Ztracený vévoda z Wyndhamu

Ztracený vévoda z Wyndhamu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212275/mid_ztraceny-vevoda-z-wyndhamu-212275.jpg 4 198 27

Two Dukes of Wyndham série

Grace pracuje jako společnice obávané a nesmlouvavé vévodkyně vdovy z Wyndhamu a postupně se začíná smiřovat s myšlenkou, že ji v životě nic nečeká.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Lost Duke of Wyndham , 2008

Kamiliana
08.02.2015 5 z 5

Jedna z knížek, která mě kdy vůbec nejvíce pobavila. Sedl mi styl humoru. Samozřejmě to není žádné duchaplné veledílo, ale to zde snad nikdo nečeká. Malá ukázka - Thomas odpovídá, proč se s babičkou nemají rádi: pokrčil rameny a podotkl, že tak to chodí odnepaměti. Prý nesnášela jeho otce, otec zase nenáviděl jeho a on sám by se klidně obešel bez obou :-) A také oceňuji, že autorka umí psát každou knihu ve zcela jiném duchu.

miruska1
07.12.2014 4 z 5

Kniha sa mi pačila. Vždy som sa tešila na knihy tejto autorky. Je to ľahke a hlavne zabavne čitanie,povedala by som že jej knihy su osviežujuce, Ale tato bola.neviem ako to povedať, akoby v tejto knihy bolo zo všetkeho o trochu menej ako v ostatnych jej knihach. Preto o hviezdičku menej............

*Pájuše*
25.11.2014 2 z 5

Mám ráda Quinnovou, její romány jsou čtivé a odráží věrnou kopii té doby. Bohužel, v téhle knize jsem se zklamala. Čekala jsem od ní mnohem víc a to jsem nedostala. :-(
Hlavní hrdinka byla v celku sympatická, ale s tím chlapem jsem měla trošku problém. Měla jsem z něho dojem, že je to ženská převlečená za chlapa. Jeho myšlenkový pochody vyznívaly ploše a i když jsem se sem tam u těch jeho špiček i zasmála, žádný zázrak se nekonal.
Jediná postava, u které jsem zůstala zírat s otevřenou pusou pokaždé, když promluvila, byla jeho babička. Ta stará sůva měla opravdu břitký jazyk, pro štiplavou poznámku nešla daleko a když se rozdával cynismus, ona si snad šla třikrát! :D

1v8na
03.09.2014 3 z 5

Kniha se mi zezačátku velmi líbila, vrhla jsem se na její čtení jako drak, ale posléze mne zklamala a to celkem dost. Doufám, že ostatní knihy budou lepší.

Mikeila
23.10.2013 5 z 5

Kniha měla zajímavý děj a byla hezká.

jaja10
24.06.2013 3 z 5

Knihy od QUINNové mám ráda, ale tady u této jsem měla problém se začíst. Neustále jsem od čtení "odbíhala". Nebyl to špatný příběh, to ne, člověk se i docela nasmál, ale jaksi to nebylo ono....Ale konec byl hezký.

Lenka79
02.09.2012 4 z 5

Skvělý začátek, ale příběh brzy "ztratil šťávu", autorce jakoby došel dech.