Slabé místo

Slabé místo https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214321/mid_upiri-deniky-slabe-misto-4cf-214321.jpg 4 161 19

Šestnáctý díl série Upířích deníků. V okamžiku, kdy byl Stefan bodnut do srdce, roztříštil se Eleně svět na tisíc kousků. Jeho smrt má na svědomí Jack. Šílený vědec, který chce vymýtit všechny normální upíry, nahradit je geneticky upravenou rasou upírů a jejich prostřednictvím ovládnout celý paranormální svět. Jeho dalším cílem se stává Damon. Dokážou Elena a její přátelé najít slabé místo těchto zdánlivě nesmrtelných stvoření a zničit je dřív, než bude pozdě? Najde Elena odvahu přiznat citové pouto, které ji začíná s Damonem spojovat?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Vampire Diaries - Book 12: The Salvation

Charmedka
28.06.2020 3 z 5

Ač kniha byla docela čtivá, nedá se říct, že by mě vyloženě bavila. Přečetla jsem ji, ale nic ve mě nezanechala. Nečetla jsem plná očekávání, co se asi stane na další stránce nebo kapitole. Četla jsem, děj tak nějak plynul, ale nic moc zajímavého se podle mě nedělo.

Předchozí díl byl plný akce, napětí, úmrtí. Tohle jsem zde postrádala, vůbec mě to nevtáhlo do děje.

h.belaiova
02.02.2020 5 z 5

Velmi napínavý příběh. Jen mě mrzí že nevím jak to dopadne s Elenou..

zuzana1995
16.11.2018 5 z 5

Tak u toho dílu v závěru došlo na slzy....doufala jsem že se Stefan vrátí. ...

Hoshi
17.03.2018 4 z 5

Četlo se samo a konec mě překvapil. Jen mě mrzí, že to mezi nimi trvalo tak "krátce" a s velkou chutí se vrhám na poslední díl.

petra3242
01.01.2018 4 z 5

Zatím asi nejlépe napsaný díl ze série. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Jsem zvědavá, jak dopadne celý příběh.

janebeauty9860
11.09.2017 3 z 5

Tento díl jsem četla po dlouhé době od přečtení předchozího dílu, takže už jsem moc nevěděla, o co tam šlo, ale většina byla dobře vysvětlena, takže jsem se rychle chytla. Celkově mi přišlo, že se skoro celou dobu nic moc nedělo až v posledních pár kapitolách bylo něco akčního. Klidně to mohlo skončit předposlední kapitolou. Poslední kapitola mě donutila k dalšímu dílu.

Evickar
29.01.2017 3 z 5

Souhlasím s Vendulíkem. Děj se pořád dokola točí. Jsem vděčná za nové postavy, Zandera jsem si opravdu oblíbila. Stefan konečně umřel (fanynkám se omlouvám)a vztah Eleny a Damona se trochu posunul dál. Autorka to prostě měla už dávno zakončit.

Vendulik
02.08.2016 3 z 5

Už by celá série mohla skončit. Je to pořád dokola.

orangerose
04.11.2015 5 z 5

další vynikají pokračování

Always a reader
25.09.2015 4 z 5

Pěkný díl. Konec proste nutí číst další díl.

ivca0956
16.06.2015 5 z 5

Pro mě velmi napínavé a kniha je bavila.

Lenu04
31.05.2015 4 z 5

Myslela jsem si, že už to konečně bude poslední díl a ono ne. Nebavilo mě, jak Elena pořád nad sebou přemýšlela - nad Stefanem a Damonem. Ale jinak čtivé a napínavé.

SelenaDemi428
19.04.2015 4 z 5

Kniha byla doopravdy čtivá a kniha se mi líbila. Mělo to prostě nějaký kouzlo, a zápletka s Jackem mě celkem bavila. Jsem zvědavá na další díl a jak se to celý zakončí :).

Dandulka
21.02.2015 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších sérií vůbec. Budu moc smutná, až jednou skončí!

Teraslík
30.12.2014 5 z 5

Skvělý díl. Ten konec mi přišel trochu nefér. Celkově se mi díl líbil. Doporučuji.

Karoli282
27.12.2014 4 z 5

Kniha byla sama o sobě dobrá a čtivá, ale těch dílů už je vážně moc. Překvapil mě konec, myslela jsem, že tohle bude poslední díl.

ivzu77
27.11.2014 4 z 5

Další díl, dále rozvinutý příběh, který mne baví ..... jdu hned na 17 :-)
Diky

trynitrix
16.10.2014 4 z 5

Ooo zajímavé, kniha mě příjemně překvapila jen tak dál už se o lepší opět napínavé a konec jakbysmet, ukončení na další pokračovaní.

hradilovi.mk
01.10.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila, ale bez Stefana to není ono.... Kniha skončila tak nějak divně..... Však přečtěte sami. Ale další díl vyjde koncen října, tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne. Ale kniha se čte opět sama jako předchozí díly...

pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965