Zajetí

Zajetí https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84422/bmid_zajeti-Egy-84422.jpg 4 427 33

Sedmý díl série Upířích deníků. Stefan byl zajat a uvězněn démonickými duchy, kteří ve Fell's Church rozpoutali pravé peklo. Elena se vydává do Temné dimenze na pouť plnou nebezpečí, aby ho zachránila. Doprovází ji Stefanův bratr Damon, který touží po Eleně celým tělem i duší. Jediný Damon totiž zná cestu do místa, kde je Stefan držen v zajetí. Elena se nezastaví před žádnou překážkou, aby Stefana osvobodila. Ovšem s každým dalším dnem na nebezpečné cestě roste napětí utajované touhy mezi Elenou a Damonem... Pro čtenáře od 15 let. Z anglického originálu „Vampire Diaries - The Return: Shadow Souls, vol.2“ přeložila Lucie Schürerová. Redakční úprava Kateřina Matoušková. Jazyková korektura Marie Hošková. 1. vydání.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Return: Shadow Souls, vol.2 , 2010

Esko*
24.04.2013 3 z 5

První čtyři díly nejlepší, pak už kvalita klesá a zdá se mi, že autorka už neví coby. I tak se to číst ale dá a všechny nejsou až tak hrozné.

orangerose
05.03.2013 5 z 5

dobrá knížka , napínavá, dobře čtivá : )

TessDragon
26.01.2013 3 z 5

Zajetí se mi asi ze všech dílů líbilo nejmín. Přišlo mi, že děj probíhá nijak zvlášt zajímavě než v ostaních předešlých. Naštěstí to zachránilo pár scének, ale i tak musím dát průměr.

LuminenEnkeli
26.01.2013 1 z 5

A dál už to nečtu..Kdyby měla být Lisbeth Salanderová jako tahle neskutečně narcistická Elena, tak mě asi jebne..ale aspoň by se tomu dalo zasmát (jelikož by to musela být ironie)..tady se nad tím dá jen zaplakat..a zaklapnout knížku...

fallík
05.08.2012 4 z 5

Až na hrozně moc překlepů, které se nacházely hlavně v druhé polovině knihy (vážně, jak to může někdo dát do tisku bez toho, aby si to po sobě zkontroloval?) je tohle docela dobrá kniha. Sice jsem měla párkrát pocit, jako kdyby to byla první knížka, kterou autorka napsala, protože se hodně objevovaly otřepané fráze, ale i to mi moc nevadilo, protože děj byl super. Moje oblíbená postava už od začátku série je Damon, takže jsem byla strašně ráda, že se mu v této knize dostalo tolik prostoru. A nápad s Temnou dimenzí byl taky super, oživilo to opět děj a nebyla to nuda. Takže celkově je to povedený díl a doufám, že mě další díly nezklamou :)

sachista
18.07.2012 3 z 5

Kdyby autorka zbytečně nenatahovala nudnou první půlku, mohl z toho být nečekaně svižný a napínavý 7. díl. Díky za druhou půlku odehrávající se v Temné dimenzi, zde se ocitáme v úplně jiném světě, zajímavě vykresleném. Do 150 stran jsem si říkal, že je to poslední díl, který si přečtu, ale už brzy sáhnu po pokračování, byť bylo údajně napsáno nějakým anonymem.

Kaka.cs
19.05.2012 5 z 5

Skvělá knížka. Nejvíc se mi líbila ta část v Temné dimenzi.

VeverQa
13.04.2012 5 z 5

Je mi strašně líto Damona. Elena chce pořád Stefana a když s Damonem zažije pár hezkých chvilek, Šiniči mu je vymaže z paměti!
Damon je takový ten dobrý záporák, je strašně sympatický a daleko lepší něž ostatní postavy ( trochu divné že jsem ho v prvních dílech nenáviděla :D)

Charmedka
13.02.2012 3 z 5

Ze začátku jsem myslela,že to odložim. První půlku knihy jen Elena fňuká,jak se ji stýská po Stefanovi,o tom,že je to láska jejího života a bla bla bla. Romány mám ráda,ale tohle se nedalo. Naštěstí druhá půlka knihy to zachránila.

Bublinka.
30.01.2012 odpad!

No v knize se nic převratnýho nestalo, nic převratnýho jsem se nedozvěděla. Číst se to dalo, ale bylo to jak kdyby bylo potřeba natáááhnout děj o další knihu. Celkem zbytečná kniha, škoda stromů.

Adulina12
25.01.2012 5 z 5

Když sem začla číst tenhle díl, byla to už docela dlouhá doba tý doby co sem četla ostatní díly.. takže moje posuzování je už trochu zkreslený, ale hrozně se mi líbilo, že už se konečně sblížil Damon s Elenou, ale nechci moc prozradit.. to je tak celý co o tom řeknu... no jenom se mi zdálo, že by se tam mohlo stát trochu víc věcí, ale aspon se to neprotahovalo jako u jiných nejmenovaných knížech o upírech, ale i jiných.. je to přesně tak dlouhý jak je potřeba a byla sem spokojená.. :)

Selekcaje
19.12.2011 4 z 5

Bohužel i tady platí, že první díly byly nejlepší. Už je to jen natahování příběhu. Ale i přes to je zde pár dobrých nápadů :)

Vendulik
04.10.2011 5 z 5