Chuť krve

Chuť krve https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213645/mid_chut-krve-213645.jpg 4 252 26

Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. Stefan a Damon Salvatore se stali upíry a musí se vypořádat s následky svého osudu.

Sammy.Boy
19.11.2022 4 z 5

Srovnatelně dobré jako předchozí díl. Já mám prostě pro tyhle "přízraky noci" slabost, stejně jako oni pro omamnou CHUŤ KRVE. Už teď jsem napnutý, jak se bude dál vztah obou bratrů vyvíjet a něco mi říká, že půjde o (po)řádné drama. . .

petrzel
13.09.2020 5 z 5

Skvělá oddechovka.

Beltrix
21.08.2020 3 z 5

Tento díl plynule pokračuje v tom, co začal díl předchozí. Kvalitativně průměr, ačkoliv tentokrát se mi zdál příběh lepší (především proto, že jsem ho neznala ze seriálu). Stefan jako hlavní hrdina mě příliš nebavil, historická věrnost byla dost pofidérní, chyby trochu rušily. Celkově oddechové krátké čtení.

tyna4806
12.04.2018 2 z 5

Čekala jsem víc

Hoshi
21.02.2018 5 z 5

Dobře, nakonec jsem neodolala a dokoupila si všechny díly Stefanových deníků. A po přečtení čtivého, poutavého, oddechového druhého dílu mohu říct, že jsem udělala dobře. Historie bratrů Salvatorů je čím díl tím zajímavější.

marta14
22.10.2017 5 z 5

Kniha se mi zase velmi líbila. Pěkně se čte a jsem opět zvědavá na další díl. Damon mě celkem štve. Chudák Stefan...

Aríka
19.07.2017 5 z 5

Autoři opět nezklamali. Kniha byla opět čtivá, poutavá a já ji přečetla v řádu pár hodin. Jsem jediná, komu přijde zajímavé, vidět celou historii bratří Salvatorových z pohledu Stefana? Každopádně, knihu, jakožto celou sérii, rozhodně doporučuji. Doporučuji jak fanozškům seriálu či fanouškům knih (ti by možná mohli mít problém s popisem postav) anebo lidem, kteří si chtějí přečíst tuto sérii jen tak, aniž by znaly výše dvě zmíněné.

Luca84
10.07.2017 4 z 5

Pro me prijemne mrazive cteni u vody. Libilo.. :)

trynitrix
03.07.2015 4 z 5

Zajímavé pokračování historie Stefana a Damona docela mě to začíná i bavit vědět jejich před příběh :-)

barbora5507
01.04.2015 5 z 5

2.díl je stejně super jako ten první.

SelenaDemi428
26.10.2014 5 z 5

Stefanovy deníky se mi líbí víc než ty Upíří :). Je super vidět, že Stefan někdy miloval někoho jiného než Elenu. Těším se, až si přečtu třetí díl .).

Mishell14
18.10.2014 3 z 5

Trošku nudnější díl, než ten předchozí, ale i tak se mi dílo líbilo. Zvraty změny osobností a charakterů. Lexi kterou mám strašně ráda jsem zvědavá kam se příběh vyvine dál.

Hannna
26.08.2014 3 z 5

Z knih Upíří deníky jsem četla jen první díl a ten mě vůbec nebavil. Očekávala jsem, že Stefanovy deníky budou podobně nudné, ale mile mě překvapily.

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Kdo miluje upíří deníky, musí si přečíst i Stefanovi deníky, zde je vyobrazená minulost bratrů Salvatorů... vždy se těším na další díl
Četla jsem všechny její knihy, mám je moc ráda.

Petra Ďat
09.12.2013

Dobře se čte:)

hradilovi.mk
08.12.2013 5 z 5

Pěkná knížka

AllieM
28.08.2013 3 z 5

O trochu slabší než jednička, ale dalo se to. Za tu chvilku jsem si Lexi zamilovala :) A poprvé jsem měla o Damona strach..

Esko*
27.04.2013 4 z 5

Zdál se mi o něco slabší než první díl, ale i tak dobrý.

andulka1406
27.04.2013 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Dozvídáme se tu o minulosti Stefana a Damona. Jací byli po proměně a jak se vyvíjely jejich charaktery. Stefan se nejprve vyžívá v zabíjení a pití lidské krve a Damon truchlí a nechce pít krev. Na konci knihy je vše úplně jinak. Líbí se mi příběh Stefana a Callie, ale myslím si, že se zamilovali moc rychle. Že to nebyla až taková velká láska.

Iworri
22.03.2013 4 z 5

Stefanovy deníky jsou pro mě obecně rychle čtivé :) Na vydání každého nového dílu se těším, což se o Upířích denících říci nedá. Líbí se mi zejména proto, že se v nich nevyskytuje přespříliš mnoho nesmysluplných slátanin, které by vás od četby postupně odrazovaly.

upíři

Lisa Jane Smith