Remy

Remy https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206948/bmid_remy-CyZ-206948.jpg 4 581 84

V ringu série

Remington Tate, slavný bojovník ligy Underground, je záhadou svým blízkým i sám sobě. Jeho mysl je složitá i průzračně čistá, plná světla i temnoty. V jednu chvíli si vše pečlivě plánuje, v dalším okamžiku se vymkne kontrole. V životě má jedinou konstantu: nekonečnou touhu chránit, opatrovat a milovat Brooke Dumasovou. Tohle je jeho příběh; od okamžiku, kdy ji poprvé spatřil a bez sebemenších pochyb věděl, že o ni a za ni stojí za to bojovat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

REMY , 2013

ovpana
20.03.2015 4 z 5

Hezké čtení

hrubik
19.01.2015 2 z 5

První díl této trilogie se mi líbil. Měl své mouchy, ale bylo to něco nového, zajímavého, tak proč ne. Druhý díl mi přišel mnohem slabší, byla to pro mě trochu obehraná písnička. Na třetí díl jsem byla zvědavá, dala jsem si větší časový odstup a těšila se, že si příběh připomenu a oživím tentokrát z pohledu Remyho. Ze začátku knížky jsem byla nadšená, říkala jsem si, jak je to super a jak se mi to líbí, ale pak to zase upadlo do toho stejného stereotypu: sex, jsi moje, komu patříš atd. Od půlky mě příběh vyloženě nudil, přeskakovala jsem stránky a četla prakticky jen ty části ze "současnosti", abych teda věděla, jak to vlastně dopadlo. Dopadlo to dobře, to je hlavní, ale mě jen mrzí, že z příběhu, který měl potenciál, se vyklubala erotická romanťárna, která mi bohužel dost lezla krkem. Škoda.

rockverun
19.01.2015 5 z 5

Pecka..

Gabika56
02.01.2015 5 z 5

Nojo, Remy, fakt nechceš zápasit někde poblíž?!.. přišla bych si na tebe zakřičet... ;)

Těšila jsem se na Remyho pohled, čekala jsem, že se dozvím, co se mu děje v hlavě, když má černo a tak... A nic!! :( Z toho sem byla naštvaná! A jak už psal tady někdo pode mnou, že mu tam chybělo tak 100-200 s tím naprosto souhlasím, strašně to tam přeskočilo! To mě taky namíchlo! Nicméně, je to Remy a konec byl krásnej, doplňující, pohádkovej... Takže plno ;)

barborelka
28.12.2014 3 z 5

Nebylo to nejhorší rozhodně lepší než 2.díl Šance, ale jednička byla TOP a tu nic nepřekoná

Haldasha
24.12.2014 1 z 5

Tento dil me opravdu nebavil, bylo to jako cist dve predchozi knihy znova, az na ty vsuvky ze soucastnosti.

maca5449
10.12.2014 4 z 5

Pro cílovou skupinu velmi dobré, ženy si na tom smlsnou. Trochu mi vadilo, že byl druhý díl z Remyho pohledu shrnut oproti prvnímu jen pár větami, ale co... Oddychové čtení, přečteno za pár hodin. :)

Laf
06.12.2014 4 z 5

Musím říct, že z pohledu Remyho, se mi to také líbilo. Ne vždy se toto povede. Líbilo se mi na tom, že do současného děje vložili všechno jako jeho vzpomínky na tu dobu, co spolu zažili. Prostě krásně povedené zakončení. :)

bzdenca
24.11.2014 4 z 5

Nádherné zakončení celé série. Kniha psaná z pohledu Remyho, popisuje jak na celý vztah s Brooke pohlížel on, co pociťoval a co nedokázal vyjádřit slovy. Kniha výborně doplňuje přecházející dva díly.

Nuttelka
20.11.2014 5 z 5

Souhlasím se Samirou, jako doplňková kniha super, samostatná ne... Jelikož ten, kdo nečetl předchozí dvě knihy, nebude vědět souvislosti. Ale prostě paráda, i když tak silná láska snad ani nemůže existovat :-) Remy, moc ti fandím!!!! :-)))

malazluta
05.11.2014 4 z 5

Je poslední dobou zvykem psát jeden díl z pohledu jedné postavy, druhý díl z pohledu druhého partnera...což ne vždy hodnotím kladně. V tomto případě mi tento "styl" nevadí, kniha popisuje celý příběh z pohledu Remyho a ikdyž nepřináší nic moc nového, tak se čte příjemně a je důstojnou pomyslnou tečkou za celým příběhem. Pozitivně hodnotím i to, že se autorka "nerozepsala" a celý příběh shrnula na necelých 300 stranách.

Samira
27.10.2014 5 z 5

Moc pěkný doplněk příběhu, krásně zpracovaný jeho pohled. Dějově však nepřináší nic nového, snad až na malé náznaky na možný budoucí děj u vedlejších postav. Jinak jde spíš o Remyho pocity a nové erotické scény z jeho pohledu. Jako doplněk skvělé, samostatně ne. Celkově, ale chválím!

Lenka.Vílka
24.10.2014 2 z 5

Nejdřív jsem nevěděla, co si o knize myslet...vlastně mě zarazil už jenom pohled na ní v knihkupectví...není nějak hubená?...četla jsem první dva díly a ty mě víc než bavily a čekala jsem, že to bude půl na půl předchozích knih, takže mě to zamrzelo, ale...konec to vynahradil a mě došlo, že to bylo vlastně dobré...stejně jako celá série...

Brambram
22.09.2014 4 z 5

Bohužel se stalo zvykem u romancí psát jeden díl z pohledu partnera,často je to zbytečné až rušivé,ale tady jsem si to užila a hezky to celou sérii zakončilo.

ciniminisek
31.08.2014 3 z 5

Myslím, že lepší zakončení jsme si nemohli přát a já jsem ráda, že jsem mohla strávit příjemné chvilky u čtení příběhu Remyho a Brooke.

Doporučuji od knihy očekávat spíše erotický román plný sexu chtivých myšlenek.

JajaAP
31.08.2014 5 z 5

Celý příběh z pohledu Remyho se mi moc líbil. Zajímavé doplnění předchozích dvou dílů. Rozhodně stojí za přečtení.

JanaDor
25.08.2014 4 z 5

Nečetla jsem první dva díly. Dle mého, kdybych je četla, asi by mě to už tolik nebavilo. Určitě to můj pohled zkresluje, nejsem ničím ovlivněna a tak jsem si čtení užila.Byla to pro mě moc hezká pohádka.Napsáno je to čtivě, cítila jsem to jiskření mezi hlavní dvojicí. Moc se mi líbilo, že Remy, který má problém s komunikací, miluje hudbu. Přes písničky dával Brooke své vyznání. Romantika se vším všudy. Byla to pro mě milá oddechová jednohubka, u které jsem si hezky odpočinula. Na tento žánr moc povedené.

Ivy
23.08.2014 4 z 5

Kdo by od knihy čekal trochu víc pokračování příběhu Brook a Remyho, bude jistojistě zklamán. Spíš jsem si od knihy slibovala, že se dozvím jak to bylo dál. Takže z části zklamaná jsem, nicméňe bylo i zajímavé číst příběh z pohledu Remyho.

SindyEM
19.08.2014 3 z 5

Kniha ma mierne sklamala. 1. a 2. diel série ma nadchol a strašne som sa tešila na zakončenie z Remyho pohľadu...Nápad s prelínaním budúcnosti a minulosti sa zdal sľubný, a celkovo mohla byť kniha krásnym zakončením. Narozdiel od prvých dvoch kníh, ktoré som prečítala na jeden dych, som sa s knihou trošku potrápila a v podstate ju čítala týždeň. Čakala som viac zo scén, kedy mal Remy čierno, tie boli ale naopak takmer úplne vypustené a v podstate kniha neprišla s ničím novým.To by ale stále až tak nevadilo...vadil mi spôsob písania. Jednoduché vety (nájsť súvetie bola fuška) typu : "Je moje! Patří mi! Chci ji!", ktoré sa opakovali takmer na každej strane..No táák! Áno, viem, že ide o Remyho, ktorého mužnosť a mentalita hraničí s mentalitou jaskynného muža alebo zvieraťa...div si neoznačuje teritórium a neloví holými rukami mamutov, a my to na ňom zbožňujeme...ale toto mi prišlo príliš prehnané. Autorka sa snažila evidentne o čo najvernejšie vykreslenie Remyho myšlienok, ktoré v podstate podobné mohli byť, ale ubralo to na kvalite knihy, ktorá bola oproti prvým dvom napísaná fakt primitívne a jednoducho. V podstate, ak by som bola nezaujatou čitateľkou, ktorá nečítala prvé dve knihy, netušila by som, o čom príbeh je, pretože okrem jednoduchých viet, tu boli tiež veľké skoky a prázdne diery v dejovej línii. Ale inak kniha nebola až tak zlá...taký pekný priemer (čo je u mňa dosť pokles v porovnaní s prvými knihami, ktorým som dala 5 hviezdičiek)...stále sa to dalo čítať, a aj tak som za Remyho verziu príbehu vďačná.

Lea239
17.08.2014 3 z 5

Zatím jsem to nečetla a u Šance jsem v půlce (snad se přinutím to dočíst, protože je to už prostě dokola a nudí to), ale když se nad tím zamyslíte, nechybí náhodou ten váš vytoužený popis těch manických záchvatů z pohledu Remyho proto, že v prvním díle bylo řečeno, že si většinu z toho nepamatuje??? O čem by to teda mělo být, když hlavní hrdina o sobě většinu času neví? To nikoho z vás nenapadlo?

EDIT: Přečetla jsem a dalo se to. Žádný zázrak, je to jen dokreslení a jakési vysvětlení toho, proč se tak Remy choval v prvních dvou dílech. Prolínání s přítomností bylo jakés takés zpestření, Rozhodně se to četlo svižněji než 1 a 2. Ale pořád průměr:)