Žáci Kopyto a Mňouk na stopě

Žáci Kopyto a Mňouk na stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24095/zaci-kopyto-a-mnouk-na-stope-24095.jpg 4 116 9

Kopyto a Mňouk série

Další veselé i napínavé příhody dvou posázavských kluků. V knize je devatenáct téměř detektivních příběhů dvou podnikavých kluků - žáků Kopyta a Mňouka, kteří jsou tentokrát na stopě zločinům a záhadám.

petym
13.01.2024 5 z 5

První seznámení s knihou a hopla ono to bylo opravdu vtipné a každá povídá skrývá až detektivní příběh. 5 hvězd

Amneris
05.01.2024 5 z 5

Knížku jsem poprvé četla už jako malá holka, hrozně mě příběhy žáků Kopyta a Mňouka bavily. Knížka rozhodně pobaví a potěší milovníky humoru pana Švandrlíka :-)

dájavídek
02.04.2023 5 z 5

Výborná kniha! Nejvíc se mi líbila poslední kapitola!

Meda77
21.11.2021 5 z 5

Švandrlíkův humor je přesně určen na český národ, stejně jako Haškův Švejk. Zábavné čtení pro dobrou náladu, aby byla ještě lepší. Příběhy a vyprávění těchhle dvou jelimánů neomrzí. Rozhodně lepší jak okukování spolužaček při tělesné výchově.

n.ezn.amy
19.09.2021 5 z 5

Další ze série příhod žáků Kopyta a Mňouka, kteří opět řeší záhady a pomáhají kapitánu Ošmerovi ve svém městě řešit problémy, na které je jeho inteligence krátká. Pro čtenáře, který hledá knihu, u které se pobaví a zároveň si odpočine, naprosto ideální.

J.P.S.
02.10.2020 4 z 5

Oproti nejstarším povídkám se tyto trochu liší, zde žáci Kopyto a Mňouk čas od času již skutečně vyřeší záhadu či odhalí pachatele, příběhy již nekončí výhradně komickým fiaskem (podobný styl mají i povídky v předchozí knižní sérii "Postrach posázaví" a v navazující "Opět zasahují") . Ale stále jde o kvalitní porci homoru a příjemné oddychové čtení.

jenda88
29.01.2020 5 z 5

Super srandovní příběhy

Blahorodi
30.08.2018 5 z 5

Tuhle jsem z celé série četl jako první a bylo to krásné čtení po celou sérii. Velmi vtipné, místy napínavé, skvěle napsané, vůči mladšímu čtenáři nijak hloupé ani podbízivé.

WEIL
02.09.2011

Nač se žáci Kopyto a Mňouk vrhnou, tam je legrace, ale i zárodky budoucí poctivé práce obou protagonistů.