Soumrak

Soumrak https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212233/mid_soumrak-212233.jpg 3 578 53

Temnota se šíří městem. Damon, který býval vždy lovcem, se sám stává kořistí – obětí zlomyslného stvoření, které dokáže ovládnout jeho vůli a které netouží pouze po Elenině krvi, ale přímo po její smrti. Starý les zabydlují podivní krvelační hmyzí tvorové a stromy ožívají vlastními zlovolnými úmysly.

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Return: Shadow Souls , 2010

Elena
23.08.2012

Kniha je sice dobrá, ale nesouhlasí se seriálem. Jinak mě kniha zaujala ale také zklamala že není schodná se seriálem který jsem si také velice oblíbila. Jinak si rozhodně přečtu také další díly na které se velice těším.. :)

Missys17
17.08.2012 3 z 5

Podle předchozích komentářů se to spoustě lidem nelíbilo ale mě se knižka četla velmi dobře a i děj byl napínavý.

Miila
14.08.2012 odpad!

No tak tohle už bylo vážně příliš!! To už autorka vážně přehnala, divím se, že to vůbec někdo vydal. Nebrat, nečíst!

fallík
08.05.2012 4 z 5

Podle komentářů to vypadá, že se většině lidí tato knížka nelíbila. Mě se četla dobře, už to nebylo tak moc zamilované jako předtím, ale víc hororovější, a to já ráda :) Konec opět přehnaný, ale to je trvalý problém této autorky. Taky mi trochu vadilo že to není pořádně vysvětlené. Kde sakra vzala ty křídla?

katka101
20.11.2011

Naprosto souhlasím s názorem,že tohle už se fakt nedá!!

Claire
28.10.2011 odpad!

Odmítám tuto knihu dočíst... jsem znechucena....
první řada se mi opravdu líbila, ale tohle.. to s tím nemá nic společného až na ty postavy... a teď je všechno přehnané a nic není dotaženo do konce.....

Peace
25.10.2011 1 z 5

Tohle už fakt ne.. Nějak mě přešla chuť číst další díly..

Nerissa
04.09.2011 2 z 5

Trapas... Co víc o týhle knize (snad i celé sérii) říct? Snad jen to, že tam kde člověk přestává vrtět hlavou nad myšlenkovými pochody autorky se začíná královsky bavit a smát... Možná škoda, že to nebyl záměr L. J. Smith... Takže dvě hvězdičky za to, že mě to přes ohromnou ztrátu času přeci jen pobavilo a vím, čeho všeho jsou spisovatelé schopni...

Kaka.cs
23.08.2011 4 z 5

Je pravda, že někdy byli v knížce moc velké zvraty a často jsem nevěděla, na čí straně Damon vlastně je, jestli ho zrovna ovládá ten "malach" v něm nebo ne, ale líbila se mi. Akorát jsem si myslela, že konec bude sťastný a ne takhle otevřený.

Charmedka
13.06.2011 1 z 5

Tak tohle byla hrůza,děs běs. Až neskutečně přehnaný.

Honey0105
22.04.2011 1 z 5

No.. Předchozí díly se daly ještě jakžtakž přečíst (ale také to někdy bylo docela těžké), ale tenhle už nebyl čtivý skoro vůbec.
Už hodně dlouho jsem se do knížky takhle nenutila. Říkala jsem si ale, že když jsem přečetla předchozí díly, tak tenhle bych měla také. Další šok přišel na konci a to ten, že pravděpodobně bude následovat ještě další díl. Pardon, ale tohle bylo dost šílený! Navíc se musím přiznat, že některé části šly úplně mimo mne! Prostě jsem chvílema pořádně ani nevěděla, co se tam děje!
Já ani nedokážu děj rozebírat, protože jsem dlouho nebyla žádnou knihou takhle zklamaná. Musím jen říct, že měla autorka zůstat u základních čtyř děl a nedomýšlet další. Předchozí se jakžtakž dal i když byl trochu přehnaný, měl aspoň napínavý konec. Tady v tom díle už nebylo napínavého nic, jen nechutného a pořádně přehnaného (už ne jen trochu)!
Znám se ale, že až vyjde další díl, tak si ho asi budu muset přečíst, protože jsem četla už ty předchozí díly.. Doufám, že to nebude takováhle hrůza!

Trina1
12.03.2011 1 z 5

Další hrůza. Ze začátku jsem měla pocit, že po příšerné pětce se šestka trochu zlepšila, ale opak je pravdou. Další knížka o ničem, zdlouhavá, tato série už by neměla mít pokračování.

Vendulik
03.02.2011 5 z 5

trošku mě zklamala první díly jsou lepší