Válka s láskou

Válka s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460194/bmid_valka-s-laskou-iha-460194.png 4 217 47

Love Aldridgeová je rozvedená s obrovskou částkou výživného na svém bankovním účtu. Potkává Juda Warnera, nového souseda. Jude celý život tvrdě pracoval. On a jeho sestra měli smutné dětství a Jude dělal vše, co mohl, aby ji chránil a podporoval. Sestra je svobodná matka dvou dětí, jedno je nemocné, což stojí peníze, které nemají. Hunter, exmanžel Love, učiní Judovi nabídku, kterou nemůže odmítnout, protože potřebuje peníze. Má uškodit Love. Přestože je Jude slušný a podvádění lidí se mu protiví, souhlasí. Cítí se ale provinile a je odhodlaný přiznat se a doufá, že ho Love pochopí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

War and Love , 2018

Petra38
17.08.2021 5 z 5

Myslím,že takovou zápletku jsem asi ještě nečetla, nic mi to nepřipomínalo a to bylo velmi osvěžující. Za mě moc pěkný příbéh, který mé oči zhltly sami. Určite si zaslouží celých 5 hvězdiček:-)

milst
15.08.2021 5 z 5

Krásná knížka, četla se sama :)

evineckY
14.08.2021 5 z 5

(SPOILER) „Nežádám tě o ruku, lásko.
Žádám tě, abys se mnou strávila zbytek života.“
„Nálepky ani papíry mě nezajímají. Je mi fuk, jestli je to oficiální nebo legální.
Záleží mi jenom na tobě. Nic míň, nic víc. Takže co ty na to, strávíš se mnou zbytek svýho života?“

2688
10.08.2021 4 z 5

Milá oddechovka, příjemné a nenáročné čtení. Konec by si zasloužil trochu více stránek.
Sice mě série PS: více zaujala ale i tak nelituji stráveného času při této knížce.

Evka3814
09.08.2021 5 z 5

Od této autorky mě snad ani kniha nemůže zklamat. Opět velmi milé čtení, nic náročného. Bavilo mě plout příběhem,bylo to napsané jak ze strany Love tak Juda. Což bylo osvěžující a pěkně to plynulo

knihomolkaJani
04.08.2021 5 z 5

Skvělá kniha. Jsou zde krátké kapitoly, takže se čte vlastně úplně sama. Obě dvě postavy si zamilujete. Najdete zde lásku, něhu, ale i špatná rozhodnutí. Příběh má nápad a je velmi dobře uchopen, pouze u zápletky nečekejte žádné dlouhé táhnutí. Milá romantická oddechovka.
DOPORUČUJI!!!

MarKy95
26.07.2021 4 z 5

Fajn kniha, přečteno za pár hodin.

přátelství láska peníze nemoci zrada rodina rozvod

2019  79%PS: Nesnáším tě
2018  74%Nebezpečná iluze
2018  77%Absint
2019  83%PS: Chybíš mi
2021  80%Válka s láskou

Kniha Válka s láskou je v