Remy

Remy https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206948/bmid_remy-CyZ-206948.jpg 4 581 84

V ringu série

Remington Tate, slavný bojovník ligy Underground, je záhadou svým blízkým i sám sobě. Jeho mysl je složitá i průzračně čistá, plná světla i temnoty. V jednu chvíli si vše pečlivě plánuje, v dalším okamžiku se vymkne kontrole. V životě má jedinou konstantu: nekonečnou touhu chránit, opatrovat a milovat Brooke Dumasovou. Tohle je jeho příběh; od okamžiku, kdy ji poprvé spatřil a bez sebemenších pochyb věděl, že o ni a za ni stojí za to bojovat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

REMY , 2013

Myška43
16.05.2020 5 z 5

Vzhledem k tomu, že mě si Remy získal hned, dávám plný počet hvězdiček. Ale též si myslím, že jeho pohled mohl být obsažen v předchozích knihách. Přesto pro mě kniha nebyla ztráta času, aspoň jsem si Remyho opět vychutnala, toho chlapa prostě žeru.

petusska01
04.05.2020 4 z 5

Cela seria aj s dalsimi pribehmi je prijemna :) kludne odporucam. Prve diely boli zaujimavejsie ale nic sa nedeje, cita sa lahko a vtiahne do deja.

georginaa
12.04.2020 3 z 5

Třetí díl v ringu. Opravdu má Remy bojovného ducha. Když poprvé uvidí Brook nemá šanci myslet na jinou. Ona ho učarovala, ona si ho podmanila. Jak v srdci, tak v mysli, prostě na celý jeho život.

petulkapeta
29.03.2020 5 z 5

Ramy se do ní zamiloval na první pohled o tom už není pochyb...protinaní časove linie minulosti a součastnosti se mi libilo

Majka1979
24.03.2020 5 z 5

Veľmi rýchlo som túto knihu prečítala vzhľadom k tomu, že to bolo všetko popísané z pohľadu Remyho, veľa scén sa síce opakovalo, no mne to nevadilo a tak som si ju užila ako aj tie dve predošlé :)

jinbr
27.02.2020 5 z 5

Ačkoliv byl tento díl tak trochu shrnutím uplynulého z pohledu Remyho, líbil se mi, právě asi pro ten jeho pohled na věc. Navíc ukazuje, že i když člověk pro druhé vypadá sebevědomě, přitažlivě a sexy, sám v sobě často bojuje se stejnými pochybami jako ti druzí.

TerezaMondeková
14.02.2020 5 z 5

Kniha byla sice skvělá, ale trochu zbytečná. Myslím si, že kdyby autorka napsala první a druhý díl z pohledu Remyho i Brooke, tak by tenhle díl nemusel ani být. Já jsem teda tenhle díl přečetla jenom kvůli tomu, že mě zajímalo, jak něco prožívá a vidí přímo Remy. Musím říct, že to bylo docela zajímavé. Ale přijde mi zvláštní, jak jednu stejnou situaci vidí muž a žena docela odlišně.
Kniha nebyla ani zbytečně zdlouhavá, ani nějak překvapivá, protože všechny ty překvapivé okamžiky, situace, už jsme přečetli v minulých dílech. Takže taková pohodová oddychovka na jedno odpoledne. Ale co se mi na Remym opravdu líbí je, že když zahlédl Brooke, tak se na jinou dívku ani nepodíval. A upřímně... asi každá žena by si přála mít takového chlapa, který by se ke své ženě choval jako k princezně.

Ivet1990
12.11.2019 3 z 5

Hodnotím stejně jako druhý díl. Za mě kdyby se druhý a třetí díl spojil dohromady, bylo by to lepší. Takhle mě to přišlo jako zbytečné natahovaní, ale i tak to bylo fajn některé chvíle vidět z druhé strany

Tesset
18.10.2019 odpad!

Naprosto zbytečné. Opakování scé z předchozích dvou dílů, toho nového tam moc nebylo a ani mi to nepřišlo jako z pohledu muže. Mimochodem připadala ta závěrečná scéna s růžemi jako trapné, kýčovité klišé jenom mě?

Katka7922
18.10.2019 4 z 5

No co Vám budu psát - pořád ho miluji a je můj favorit :-) Jen mě trošku naštvala autorka, že se víc nevěnovala času kdy byla naše dvojice od sebe. To že se obsah hodně opakoval mi nevadilo, ale mohlo a mělo tam být i něco navíc. Pak by to bylo za 5 hvězdiček jako všechny Remyho díly :-)

Lenadre
16.10.2019 5 z 5

Remy je prostě skvělý.Jako člověk a muž s velkým M. Bojuje v ringu se svou nemocí i pro ty co miluje celým svým já.Kdo by si ho nezamiloval.Kniha z jeho pohledu je víc než dobrá.

iveta7949
11.10.2019

Sklamanie. On so svojou minulosti bol úžasný hrdina. Autorka mohla z jeho pohladu vybuchat omnoho viac. Cakala som slzy a emoce ale nic. Doslova zhrnutie dvoch části z jeho pohladu. Strata času. Aspoň Pre mna. Žádný opis života v zaciatkoch s jeho rodicmi hlbsie ponorenie do toho typu choroby. Přeskakovala som celé stránky úplně celé stránky.???? Až má presla chuť pustat sa do ostatnych knih. Dát ich synovi nebo Race a urobit z něho závodníka? Ozaj? Som jediná co nad tým pretaca oči? Som z autorky sklamana. Vytvorit úžasný materiál na emoce a iba skopirovat už existujíce kapitoly? Ah. A vyvijala sa tak dobre tato seriá . Proste sklamanie.

Khira
10.10.2019 2 z 5

Trosku sme sa vrátili k prvému dielu. Páčilo sa mi to, napriek tomu si myslím, ze by sa dalo z toho vytrieskat viac. Slzy v tomto prípade neboli, nakoľko si myslím, ze s Remyho emóciami sa mohla autorka vyhrať viac. Prelínanie minulosti a prítomnosti bolo fajn. Druhý diel by som vážne ale nepotrebovala. Stačil by prvý a tretí.

JanickaP
30.09.2019 5 z 5

Tak tenhle dil byl asi nejlepsi-prozatim. Byl vtipny, ryze muzsky a rychly. Remy je fajnovy chlapik, ne jedna zena by takového chtela mit doma.

Misicka0001
29.08.2019 3 z 5

Skvělý pohled od Remyho lepší než od Brook. Vědět jak to v jeho hlavě funguje.

baruska6061
21.08.2019 5 z 5

Miluju knihy z pohledu mužů.!

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Měla jsem strach, že kniha bude nudná, vzhledem k tomu, že jsem o všem už četla v prvních dvou dílech.
Ale autorka se s tím moc hezky poprala. Nebylo to nudné a přeskakovala spoustu situací z předchozích knih.
Za mě příjemné doplnění.

happy19
23.03.2019 5 z 5

Remy!!!Jsi bůh:-*
Jsem Tvá fanynka:-D
X0X0..

uminaa
04.03.2019 3 z 5

POZOR, trošku SPOILEROV! Aj po tých dvoch predchádzajúcich knihách som chcela dať Brooke šancu. Myslela som si, že keď sa pozriem na príbeh Remyho očami, tak mi niečo docvakne a ja zistím, že asi nebol správny čas na tento príbeh a Brooke mi nelezie na nervy až tak veľmi. No pravdou je, že aj napriek tomu, že ostatné postavy mi boli sympatické (teda samozrejme okrem Škorpióna a Remyho rodičov, dokonca som vedela pochopiť aj Noru) a aj príbeh bol zaujímavý, sa ku knihám nevrátim. Momentálne sa bojím čítať aj ďalšie knihy od autorky. Čo ak sa mi sprotivia aj ostatné postavy?

A dovolím si jeden citát z knihy, ktorý tak nejako vystihuje môj postoj voči Brooke:
„Tak mi do prdele neříkej, že mě miluješ, když pak odejdeš. Nepros mě, ať s tebou zůstanu, když utečeš při první příležitosti, kdy se náhodou nedívám. Ani jsem za tebou nemohl jít. Bylo to od tebe fér? Tak bylo? Já se ani nemohl zvednout na nohy, abych tě zastavil.“

Vážne nemám postavu Brooke rada!

kalinka99
07.12.2018 5 z 5

Vynikající a strhující série.