Souboj

Souboj https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416155/bmid_souboj-7r2-416155.JPG 3 1048 79

Zvítězí láska nebo žízeň po krvi? Nová generace nemrtvých!

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Struggle , 1991

LucyFox4
13.11.2017 1 z 5

Celý příběh žije z toho tajemna kolem upírů a kdysi dávno jsem se tímhle dílem (a potom i všemi následujícími) prokousala pravděpodobně proto, že jsem tenkrát mívala moře času a četla jsem prakticky všechno (abych se v tom pak mohla nimrat).
Série žijící díky trendu.

Sima890
27.10.2017 3 z 5

Nebylo to špatné čtení, určitě lepší než první díl. Ale určitě to nepatří mezí mé nejoblíbenější knihy. Určitě dočtu do posledního dílu
Oba díly mě bavily, je to sice jednoduší čtivo, než čtu obvykle a taky mnohem tenčí. Ale knihám od Sarah J. Maas se to rovnat nemůže.

Carol96
24.07.2017 2 z 5

Musím stát za tím, že samostatně je to podprůměrná kniha s průměrným příběhem.

Aríka
19.07.2017 2 z 5

Po éře Stmívání, přišla éra Upířích deníků. Nejprve jsem viděla seriál, který mě ovšem po pěti sériích přestal bavit, a tak jsem si řekla, že si přečtu knihy. První díl mě moc neuchvátil, ale i přesto jsem dala šanci ještě dílu druhému. No, akorát mě přečtení druhého dílu utvrdilo v tom, co jsem věděla už při čtení prvního dílu, kamarádi nebudem. Knihy jsou psané v er- formě. Příběh je chvílemi zdlouhavý, nudný, kniha se místy ani nedá číst. Děj je na můj vkus moc jednoduchý. Nechápu ten povyk okolo těchto knih. Kniha, ale ani celá série mi nesedla. Možná někomu sedne, ale já uchvácena nejsem a třetímu dílu již šanci nedám. Byla jsem odchována na seriálu, a proto si na knihy nemůžu zvyknout anebo ti bude tím, že mě nesedí autorčin styl psaní a vyprávění.

Fanttastica
15.07.2017 4 z 5

Bylo tam vážně dost pravopisných chyb, ale jinak moc dobrá kniha. Než jsem zjistila že jsou knihy už jsem se dívala na 2 sérii seriálu. Z postav je pro mě nej Damon.

Beltrix
13.07.2017 4 z 5

Autorce se ani v tomto dílu nepodařilo vystihnout postavy tak, aby mě nějak více zaujaly jejich eskapády, nebo abych se o ně bála, po stylové stránce to také není žádná sláva. Na druhou stranu jsem dostala přesně to, co jsem očekávala - romantiku pro puberťáky, což je opravdu skvělý "průplach mozku" mezi odbornou literaturou. Jediné, na co si opravdu stěžuji, je množství chyb a překlepů.

petra3242
04.07.2017 4 z 5

Lepší než první díl, víc akce a ani mi to už nepřijde tak zmatené. Kniha se čte dobře a dočtenou jsem ji měla během chvilky, těším se na další díly.

Věrulička
11.05.2017

Mám ráda Upíří deníky. Nejradši mám díly, ve kterých se hodně objevuje Damon.

PeťkaW.
24.03.2017 2 z 5

Druhý díl je o chloupek lepší, než první. Čtivější a je v něm i o něco víc akce. Styl psaní se tu sice trochu ustálil, ale bohužel se ustálil do podoby knihy pro čtrnáctileté holky. Spousta vzdychání o ničem, dětinské problémy, nepropracované postavy... Jediné, co mě nutí přečíst si i další díl, je otevřený konec a moje chorobná zvědavost.
Po přečtení prvních dvou dílů rozumím tomu, proč se seriáloví tvůrci v tolika věcech odklonili od této předlohy.

msjadepaton
15.08.2016 odpad!

Snad ještě nikdy v životě mě žádná kniha tak nenaštvala. Celou dobu se nic nedělo a až teprve na konci je clifhanger, aby měl čtenář potřebu si koupit další knihu. Už první kniha nebyla nic moc, ale tohle byl naprosto propadák. Bez napětí, téměř bez děje, napsaná mdlým stylem znuděné středoškolačky a pouze s jednou postavou, která alespoň trochu vyniká mezi ostatními (i když v tomto případě to není těžké a nic to neznamená).
Jediná pozitivní věc, kterou můžu o této knize říct je, že je aspoň krátká.

evca7271
27.04.2016 4 z 5

Pekne cteni byla jsem moc spokojena kniha se cetla sama.

danulika10
23.02.2016 3 z 5

Není špatná, jako oddechovka super ale seriál lepší.

slavkaera
26.10.2015 5 z 5

tato kniha se mi velice líbí :D

midlajs
02.09.2015 3 z 5

Kniha ctiva velmi dobre a vtahne do deje. Nekdo druhym dilem konci, ale ja pokracuji. Podle me to ztrata casu neni.

Always a reader
09.07.2015 5 z 5

Upíří deníky se mi hodně líbí.

Roselunda 1928
25.04.2015 3 z 5

O trochu lepší, než první díl.

DiDi123456789
17.02.2015 4 z 5

Konečně si začínám oblibovat Elenu, volejme sláva!
Nevím, čím si mě Elena získala. V prvním dílu to bylo dítě které se rozbrečí když není něco po jeho. Teď už se chová- nebo začíná chovat- jako normální puberťačka. Že by to bylo její zmenšující se popularitou???
Knížce samotné nemám nic moc co vytknout. Děj chvílemi napínavý, kniha čtivá.
Na 5 hvězdiček to není, ale čtyři jsou ideální.:-)

Nagadir
23.10.2014 2 z 5

Pořád stejné, žádné zlepšení. Děj je místy neuvěřitelně předvídatelný, postavy jsou pořád strašně otravné a vůbec nevěřím jejich pocitům. Na druhou stranu, kniha je napsána poutavým způsobem takže to ubíhá rychle a nečte se to špatně (pokud vypnete mozek, úplně).
4/10

1v8na
03.09.2014 3 z 5

Příběh byl velmi napínavý a strašidelný.Stefanse odsuzuje zato, že je upír a miluje Elenu, která lidská bytost. Ale co když se stane upír i z Eleny?

Betnka81
18.08.2014 4 z 5

Další povedený díl, u ničeho jsem se nenudila