Unesli Mňouka, Baskerville!

Unesli Mňouka, Baskerville! https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496123/bmid_unesli-mnouka-baskerville-iOa-496123.png 4 74 8

Kopyto a Mňouk série

Čtvrtá kniha série příběhů o dvou raubířích s nezaměnitelnými ilustracemi Jiřího Wintera-Neprakty. Další neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka. Společníkem známých uličníků je tentokrát čtyřnohý Baskerville, který své jméno skutečně dostal pro jistou podobnost s legendárním psem.

dájavídek
24.05.2023 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl z Kopyta a Mňouka!

dájavídek
10.04.2023 5 z 5

Kniha která mě na konci přišla napínavá!

n.ezn.amy
12.01.2022 5 z 5

Další z příhod žáků Kopyta a Mňouka, kdy tentokrát dostává větší prostor jejich nalezený pes, kterému dali jméno Baskerville. Když dojde k vyloupení místního muzea a únosu Mňouka, jediný kdo jsou schopní jej nalézt je Kopyto a Baskerville, protože kapitán Ošmera toho schopen není. Nenáročné čtení, pohodový příběh a hlavně velká zábava

Meda77
22.11.2021 4 z 5

Klasika Švandrlík, Kopyťáci jsou sice pořád na jedno brdo, ale ono to funguje. Oddech, pobavení., zábava. Na pohodu.

vladislav6610
30.10.2020 5 z 5

Když se ke známé dvojici přidá nový čtyřnohý přítel, žádný zločin nemá šanci.

Cajda
01.06.2020 4 z 5

Vtipné, nenáročné, oddechové čtení u kterého není potřeba nijak zvlášť přemýšlet - tyto knihy jsou dle mne sázka na jistotu - doporučuju :o)

renefer
01.09.2017 3 z 5

Klasika mého dětství. Louskala jsem jejich příběhy na pokračovaní jako malá v časopisech ze šedesátých let. Úsměvné příhody dvou žáků Kopyta a Mňouka dokážou pobavit. Jen pořád nevím, jestli je to kniha pro děti nebo satira pro dospělé.

Mike-Lány-88
23.08.2011 4 z 5

Kopyto a Mňouk jsou celkově vždy pěkné knížky. :-)