V rytmu charlestonu

V rytmu charlestonu https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44588/bmid_v-rytmu-charlestonu-Nry-44588.jpg 4 266 72

Lara měla odjakživa přebujelou fantazii. Ale teď snad přišla docela o rozum! Normální děvčata přece nevidí duchy. Jí se ovšem zjevil duch pratety Sadie - v podobě drzé dvacetileté dívčiny - a nutí Laru hledat ztracený náhrdelník. Jako by Lara neměla svých problémů dost: její nové firmě se nedaří, zkušenější kolegyně odjela do Indie a nehodlá se hned tak vrátit, a navíc se s ní rozešel přítel. Ale společné pátrání po náhrdelníku postupně nabývá na zajímavosti a romantice. Je snad pratetin duch odpovědí na Lařiny problémy a mohou se dívky od sebe něco naučit?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Twenties Girl , 2009

Samira
24.02.2014 4 z 5

Do knihy jsem se vůbec nemohla začíst, postavy mi byly ze začátku nesympatické a celkově mi to přišlo bláznivé, od Edova příchodu se, ale kniha proměnní a od druhé třetiny je prostě skvělá. Doporučuji nenechat se odradit začátkem, protože kniha opravdu stojí za to. Plný počet nedávám pro ten začátek a druhé dvě třetiny knihy si zaslouží hodně procent.

terezaeaby
20.02.2014 5 z 5

Moje první a nejoblíbenější kniha od této autorky , od té doby čtu všechny její knihy a vždy mě pobaví

doubax
14.02.2014 4 z 5

Dost vtipné, dost naivní, dost romantické - a taky tu najdete inteligentní a citlivě psané pasáže o vztahu mezi mládím a stářím, o rodině, respektu a samozřejmě o lásce, která vás donutí se nad knížkou několikrát pousmát :) Je to milé, pěkné, čtivé. Doporučuji :)

Martina139
03.02.2014 3 z 5

Do poloviny knihy jsem nechápala, jak zde může mít kniha takové dobré hodnocení. První polovina byla pro mě téměř bez děje a hlavní hrdinka mi byla vyloženě nesympatická. Téměř jsem knihu odložila. V druhé polovině se naštěstí děj rozběhl a konec byl nakonec překvapivě pěkný.

baja
02.11.2013 4 z 5

Pěkná oddychovka, u které jsem se i párkrát nahlas zasmála. Spíše kniha pro holky( jako asi všechny od Kinselly). Jsem ráda, že jsem tuto spisovatelku objevila. Knížky jsou trochu romantika, s trošku praštěnými hrdinkami - vždy se pobavím a knížku mám do dvou dnů přečtenou.

Pakuna
11.09.2013 5 z 5

Zajímavý děj i námět, 20. léta, charleston, duchové.. Kniha mě zaujala a přečetla jsem ji jedním dechem. Doporučuji!!!

pocketka
10.09.2013 4 z 5

Kniha je čtivá, ze začátku mě docela nudila, nečekala jsem u Kinselly žádné duchy, překvapilo mé téma. Zhruba od poloviny jsem se začala dobře bavit a myslím, že nakonec V rytmu charlestonu patří mezi ty lepší od Kinselly.

hlina
05.08.2013 4 z 5

Moje první kniha od Sophie. Milá knížka. Líbilo se mi propojení současnosti s minulostí, styl psaní, ale měla jsem pocit, že hlavní postava se chová jako puberťačka a ne jako dospělá žena.

Marčullkas
20.07.2013 5 z 5

V rytmu charlestonu je jedna z nejlepších knih, co jsem kdy od Sophie četla :) Milé čtení. Přenesení se z minulosti do přítomnosti. Hledání náhrdelníku, odhalení: Co stojí za úspěchem strýce?... Doporučuji všem, co mají rádi romatiku, napětí, vtip a šťatsné konce :)

evafort
09.06.2013 5 z 5

Skvělá knížka, zábavná, romantická a hlaní hrdinka je pěkně praštěná, ale tak nějak hezky...

anibeni
07.06.2013 1 z 5

Knihu jsem bohužel nedočetla... strašně, ale opravdu strašně mi tam vadilo slovo JAKOŽE... je tam tolikrát, že jsem na něj začala být alergická.. příběh mne nijak neoslovil a v kombinaci s tím šíleným slovem JAKOŽE to beru jako ztrátu času.. Navíc hlavní osoba měla být žena na prahu třicítky a vystupovala tam občas jako ztřeštěná patnáctka..

Peace
28.05.2013 5 z 5

"Zvednout hlavu, nasadit okouzlující úsměv a namíchat si koktejl.." Nádherná knížka!

mysterygirl
28.04.2013 5 z 5

tak tahle knížka se mi moc líbila .Asi nejhezčí od Sophie..

Jaička
07.04.2013 4 z 5

Jako vždy,tato autorka nezklame,vždy se u jejích knížek nasměju a ráda se k nim vracím...

Guenevra
21.03.2013 5 z 5

Zacatek knihy me moc nezaujal, nejak jsem nebyla schopna se zacist a prislo mi to cele jen radoby vtipne. To vsak jen do cca ctvrtiny knihy. Pak uz me dej pohltil a knizka se mi moc libila. Autorka skvele vystihla, jak zajimave mohou byt zivoty tech, ktere mnohdy povazujeme za nudne. A osobne jsem v ni nasla par dalsich zivotnich pravd :)

m_myska
20.03.2013 5 z 5

První kniha, kterou jsem od této autorky přečetla. Velmi mě zaujala autorčina myšlenka ducha pratety,která se vrátí jako 23letý duch a začne Vám mluvit do života. Bylo to vtipné, ale i smutné. Můžu doporučit.

balat
13.03.2013 5 z 5

Další super knížka. Sophie mě zatím nikdy nezklamala :-)

Nikol18
08.01.2013 5 z 5

Naprosto úchvatná kniha. Vtipná, úsměvná, mnohy absurdní, ale to jí přidávalo na kouzelnosti.

floranova
22.10.2012 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, které jsem o této spisovatelky četla. Ráda se k ní opět vracím.

Michelle93
04.10.2012 4 z 5

U knih od Sophie Kinselly už nevím co psát.. Všechny její knihy jsou skvělé :) Každý příběh se čte sám.. opravdu dobře napsané :)