Vášnivý svůdník

Vášnivý svůdník https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237698/bmid_vasnivy-svudnik-ffF-237698.png 4 1097 1097

Vášnivý svůdník série

Románky na jednu noc by se měly prožít s někým vhodným – s někým, kdo je magicky svůdný, nebo naopak úplně politováníhodný. Rozhodně ale ne s někým, jako je on. Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým božským, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit. Když se ale za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, který opustila a který byl celý tak nějak šejdrem, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?... celý text

johanka1
07.03.2015 3 z 5

Jako oddechovka dobré, nicméně s "Božským..." to nelze srovnávat. Očekávala jsem víc na to, jak jsem všude četla jen samou chválu. Takže shrnutím, jak jsem zde již někde četla, neurazí, nenadchne....

Lenka.Vílka
04.03.2015 3 z 5

Abych byla uprimna, nebylo to spatne, ale taky nebylo nejlepsi...pravdou je, ze prestoze nerada porovnavam (ale bez toho to bohuzel nejde)...mnohem vic se tesim na Beautiful secret nez na Dirty rowdy thing...asi je z toho jasne, ktera serie je pro me po dejove strance (psano stale stejne dobre) lepsi...skoda...

trynitrix
02.03.2015 3 z 5

Myslím že tento díl byl příběhově hodně jednoduchý (slabý) i když čtivý vůči Paříži a Anselovi... :-D ale to je tak vše. Chyběla tomu jiskra co byla v předešlých dílech.

SimcaK
23.02.2015 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale po sérii Bastardů jsem čekala něco víc...Nebylo to vyloženě špatné, ale marně jsem čekala na nějakou pořádnou nebo aspoň trochu zajímavou zápletku. V podstatě šlo jen o skoro čtyřsetstránkový popis nádhernosti a úžasnosti hlavního hrdiny a postelové hrátky v Paříži s naprosto předvídatelným koncem... Snad bude sprosťák lepší..

Karolína18
22.02.2015 3 z 5

Pořád se nemůžu rozhodnout, jak se k této knize postavit. Určitě je skvěle napsaná, vtipná a poutavá, ale napadá mě, zda dokáží autorky někdy vytvořit něco lepšího než byla jejich prvotina: Božský bastard. Hodnocení bych dala tak 3,5*, protože bych neřekla, že se tento příběh může rovnat, kterémukoli z celé Božské série. Nějak jsem v tom prostě neviděla tu jiskru, kterou vložily do svých předešlých knih.

machrus
18.02.2015 3 z 5

Nevím jestli se mi to jen zdálo,ale měla jsem pocit,že tohle psal úplně někdo jiný než sérii Božský. Nechci tím tvrdit,že to bylo úplně nudné a nezáživné,ale oproti sérii předešlé určitě tak o 30% nižší hodnocení a kvalita. Pro mě to tak je.Doufám,že další díly série si polepší.

Lensiiee
18.02.2015 5 z 5

Poslední dobou jsem se nemohla do žádné knížky pořádně začíst. Vášnivý svůdník však z řady vybočil. Ty dvě mají vážně talent. V průběhu knihy jsem dokonce nutila svého francouzského kamaráda předčítat mi ve francouštině. Záměrně jsem vybrala životopis Exupéryho a tvářila se, že to potřebuji kvůli práci :-D

JajaAP
17.02.2015 5 z 5

Bavila jsem se od začátku do konce. Takže za mě další skvělá kniha od těchto autorek. :-)

NeliQ
16.02.2015 4 z 5

Stale pre mna zostava TOP Bozsky bastard, ale aj tato kniha ma bavila. Rozhodne mala nieco do seba. Chybal mi vsak muzsky pohlad, aj ked autorky pochopitelne chceli zachovat Anselovo tajomstvo. Škoda rychleho konca, inak by to bolo aj za 5*.

Samira
15.02.2015 4 z 5

Jsem vděčná za další novou sérii od autorek, čte se opravdu sama. Velmi zajímavé a živé postavy, příběh i prostředí. Příběh je vyprávěn složitější formou, než je tomu v případě série Bastard, u kterého je vyprávění až syrově jednoduché, ale v tom a také ve střídání pohledů spočívá jeho síla. Tady bylo někdy Miiných úvah až moc. Líbil se mi originální sex, ale byly tam i některé věci, které zrovna nemusím. Jinak závěr byl hodně rychlý, takže netrpělivě vyhlížím další díl, který bude asi hodně zajímavý, ale v podobně romanticky drsném duchu.

rafej
14.02.2015 4 z 5

Rozhodně zajímavé, hodnotím velice pozitivně. Kdo by se chtěl dozvědět podrobnější dojmy, ať se mrkne pod záložku Recenze. Najde tam odkaz na moje fan stránky, kde jsem se opravdu rozepsala. ;-)

Veronika.C
14.02.2015 5 z 5

Zajímavá zápletka, opět hooodně vášně a sexu a hlavně krásné prostředí Paříže, což je mé nejoblíbenější město. Knižka Vás pohltí a nemůžete přestat číst

dubakm
12.02.2015 3 z 5

Co se knize nedá upřít, je její čtivost. Jednou se začtete a skončíte až poslední stránkou. Kostra příběhu je jednoduchá rovnice - on, ona, osud, svědomí a spousta sexu :-) Prostě cizinec, bastard a hráč bez božského přívlastku, ani tady Laurens company neukročili ze zajetých kolejí.

JanaDor
11.02.2015 3 z 5

Krásně jsem se do knihy odpoledne zakousla a celou ji zhltla, než jsem šla spát. Jídlo to bylo chutné, ale ne moc výživné. Mám ráda romány s dějem a tady bych řekla, že více jak polovina knihy byla o sexu. Já vím, je to erotický román, k tomu čtivý. Ale mě tam chyběla nějaká akce. Něco, co by tento román pro mě vyzvedlo do nálady vznášejících se bytostí. Takže zůstala jsem na zemi, přesto musím uznat, že mi kniha zpříjemnila den a o to šlo.
Autorkám nelze upřít čtivý styl. Kniha je nabitá vášní, sexem a romancí.

sarkaobstova
11.02.2015 5 z 5

Přečteno skoro na jeden zátah, oddychovka, která člověka zaujme a musí číst dokud nedočte...doporučuji...

dikyna
10.02.2015 5 z 5

hezke,jen ten konec tropchu moc rychle ukoncen.Jinak stoji za precteni.Hlavne nesmite srovnavat s Bastardem.

LadyElisa
09.02.2015 5 z 5

Woow, tohle spisovatelské duo mě neskutečně baví a opět mistrně zaválelo :D Ansel a Mia - skvělá chemie a samotný příběh BOŽÍÍÍÍ :D Takže, pokud se vám líbil Bastard tak Svůdníka si určitě také zamilujete :)

M.S.
08.02.2015 5 z 5

Opět autorky překvapily něčím úplně jiným, než je v sériích Božský-. Do Ansela jsem se hned zamilovala, stejně tak do celého příběhu. Všem doporučuji, a musím dodat, že kniha byla nad má očekávání. Opravdu všem doporučuji!

Beni
07.02.2015 4 z 5

Kniha je skvělá, bohužel se nemohu přesvědčit, abych nesrovnávala s Božským bastardem...
Líbilo se mi prostředí Francie, Anselova mluva.. to i mně by padaly kalhotky :-D
Jak je pro autorky typické, zápletka a rozzuzlení se odehraje strašně rychle během pár stránek...
Nyní dávám 4*, ale kdo ví, až ji přečtu vícekrát, třeba změním hodnocení ;-)

malazluta
04.02.2015 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbíla, hlavně oceňuju, že hlavní hrdina není "zazobaný bysnysmen" (kterých je už na můj vkus až moc), ale právník na začátku své kariéry. Už se těším na další díla od těchto autorek.