Modrá georgína

Modrá georgína https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148387/modra-georgina-148387.jpg 4 209 28

V zahradě série

Po tragickej smrti manžela sa Stella rozhodne začať svoj život odznova… Prvá časť trilógie Záhrada. Stella Rotchildová sa po tragickej smrti manžela rozhodne začať svoj život odznova. Ako nadanej manažérke sa jej podarí získať prácu snov v záhradníckom centre Rosalindy Harperovej. Spolu s prácou ponúka Roz Stelle a jej dvom synom aj strechu nad hlavou vo svojom krásnom rodinnom sídle. Stella je spokojná, nájde tu porozumenie a priateľstvo, spozná zaujímavého muža, no jej šťastie akoby niekomu v dome prekážalo...... celý text

Tiama
29.11.2013 4 z 5

Takové příjemné oddychové počtení

c.svetlana
01.10.2013 5 z 5

Cela trilogie se strasne pekne cte, krasny popis kytek:-)

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Pohodový a milý příběh o lásce.

Meo
23.08.2012 5 z 5

Zase duchovno :-) to prostě miluju :-) Když se člověk začte tak se mu ani nechce se odtrhnout :-D

Wea
27.04.2012 5 z 5

Tuto knihu čtu už podruhé,abych si osvěžila děj a mohla číst další díl ,který jsem ještě nečetla.Po prvním přečtení jsem byla nadšená,druhé na tom nic nezměnilo...vášnivá láska ,květiny a duch..neodolatelná kombinace:-)

Danafantom
20.03.2011 5 z 5

Moje oblíbená série. :-) Kytičky a duch, to je moje gusto.

zuzil
30.11.-0001 4 z 5

hezká kniha patří do trilogie: černá růže a červená lilie

hedvik
30.11.-0001

zajímalo by mě zda je k této knize nějaké pokračování při hledání ducha Harperovi nevěsty