ale BOŽSKÝ BASTARD je prostě nejlepší :-)

Maragad
24.08.2015 4 z 5

Vášnivého svůdníka doporučuji jako letní čtení, nebo jako oddychovou četbu na dovolenou. Příběh není tak složitý, takže se snadno a rychle čte a nemusíte u něj zase až tak přemýšlet. Možná tak maximálně nad tím, v jaké pozici se to zrovna Mia s Anselem nachází a zda by šla provést i ve vašem obýváku.

Haňulec
07.08.2015 3 z 5

Po přečteni trilogie BOŽSKÝ jsem se na tuto knihu velice těšila, ale přišlo veliké zklamaní. Začátek knihy byl velice zajímavý a vtipný, konec knihy také. Ale hlavní děj knihy mi přišel zbytečně zdlouhavý, zápletka se objevila až s Perry. Mohla tam být více akce a kratší prostřední část.

jitka7
02.08.2015 2 z 5

No co říct, četla jsem od autorek lepší. Začínalo to dost slibně, celkem zábavně, sem tam trošku naivně, ale to by se dalo překousnout. No a pak to prostě začalo trošku upadat a tak to šlo až do konce. Aspoň pro mě.

pocketka
07.07.2015 2 z 5

Aj aj... veliké zklamání. Vážnější čtení jsem si zvykla prokládat lehčími tématy, což např. všechny knihy "Božský..." splňovaly. Bohužel "Svůdník" byl úplné šlápnutí vedle. Jako by to ani nepsala stejná autorka. Ani nevím, proč dávám hvězdičky 2, spíše jen z nadšení z Božské série... Tohle byla opravdu blbost i na takové lehčí téma. Knihu jsem dočetla, ale pouze rychločtením. Už se k ní určitě vracet nebudu.

adrianna0305
03.07.2015 1 z 5

Vášnivé čtení si představuji trochu jinak :-( Úvod celkem ucházející, pak následovalo max. vášnivé zvracení a divadelní představení v podobě uklízečky, čertice, školačky atd. bylo trapné. Závěr tzv. N-U-D-A :-( Po "božské sérii" se měly autorky vzdát psaní.

petra9637
30.06.2015

Nikdy mě nezklamala,těším se na další vydání...

Katera
30.06.2015 4 z 5

Na tuhle knihu jsem byla docela natěšená. Po přečtení série "Božský" jsem měla opravdu velká očekávání. Bohužel pro tenhle příběh neplatí, že jsem se od něj nemohla odtrhnout :-( No nějak jsem se prokousla zhruba půlkou a pak už jsem byla zvědavá na Anselovo tajemství a jak to s jejich manželstvím dopadne. Škoda, že autorky trochu nerozvedly, jak a zda vůbec vydržel vtah na dálku. Ale jinak za ten vývoj a závěr (i když trochu otevřený) nakonec dávám 4*

mayacfc
19.06.2015

Úžasná a hodně oddechová knížka, kterou jsem měla přečtenou za dva dny :) Četla se mi dobře už od první stránky. Bála jsem se, že by tohle mohl být propadák, ale holky nezklamaly a už moc se těším na sprosťáka. Pořád jsem čekala na ten zvrat a bála jsem se, že nepřijde, ale byla jsem moc ráda, když se to hlavní konečně stalo. :D :)