Vášnivý svůdník

Vášnivý svůdník https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237698/bmid_vasnivy-svudnik-ffF-237698.png 4 1095 182

Vášnivý svůdník série

Románky na jednu noc by se měly prožít s někým vhodným – s někým, kdo je magicky svůdný, nebo naopak úplně politováníhodný. Rozhodně ale ne s někým, jako je on. Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým božským, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit. Když se ale za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, který opustila a který byl celý tak nějak šejdrem, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?... celý text

anet6
16.06.2015 5 z 5

Kniha nádherná! Dobře se četla a na konci mi ukáplo i pár slz. Takové knížky se čtou nejlépe :) Akorát jediné co mě v téhle knize zarazilo je, že jak je možné, že měl Ansel v bytě vždy uklizeno a košile vždy nažehlené?....

PomněnkaPrvní
11.06.2015

Hodnotím jako nejslabší z knih, co jsem od těchto autorek četla. Rozjezd knihy zajímavý, má spád, vtip i napětí. Jakmile se dostanou do Francie, je to obrovská nuda, plytké popisy jejích toulek po Paříži (aniž by se ale čtenář něco zajímavého z daného místa dověděl). Příběh je nemastný, neslaný, místy až smutný (že by proto, že místo romanci spíše připomíná realitu všedních dní se zaměstnaným mužem?). Jen by mě zajímalo, když on je od nevidím do nevidím v práci a ona celé dny trajdá po Paříži, jak to, že mají v bytě stále naleštěná okna, nikde neleží vrstvy prachu, Anselmovo oblečení je stále nažehlené a jejich ložní povlečení voňavé.

Laf
10.06.2015 5 z 5

Moc pěkně napsané lehké čtení pro dlouhé chvíle. Styl autorky se mi líbí a čtení utíkalo raz dva :)

La Fiera
04.06.2015 4 z 5

Klasický humorný styl psaní Ch&L. Celkem jsem si to užila, příběh mě bavil a klidně bych mohla mít i méně erotických scén a více příběhu, který by se trochu víc rozvinul. Ten, se mi totiž tentokrát líbil, takový pohádkový- což nemusí ale nemusí kažému sednout.
Jako oddechové čtení na léto určitě doporučuju. Čte se skoro samo.

SiminkaS
22.05.2015 5 z 5

Opět perfektní čtení, mě nezklamalo. Doporučuji :)

inuska6280
20.05.2015 5 z 5

Mě se teda knížka líbila hodně :) Jako všechny od Lauren :)

Janiss_89
09.05.2015 3 z 5

Sérii Božských jsem přečetla jedním dechem. Se svůdníkem to bylo jiné. Děsně mě nebavila ta romantika. Bylo to na mě až moc přeslazené:) Tež jsem se rozčilovala nad francouzskýma frázema. Já se nikdy francouzštinu neučila, takže netuším, jak se to vyslovuje. Jenže máte nutkání to číst, a tak si lámete jazyk:D

petvet
03.05.2015 4 z 5

Od autorek mám přečtené všechny knihy... ale tato byla jiná - nevím, jak ji označit, ale tato kniha byla taková ,,pohádka" a milá.
Četla se mi moc hezky. Ale ten děj mi spíše připadal, jak z nějaké pohádky nebo života z jiného světa ... ale jo :-) Kniha se mi moc líbila a hodnotím ji 4*. A samozřejmě ji i všem doporučuji....

Ditules
29.04.2015 3 z 5

Autorky jedou v zaběhnuté koleji tria Božských...hodně sexu, řešení minulosti,....Jednou a dost. Jo a jedna hvězda je za ta hodnocení vzadu - Vědí vůbec recenzenti, že autorky jsou 2?

Bbooks
25.04.2015 5 z 5

Skvělá, přečetla jsem to jedním dechem :D zpříjemnilo mi to dny před maturitou. :)

Nel-ly
09.04.2015 3 z 5

První kniha, která se mi od dua "Christina Lauren" líbila. V sérii Božský jsem měla problém, že se postavy většinou chovaly na pěst (především v prvním díle) a s mentalitou dětí základní školy. Tady je to opět celé rychlé, ale člověk vidí vývoj charakterů a přijde mi tam něco VÍC (málo, ale přeci) než jen únavný popis sexu alá erotický "román". Tohle mi přišlo víc jako romantická kniha, je tam vývoj vztahu, oba hlavní hrdinové jsou vesměs sympatičtí a celkově je to takové.... hezké :D
Jen ten konec mi přišel hrozně zrychlený, až zbytečně.

kanitsuj
30.03.2015 2 z 5

Musím zde bohužel napsat, že oproti předchozí trilogii "Božského" mne knížka příliš nezaujala. Příběh první "Vášnivé" dvojice měl velmi pomalý rozjezd a nekonečně dlouhé až monotónní pokračování v Paříži. Překvapením pro mne nebyl ani závěr, který nejen, že se dal očekávat a v nejmenším nepřekvapil, ale vzhledem k předchozímu rozsahu knihy s ním byly autorky velmi rychle hotovy.

NiNo
26.03.2015 3 z 5

Kdybych nevěděla, že se jedná o knihu autorské dvojice Christin Hobbsové a Lauren Billingsové, asi bych si jí užila víc. Ale protože jsem četla předchozí sérii, byla jsem velice zklamaná. Hlavní hrdinka se utápí v trapnosti, hlavní hrdina se objeví prakticky jen v sexuálních scénách. Zápletka je strašně nepravděpodobná a rádoby zvrat až groteskní. Korunuje to navíc neuvěřitelně odfláknutý závěr. Tři hvězdičky jen za občasné vtipné dialogy a popis Paříže.

Frakira
25.03.2015 2 z 5

Erotická oddychovka s jednoduchýn příběhem, toť vše :)

shey
22.03.2015 4 z 5

Příjemná oddychovka na neděli. Po přečtení mě napadá jediné : kniha je prostě milá :o)

Nuttelka
16.03.2015 5 z 5

Další super kniha od těchto dvou autorek, jejich styl je mi fakt líbí... Mia a Ansel jsou výborní, samozřejmě, že děj je předvídatelný, ale co, mně to vůbec nevadí :-) Je to zase příjemné odplutí do říše fantazie a úžasný sex je zase třešinka na dortu ;-)

terezka1271
16.03.2015 4 z 5

Ze začátku trošku (hodně) nereálné pro mě už vůbec- nedokážu si představit, že bych se sbalila odjela na tak dlouho pryč, ale dejme tomu. Jinak se mi kniha moc líbila. Nedokázala jsem se odtrhnout a přečetla jsme ji na jeden dech. Za mě rozhodně palec nahoru!

Yana-66
12.03.2015 3 z 5

Mno... začátek byl teda divný, nemohla sem to nějako pochopiti. Jako vážně, která normálně uvažující bytost by udělala něco takového - sbalit se a jít někam do pryč? No ale dobře... pak se to otočilo a kniha se četla skoro sama, téměř jsem se nemohla odtrhnout :-)

LucyNej
12.03.2015 2 z 5

Knihu jsem odložila, což se stalo snad poprvé.... Předchozí knihy byly mnohem lepší. Takže proto jen dvě hvězdy....

123.Iveetka
09.03.2015 3 z 5

Bohužel dávám jen 3 hvězdy. Děj se hrozně táhl, postavy nijaké, zápletka to trochu oživila, ale stejně celkově nic moc. Chybí tam tomu TO něco, co jsem si zamilovala na sérii Božský.