Únik

Únik https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124420/unik.jpg 4 179 27

Úspěšná fotografka Jo Ellen Hathwayová se domnívá, že rodnému domu s romantickým názvem Svatyně před mnoha lety unikla. Poté, co její matka náhle a bez vysvětlení zmizela a zanechala rodinu v troskách, strávila Jo ve Svatyni nejosamělejší období svého života. Přesto ji rozlehlá jižanská usedlost stále děsí ve snu. Ještě děsivější jsou fotografie, které ji kdosi posílá - korunované nejotřesnějším snímkem, portrétem její matky - krásné a mrtvé. Jo si uvědomí, že přišel čas vrátit se domů. Postupně nachází pravdu o tragické minulosti, která na její rodinu stále krutě doléhá. Poznává, že se Svatyně dokáže proměnit v nejnebezpečnější místo na světě... ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Sanctuary , 1997

Jitka.Š
10.03.2013 5 z 5

No musím říct, že jsem ani nedoufala, že se mi bude líbít. Za rok a půl jsem přečetla přes 20 knih o Evě Dallasové a jelikož mi knihy z této série došly, šahla jsem po Úniku (koupil mi jí přítel, v domění, že se bude hodit do série :-) ). Začala jsem jí číst v úterý odpoledne, teď je neděle brzy ráno a já jí jedním dechem dočetla o noční :-) Tenhle styl se mi moc líbí.

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Film jsem neviděla,ale knížka se četla pěkně.

hojchna
15.10.2012 4 z 5

Už jsem od Nory Roberts četla lepší dílka..

Wea
10.08.2012 5 z 5

Velmi čtivé,ostatně jako skoro všechny knihy této autorky.Kniha je napínavá,mimochodem,strašně mě bavilo hádat kdo je vrahem:-),nechybí romantika a já nemám co vytknout:-).

princesse
16.07.2012 5 z 5

Opět další povedená kniha Nory Roberts. Poutavá a čtivá od začátku do konce. Doporučuji, nezklame.

Val
13.12.2011 5 z 5

Kniha zfilmovaná byla.....ale je daleko lepší než film. Únikem jsem se s Norou Roberts seznámila a jsem tomu velmi ráda.

zuzil
30.11.-0001 5 z 5

tahle knížka je hezká, taky by jí mohli zfilmovat, ahoj buzik