Šance

Šance https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194243/mid_v-ringu-sance-y2Y-194243.jpg 4 693 98

V ringu série

Vztah Remingtona a Brooke je podroben těžké zkoušce. Remington má stále častěji záchvaty způsobené jeho bipolární poruchou a Brooke zjišťuje, že je těhotná. Stres z každého dalšího Remingtonova zápasu zvyšuje možnost potratu. Brooke je proto přinucena ke klidu na lůžku, zatímco Remington se snaží získat titul šampiona. Zničí odloučení jejich vztah, nebo ho naopak posílí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Mine , 2013

avalonek
25.11.2016 3 z 5

Hezké.Ale trošku mě štvala,jak pořád popisovala,jak je na něj úplně nadrbnutá..:)Ale příběh,kdy jsem s miminkem zažila to samé,akorát se špatným koncem u mě plus.Život není pokaždé jednoduchý..

cukrovka
09.09.2016 4 z 5

Opět příjemné a osvěžující čtení jako u prvního dílu. Dostala jsem přesně to co jsem čekala - příjemnou zábavu a romantiku.

michalka6653
04.07.2016 5 z 5

Dobré pokračování knihy, první díl byl krásný a jsem mile překvapena, že i pokračování mě nezklamalo a stálo za to si ho přečíst. :)

Baraliska
26.06.2016 5 z 5

Krásné pokračování knihy V ringu, které mi vyrazilo dech. Moc se mi ta knížka líbila a doufám, že se bude líbit i ostatním :)

SelkaNika
09.03.2016 2 z 5

První díl si ještě držel nějákou úroveň, ale tohle je jen opakování děje prvního dílů s větší dávkou naivity, nesmyslně opakujících se myšlenek a frází, a ještě o něco hloupější hlavní hrdinky. Chápu, že těhotenské hormony mohou ovlivnit mozek, ale že až tak?

Karolína18
06.02.2016 2 z 5

Opravdu nemůžu pochopit, proč se všem tato kniha tak líbí. Já se musela do čtení vážně nutit.
Mám pocit, jako by autorka tímto dílem jenom zesměšňovala zamilované ženy. Přece se z nás hned nestávají labilní husičky, které nedokáží myslet na nic jiného, než na svého partnera.
Kdyby se z knihy vymazaly všechny pasáže, kdy Brooke velebí a blahořečí Remingtonovy vlastnosti a vlastně jeho samotného, zřejmě by měla tak o 200 stran méně.
Netuším, jestli se přinutím ke čtení i dalšího dílu.

Sam99
16.11.2015

Nějak se přes tento díl nemohu dostat, když už se přinutím ke čtení této knihy, vydrží mi to tak na 5 minut. První díl jsem přečetla jedním dechem, ale druhý díl mě vůbec nechytl. A když vidím, co tady píší ostatní, divím se, proč mě ta kniha nebaví.

Haňulec
10.09.2015 5 z 5

Velmi pěkné pokračování knihy, které mě úplně pohltila. Strašně by mě zajímalo, jako to bude s jejich rodinou dál, ale možná se to dozvíme ve třetím dílu REMY. Tuto knihu mohu jen doporučit. :-)

Ellesime
11.05.2015 1 z 5

Uf, to ale byly kecy! 130 stran jsem přečetla opravdu poctivě, ale dál už jsem fakt nemohla. Pořád dokola! Miluju tě, jsi moje, žárlím, ach, miluju tě, fanynky, jsi moje, och, miluju tě bláá blááá blááááá... Už vím, proč se ve všech romantických knížkách zamilují až ke konci - protože jinak je to nudáááá. Ani hlavní hrdinka mi k srdci nepřirostla, spíš mě místy přímo štvala, ale možná za to mohlo to nekonečné opakování všeho dokola :((
...Teď jsem si všimla, že prvnímu dílu jsem dala dvě hvězdy, a v tom případě nechápu, proč jsem si vzala druhý, no, každopádně třetí už opravdu číst nebudu :)

Tejezka
01.05.2015 4 z 5

Hezké pokračování, ovšem 1. díl byl o něco lepší. Moc se mi líbilo, jak byla Brook těhotná (úplně jsem čekala že o mimino přijde, přece jenom těch stresových situací bylo dost) . Jediné co bylo na můj vkus trochu moc, bylo věčné odehrávání scének a hrátek mezi Remym a Brooke...

angelbooks
01.05.2015 5 z 5

2.díl nebyl tak dobrý jako ten první, nebýt toho, že byla Brook těhotná. Možná bych pak dala jen 3*.
Díl byl sice větší oddechovak než ten předchozí, ale špatný zas úplně nebyl :).
Doporučuju :).

Bee
14.04.2015 1 z 5

A takhle to dopadá, když se série zbytečně natahuje. Už první díl byl šílenej, druhej už byl brak. Obě hlavní postavy jsou totální blázni, děj je nerealistickej, já už prostě nevím, co k tomu víc říct. Další díly už opravdu číst nehodlám.

jitka7
28.03.2015 4 z 5

První díl byl hodně dobrý, ale tenhle mě trošičku zklamal. Čekala jsem něco jiného.

neliot
05.01.2015 3 z 5

První díl byl 100% lepší.. tady to bylo pořád jedna a ta samá věc dokolečka... v tomto díle se skoro nic neděje a když už se to někam pohne, tak se Brooke chová dost divně nebo spíš dětinsky... další díl si přečtu jen ze zvědavosti...

Nuttelka
13.11.2014 5 z 5

Aaaaaaach, mé srdéčko plesá :-) Taková romantika, i když je Remy jak na horské dráze, četlo se to parádně... Ale musím přiznat, že se divím, že Brooke nepotratila, když byla vystavená hodně emočním a stresovým vypětím, malý Racer se držel zuby nehty :-))) I slzičky mi ukáply... Za mě rozhodně plný počet ;-)

Laf
14.10.2014 4 z 5

I tohle pokračování se mi líbilo. Jenom teda první díl byl o maličko lepší, ale paráda :-) Tento díl doplnil další věci o Remym :-)

Brambram
22.09.2014 4 z 5

Pro mě slabší než první díl,ale i tak se u toho hezky odpočívalo.

barborelka
12.09.2014 3 z 5

Tak já nevím proč, ale tenhle díl nebyl nic moc.....
Bylo vůbec v knize ze 2/3 něco zajímavého? Já zaznamenala jen sex, vrčení, sex, vrčení, čí si? moje, kdo je tvůj chlap atd....jako ono je fajn, když je chlap drsný, ale tady už jsem trošku zívala nudou ....
U Brooke jsem jen nechápavě vrtěla hlavou má ta holka v hlavě vůbec něco?Co ta scéna s rtěnkou na zápase?
Kde je ta fajn holka z 1.dílu?
Ke konci už mě čtení bavilo, ale na 1.díl to nemá ;-)

hrubik
08.09.2014 3 z 5

Asi nejsem fanynka druhých dílů. Nebo tento druhý díl nebyl prostě dobrý. Nevím. To, co bylo na prvním dílu nové, zajímavé, mě tady nudilo, ty stejné milostné scény mi vadily, stejné věty a myšlenky nebavily. Přitom by to nemuselo být špatné, kdyby... Úplně nechci tento příběh zatracovat, protože se mi jeho jádro líbilo, ale vše kolem bylo pořád to stejné dokolečka.

rockverun
04.09.2014 5 z 5