Souboj

Elena brzy zjistí, že existuje ještě mnohem větší nebezpečí než zamilovat se do upíra – a to být předmětem touhy upírů dvou. Zatímco Stefan i nadále bojuje s instinktivní žízní po její krvi, Damon setrvává ve své snaze získat si Elenino srdce. A Elenu přitom čeká ještě mnohem těžší zkouška: aby zachránila jednoho ze svých nesmrtelných ctitelů, sama bude muset riskovat svoji smrtelnost…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26010/souboj-iqk-26010.jpg 3.3876

Upíří deníky (2.)

The Struggle (1991)

Romány, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Souboj

Denča23

Tento díl mě tak nezaujal, nečekala jsem, že se Elena stane upírem již tak brzy. Ale jsem zvědavá co bude dál.

marketa0275
23.06.2018

Popravdě jsem čekala více, ale jistě si to par spokojených čtenářu najde.

Kláraaa20
08.04.2018

Přesto, že má Souboj lepší hodnocení než Probuzení (které se mi líbilo) mě moc nenadchl. Měla jsem ho přečtený rychle, ale knížka mě moc nebavila. Neurazí, nenadchne.

Sima890
04.03.2018

Souboj byl určitě lepší, než Probuzení. Bavila mě i víc a kvalita taky lepší. Ale pořád příliš jednoduché, ale konec jsem nečekala a dopadlo to zajímavě. Doufám, že se knihy budou postupně zlepšovat a i víc mě bavit.

Poznat lépe Damona bylo skvělé. Já mám slabost pro ty tajemné, nebezpečné a sexy kluky. Stefana miluju také, Elena by pro něj udělala cokoliv a s nikým jiným si být nepřeje. Bylo to opět zajímavé. Mnohem víc akčnější a lepší, což bylo skvělé. Meredith je trochu nevýrazná postava a na můj vkus nepotřebná, snad se to změní. Naopak Bonnie a její vize jsou velmi užitečné a nečekané. Konec jsem nečekala a nemůžu se dočkat, jak se to vyvine v příštím díle...

Hoshi
28.02.2018

Jsem opravdu nenáročná čtenářka. Příběh je zajímavý čím dál víc a dá se u toho příjemně odpočinout. A možná si časem oblíbím tohoto Damona.

Čtenářka01
23.02.2018

super,doporučuju.

leninam
01.01.2018

O něco zajímavější než první díl, ale jinak stejně jako jednička i druhý díl je spíš takové oddychové dívčí čtení.

LucyFox4
13.11.2017

Celý příběh žije z toho tajemna kolem upírů a kdysi dávno jsem se tímhle dílem (a potom i všemi následujícími) prokousala pravděpodobně proto, že jsem tenkrát mívala moře času a četla jsem prakticky všechno (abych se v tom pak mohla nimrat).
Série žijící díky trendu.