Utrpení těla

Utrpení těla https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469406/bmid_utrpeni-tela-d8H-469406.png 3 135 51

Zoey se svou postavou nebyla nikdy spokojená. Nic si nenalhávala, byla tlustá. Chtěla si jen koupit knihu o hubnutí. Třeba by to tentokrát vyšlo. Třeba… Jenže stačilo jedno setkání a pak tma. Když se probudila, ocitla se na odtučňovací kúře, kterou si nedokázala představit ani v nejtemnějších snech. Strach. Znásilnění. Mučení. Bestialita. Nevěděla, co ta slova znamenají. Teď to poznává z první ruky. A bude toho ještě víc… V knize najdete nejen román Utrpení těla, ale také povídky Jasmín a česnek a Experiment s podstatou lidství. Která z povídek vámi otřese víc? Přinášíme vám na český trh americkou autorku, jejíž jméno si budete pamatovat. Jen málokdo je tak brutální jako Monica J. O’Rourke.... celý text

Horory Povídky Erotika
Vydáno: , Golden Dog

Suffer the Flesh , 2002

Ládja
12.07.2021 odpad!

Prvoplánované, hnusné, zbytečné. Bez hlubší, vlastně bez jakékoliv myšlenky. Přínos knihy? Žádný. Tomu se říká vyhozený papír. Zlatý de Sade a jeho 120 sodomy. Tam je aspoň myšlenka, ale tady?
Mohu s klidným srdcem říci, že to byl asi nejhůře využitý čas při čtení za posledních několik let...

Johny van M.
09.07.2021 3 z 5

Má to pěknej obal a název, obsah je ale takovej zvláštní. Jestli O’Rourke baví tenhle styl nebo to jsou jen perverzně-sexuální touhy starý panny, na kterou nikdo nevlezl nevim, ale spíš bych tipoval druhou možnost. Prostě mi nějak ty sexuální/znásilňovací pasáže přišly děsně nevěrohodný. Hodně toho chtělo dovysvětlit a popsat trochu naturalističtěji, v násilí a mučení být víc originální a klidně ještě přitvrdit. 2,5*

Lejčís
08.07.2021 odpad!

upřímně nechápu, proč někdo takové knihy vůbec píše.. nikomu to nic nedá a o zvrácenosti autorky raději ani nechci přemýšlet. Přečetla jsem jednu povídku, stačilo mi, děkuji nechci.

LeonaTýnka
06.07.2021

Tuhle knihu budu mít v hlavě dlouho. Na jednu stranu tak dobře napsaná, že ji čtenář musí dočíst, na druhou stranu mi běhalo hlavou co má asi autorka v hlavě. Tolik brutality a bolesti. Tato kniha není pro každého a upřímně si myslím, že slabší povahy to asi nezvládnou. Každý si musí udělat svůj názor už od začátku jestli dočíst nebo nechat být. Nemůžu ani doporučit ani odradit. Je na každém na co se cítí

vladka200
30.06.2021 1 z 5

Obal-dobrý,obsah-slátanina
tato kniha mi nic nedala
Zatím nejhrůznější knihu co jsem četla byla Bestie od Mark E.Pocha-toto je slabý odvar
Sto lidí-sto chutí,někdo může být z knihy nadšený,mě zklamala

LENITYEL
27.06.2021 1 z 5

To byla teda blbost. Škoda papíru na něco takového. Kdyby to bylo delší tak to nedočtu, příšerná nuda.

LukBook
27.06.2021 5 z 5

Výborně splnil mé očekávání. Ano je to extrémní a úchylné, ale s tím už to začínáte číst. Podle mě skvěle napsané, vyvolává ve čtenáři silné emoce.

To-z-kanálu
07.06.2021 4 z 5

Obal je výstižný. Tohle je prostě o mučení. Krev a sperma. Sexuální perverze a utrpení. I když je příběh jednoduchý, děj je poutavý a má spád. Za mě by kniha mohla být delší. Co se týče dvou povídek na závěr, úchylné, šílené a zvrácené. Zkrátka a dobře, tohle se povedlo.

Pampalini
04.06.2021 3 z 5

O tomhle se bude hodně diskutovat, hodnocení budou všechny možnosti a není se co divit. Příběh opravdu šokuje naturalizmem a bezbřehou brutalitou. Škoda, že cílem je šokovat a znechutit, příběh je upozaděný. Obdobným projevům více svědčí rozsah povídky, aby si čtenář mohl urovnat rozdrásané nitro. Poslední je naprostá šleha, která vstoupí do dějin žánru. Přístupnost nad 18 let je nedostatečná, věřím, že hodně citlivých duší utrpí újmu. Death metal není pro každého...

Holister
31.05.2021 5 z 5

Masakrální... Kniha, která zasáhne hluboko uvnitř, a bolest zůstane, bolest přetrvá.

Malarkey
31.05.2021 2 z 5

Rozporuplné. Zatraceně rozporuplné. Při čtení je Vám na blití, chcete dát odpad, protože se nedokážete s textem ztotožnit a navíc ho nedokážete chvílemi ani číst, ale zároveň víte, že je to napsané dobře. Má to takovou formu, že to dáte na jeden zátah, protože jste tak v šoku, že čekáte, co se bude dít dál. Asi, jako když jsem se zajímal o to, zdali lze překonat hnus v kinematografii a pustil si Srbski film. Doteď to mám v hlavě a doteď je mi z toho filmu ouzko. Určitě něco, co není pro mě, ale věřím, že svoje čtenáře si to najde. V knize jsou pak ještě dvě povídky od autorky, které tu snad ani nebudu popisovat. Četl jsem je před spaním a měl jsem co dělat, abych z toho lidskýho hnusu usnul. Nechci tu hodnocení této knihy zkazit, určitě si to nezaslouží, ale myslím si, že dvě hvězdy jsou v mém případě ještě shovívavé. Vůbec nejsem schopný pochopit, co Monica J. O´Rourke nosí v hlavě, když pak tak masochisticky a živelně popisuje to, co zde napsala. To nejdrsnější, co jsem kdy četl.