V utajení

V utajení https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303141/bmid_v-utajeni-sVJ-303141.jpg 4 81 39

Speciální agent Marshall Everett svou práci miluje. Přesto je o ni zvratem osudu ochuzen, když je při utajované akci postřelen. Najednou je nucen žít obyčejný život. Ale jak, když nemá přátele, rodinu, žádná citová pouta? Proto ho zaujme zdánlivě obyčejný výjev; mladá dívka v pařížském parku ukrývá do země ocelovou schránku. Je to Ariana Gregoryová, dcera velvyslance v Argentině, kterou před časem unesli a drželi v zajetí. Než pro sebe Marshall s Arianou vybudují nový začátek, musí se postavit zlobě a pomstě, která číhá v jejich minulosti.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Undercover

dorkas
09.09.2018 3 z 5

Nesklamalo, ale ani príjemne neprekvapilo. Po Steelovej knihách siaham, keď očakávam silnú dávku romantiky a v tejto knihe jej bolo veľmi málo. Napriek tomu sa mi kniha čítala dobre, stránky sa obracali skoro samé.

Bookberry
06.07.2018 4 z 5

Příjemná oddechovka!

hrosik3
02.07.2018 2 z 5

Autorka jede na kvantitu,ne na kvalitu.

Zanynka
17.05.2018 odpad!

Jiste si to sve ctenare najde mne kniha nudila. V pribehu se stanou asi tak 3 zasadni veci a zbytek knihy tyto udalosti neustale opisuje dokola. Jak pise “mirunda” taky si myslim, ze jsem temto kniha odrostla. Autorce se priste vyhnu.

Jaruš7
17.03.2018 4 z 5

V utajení - vyprávění je forma , kterou je tato kniha napsaná, bez akcentu na adrenalinové drama. Dva jaksi opravdové příběhy, každý jinak zasažen ve službách vlasti, se romanticky sejdou. Je zde evidentn znalost poměrů a způsob života ve vyšších kruzích, společenské smetánky - velvyslanectví, jejich úloha a prestižní styl života, kterými, jak je z životopisu patrné, autorka může své knihy obohacovat.
Stockholmský syndrom je na city jako obrácení se naruby, takže se to nezdá, ale trauma to je. Zranění s trvalým hendikepem bývalého agenta je trauma další. Vše ve službách vlasti, proto " V utajení" ?

Lee7
12.03.2018 3 z 5

Četla se hezky, byla příjemná a lehce napsaná. No čekala jsem o něco víc, ale asi to nebude styl, kterým píše autorka. Na mě byl udržovaný jen na povrchu a opakovaly se stejné věci. Doporučula bych ji náctiletým.

Danago
05.03.2018 4 z 5

Speciální agent Marshall Everett je při akci postřelen. Najednou musí žít obyčejný život. Ariana Gregoryová je dcera velvyslance v Argentině, kterou před časem unesli revolucionáři a drželi v zajetí. Jak se jejich osudy propojí?
Moje první knížka od Danielle Steel a moc mile mě překvapila.
Knížka nejdříve popisuje příběh Marshalla , potom Ariany a spolu se setkají až ke konci . Knížka je neuvěřitelně čtivá, napínavá, dobrodružná i trochu romantická, ale ne moc.

Jessica007
14.02.2018 5 z 5

Knížka je čtivá, napínavá, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Není to typická kniha, na jaké jsem zvyklá od autorky. Láska a romantika je v ní sice také, ale hlavně je v ní drama, napětí, je jiná a líbila se mi. A možná skončí happy endem - vzhledem k autorce - nebo ne? Co myslíte? Přečtěte si.

AnetV
01.10.2017 3 z 5

Moje první knižní zkušenost s autorkou a přiznávám upoutala mě obálka i anotace, příběh samotný mě nijak nezaujal. Pokus o detektivní zápletku se dle mého autorce moc nezdařil, celé mi to přišlo takové až hodně naivní, půlka knihy je o mužské postavě, druhá o ní, jejich cesty se propojí až v závěru knihy, spousta věcí se opakovala.

javer7
18.03.2017 5 z 5

Přečetla jsem ji jedním dechem

hanka.hradkova
10.03.2017

Tuhle knížku jsem dostala k vánocům jako dárek, knížka nebyla špatná, ale sama bych si jí asi nekopila nebo nepůjčila v knihovně, podle mého, je to čtení-jako u všech knih- spíše tak pro dospívající slečny, mě její knihy moc nenadchly.

tinka1974
05.03.2017 5 z 5

Úžasné čtení. Četla se jedním dechem od začátku do konce. Za víkend jsem knížku už nepřečetla ani nepamatuji. A to mi na ní upoutal přebal, jinak bych si asi z knihovny nepřinesla. Vřele doporučuji.

vlastus52
09.01.2017 5 z 5

Velmi čtivá kniha, četla se sama, za mě palec nahoru

mirunda
08.01.2017 2 z 5

Už jsem asi z knih Steelové odrostla nebo nevím. Byla to pro mne oddechovka, to ano. Autorka se pokusila o rádoby detektivku, ale místy jí to moc nešlo. Některé pasáže zbytečně opakovala a mnohé situace byly těžko uvěřitelné a spíše poukazovali na autorčinu neznalost daného tématu.

alnahu
02.01.2017 5 z 5

Výborná kniha , napínavá od začátku až do konce, nechybí v ní ani láska .Kniha začíná příběhem agenta Marshalla ,dál pokračuje napínavým příběhem Ariany dcery velvyslance, na konci knihy se tito dva setkají za napínavých okolností .Knihu doporučuji k přečtení - přečteno jedním dechem.

lifeoptimist
30.12.2016 5 z 5

Hodně dobrá kniha, která mě zaujala, protože je tak.... dá se říci jiná, než co od autorky obvykle znám, na druhou stranu jsem ji také zhltla už jen proto, že mám ráda knižky Robertsové nebo Sandry Brown a tohle mi to dost připomínalo. To nic nemění na tom, že je to kniha s dějem a spádem a i na tu romantiku nakonec dojde, tak jak u Steel je zvykem. Pro mě dobrý :-)

albert19
13.12.2016 4 z 5

Líbila se mi hodně.

jitvav
05.12.2016 5 z 5

I když nepatří mezi typická díla D. Steel, zaujala mne a přečetla jsem ji jedním dechem.

perpe2a
03.12.2016 5 z 5

Velké a příjemné překvapení, tato kniha mě doslova svým dějem strhla a mooooc se mi líbila. Rozhodně stojí za přečtení!